www.sudzibas.lv Kavet Slikta apkalposana

Sia Kavet Veterinara klinika - Slikta apkalposana

10 datuma ierados lai iegadatos savam kakim pret blusu lidzekli sini klinika . Atgriezoties majas konstateju ka iepakojums ir tuks. Nakamaja diena nolemu doties atpakal uz so kliniku lai apmainitu pret so pasu produktu tikkai ar ta sastavu ieksa . Pastastot administratorei notikuso situaciju un paludzot apmainit produktu man sniedza sadu atbildi - Ta ir jusu vaina ka produkta ieksa nav un ja jums kaut kas nepatik jus varat pie mums vispar nenakt . Es sasutusi par so atbildi devos prom . Ludzu sia Kavet vadibu parupeties par klientu apkalposanas kvalitati no darbinieku puses. Paklausisu administratores ieteikumu un vair sini iestade kaju nespersu ...Apmainit produktu ierados 11.05.2015 ap 13:00 .

A anna111 21.05.2015

Aizmirsu piebilst ka galu gala produktu apmainija ta ka kaligi besa nepaliku

L lunards 26.05.2015

šī ir ļoti laba poliklīnika un ja pati nepārbaudi neko, kā Tev ticet, ka neesi izņēmusi ārā?