Sia Inter Car Latvija - Serviss

Sliktakais serviss ko esmu piedzīvojis,no šiā kantora tieši pārdaugasvas filiales ņemot detaļas ir ļoti ļoti japarbauda vai nav jau reiz atgrieztas un lietotas,jo naudu atpakaļ nedabūsiet,tikko piedzīvojām..Slikti motiveti darbinieki,telefonu neceļ utt..Tas viss ir fufelis ar ko viņi nodarbojās..No 5 zvaigznem šitam kantorim lai ieliktu vismaz 2 ir vel kur tiekties...

N nailz 24.10.2015

Nezinu par apkalposhanas kvalitaati bet darbiniekus gan dirsina. Piezvaniija un aicinaaja naakt straadaat par autovadiitaaju. Es veel cita vietaa tajaa briidii straadaaju bet mekleeju ko citu jo neapmierinaaja darba apstaaklji. Aizbraucu, parunaaju, teica vis ok and lai naaku straadaat. Pateicu ka veel citur straadaaju un ka ja vinji mani tieshaam njem tad rakstiishu atluugumu bet nu man takkaa vajadzeetu zinaat jo ja nepanems tad vispaar palieku ar neko. Teica ka jaa, viss ok. Dienu pirms darba iekaartoshanas piezvaniija, teica ka konkreeti taa mashiina uz kuras vinji mani gribeeja uzlikt ir remontaa un lai tagad gaidu kad sataisiis un vinji man zvaniis. Taa kautkaa jociigi bija, tieshi dienu pirms... . Nedeelju gaidiiju un nekaadu zvanu. Piezvaniiju pats tam pasham viiram ( tirznieciibas vadiitaajam ) ar ko bija vis runaats, teica ka ir komandeejumaa citaa pilseetaa un ka nekaa nezinot. Piezvaniiju uz offisu, tie tur arii neko nezin. Veelaak veelreiz piezvanu un shie man saka ka sorry veciit, vakance ir aizpildiita. Bljaaviens. Veelaak tomeer izraadijaas ka tomeer ir veel vieta, teica ka lai tik naaku. Nostraadaju paaris dienas kaa parbaudes laiku un teikshu kaa ir, suuda kantoris. Pret darbiniekiem attiecas slikti. Alga nav nekaada lielaa bet lielas prasiibas un atbildiiba. Nedod dievs izdariisi kaadu kluudu. Viens shoferis aimirsa cheku panemt kad uzpildijaas. Tad vinju tur draaza no visaam puseem un bija jaaraksta paskaidrojums. Tad vinji veel salikushi entos GPS mashiinaas un vislaik izseko kaa brauc, pa kaadiem celjiem un kur esi. Sanaak baigaa skraidiishana aatros tempos paarkaapjot aatruma limitu jo pasuutiijumu daudz un vajag visur laikaa paspeet, savaadaak izdraaziis. Labi veel ja noliktava laciigi tev preces sagatavo jo gadaas ka nee.
Nostraadaaju paarbaudes laiku, teica lai naakoshdien panjemu dokumentus kaartoties darbaa. Vakaraa zvana, saka ka luuk taa un taa, mums tieshi tajaa pashaa laikaa kad tu arii viens cits pieteicaas un nu mees gribal lai vins pabraukaa paaris dienas un tad mees lemsim kurs ir tas labaakais ko njemt. Izklausijaas peec daksaam, nezinu ko vinji tur mahinee, varbuut kaads saveejais uzradaas. Bet nu attieksme, cilveeku dirsinaashana... .

D darbinieks123 11.02.2016

attieksme

D darbinieks123 11.02.2016

attieksme pret darbiniekiem ir vienkarši briesmiga, izturās kā pret suņiem..
tur ir sadaliti brigadieri 3 pakāpēs un katrs par sevi gudrāks. par katru kludu tev kautko noraus no algas. liekas kad lliela alga bet menesa beigas sapratisi ka nav tik daudz jo tev esot bijsas kautkadas mistiskas kludas vai sodi. algas lapinas arii nedod un ja iedod tad apmeram menesi pec algas.
biezi liek darīt lietas kas nebūtu jadara. tad vel biezi notur ilgak darba jo kads nav paspejis kautko izdarit, daudzas reizes esmu nokavejis del taa pedejo autobusu un kad teicu ka tas nAv notmali vini tik iesmeja un teica ka varu iet rakstit atlugumu ja kautkas nepatik.
izejot tevi parbauda taka tu stradatu lidosta vai banka. jaiet cauri skenerim un tad vel apsargs parskata visas tavas mantas ar ar skeneri.
1 brivdiena nedela un ja nokavesi pa visu menesi kaut pus stundu tad no algas noraus apmeram 100 euro.
tiesam sausmas, taka cietuma, seko pakal katram solim, nedriks ne sarunaties sava starpa ne arii minuti ilgak atrasties pusdienas. ja ilgak edisi tad sods. tiesam nevienam neisaku izbaudit to elli, bet darbiniekus tur vajag pastavigi jo reti kad kads noturas ilgak par menesi..