SIA Kaims - Krāpšana

Uzmanību celtniekiem ! Firma SIA Kaims pieņem darbā celtniekus , sola maksāt labu algu pat divas trīs minimālās. Jāstrādā garas stundas fiziski smags darbs. Degvielu uz objektiem neapmaksā. Algas dienā atvelk par itkā atstātām kļūdām un samaksā zem minimālās. Uzmanieties ! Krāpnieki ! Nesaistieties ar šo firmu !

Inženieris 12.06.2017

Kāds objekts Jums bija?

M mundeo 13.06.2017

Jūsu solītā alga pilnīgi garām gan jums gan jūsu vietniekam, kurš stāv malā un neko nesaka. Tas ka esat bijuši Austrālijā jums tikai rada cieņu , bet es dzīvoju šeit. Un Tādi vērtīgi cilvēki tikai grauj savu imidžu visai firmai ! Man solīja samaksāt vismaz divas minimālās uz rokas, ( to teica jūsu vietnieks ) no kuras man atvilka visu iespējamo. Teica ka stūmējs ar tačku nopelnot 900 eur. Tad esmu gatavs pie jums strādāt par 900 eur un stumt tačku . kad būsiet godīga firma dodiet ziņu !

M mundeo 15.06.2017

SIA Kaims atkal meklē muļķus Tukumā, nostrādāsiet mēnesi un to arī pazaudēsiet par minimālo algu ! krāpnieki !