AtrisinātaSIA "Home gallery"", māklera pak. - krāpnieki

SIA "Home Gallery" piedāvā īrē fiktīvus dzīvokļus, t.i. portālā reklama.lv ievietoti dzīvokļu īres piedāvājumi ar kontakt. tālr.27121121, 27600720 (dzīvokļu īres maksas zemākas kā vidēji tirgū, sludin. pamatā ievieto uz īsu brīdi). Pazvanot uz norādīto kontakttālr., lai dzīvokli vispār apskatītu, prasa noslēgt ar SIA līgumu par pakalpojumu (piedāvās dzīv. īres variantus 6 mēn periodā), samaksājot 30 Ls . Tad it kā sakontaktē ar dzīv. īpašnieku uz dzīvokļa apskati, bet kad potenciālais īrnieks ierodas uz dzīv.apskati, nekur tālāk par pagalmu netiek, jo dzīv. īpašnieks labākajā gadījumā atzvana, ka jau ir izīrēts, vai neapmierina potenciālais īrnieks (kuru pat nav redzējis), vai vispār pazūd. Paziņojot par to firmai, tā tēlo muļķi un it kā pārrunāšot ar īpašnieku viņa izdarības ... un tā nepārtraukti. 30 Ls esam samaksājuši, praktiski iekrītot uz lētākiem pirdāvājumiem, meklējot īres dzīvokli studentiem, nedēļas laikā neesam reāli redzējuši nevienu dzīvoli, tukšas tel. sarunas, bezjēdzīgi zaudēts laiks un līdzekļi braukājot uz dzīv.apskati, kuras reāli nav. Līgums paredz, ka ja 6 mēn laikā firma tā arī dzīv. nav atradusi, 50%, t.i. 15 Ls atmaksās, tad jau redzēsim, kā vēl ies ar šo naudas atgūšanu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta sandra 05.01.2016

V vija-jansone 03.05.2012

man pretenziju pret šo nav!

V vija-jansone 03.05.2012

ļoti labi mākleri.

L Ludmila71 30.07.2012

SIA "Home Gallery" однозначно мошенники! Со мной произошла следующая ситуация. Мне предложили квартиру, недорого по сравнению с другими предложениями. Чтобы посмотреть квартиру, я должна была сначала заплатить 30 латов. Я заплатила, подписала договор. Пообещали, что квартиру покажут вечером. Через час сообщили, что показать сегодня не могут, а в субботу или в воскресение - в удобное для меня время. В пятницу, в субботу, в воскресенье на мои звонки уже никто не отвечал. В субботу якобы хозяйка прислала сообщение, что передумала сдавать квартиру. В понедельник также Снежана (так назвала себя маклер) на телефонные звонки не отвечала. Во время заключения договора маклер обещала, что в случае, если нам не понравится квартира, будет в течение полугода искать нам варианты и присылать на телефон смс сообщения. Вместо 1комнатных квартир, как было мною заявлено, присылала сообщения о 2комнатных квартирах. Было одно сообщение об 1комнатной квартире, но на телефонные звонки никто не отвечал. Складывается впечатление, что эта фирма не просто обманывает людей, но и еще издевается над своими "клиентами". Будьте осторожны! Не поддавайтесь на сообщения с низкими ценами! Не соглашайтесь на подобные условия маклеров!

M Miks 15.08.2012

Nenormāli izraisa, ka viņi tikai liek tos savus debilos sludinājumus un es nevaru normāli pameklēt sev dzīvokli, jo visu laiku parādās jauni Home Gallery sludinājumi.

Lūdzu, neviens neesiet idiots un nemaksājiet viņiem par neko, varbūt beidzot tas viņu krāpnieciskais bizness nomirs.

2 tel. nr. kurus viņi šobrīd izmanto : 26766772; 25898659

K karamellle 31.08.2012

Šodien gadījās tas pats, kas tika aprakstīt augstāk. Izčakarēts laiks un nauda(+ko varēju nopelnīt strādājot).
Nekādu līgumu neparakstīju pirms apskates, ko arī pateicu.
Šonakt rakstīšu sūdzību EKONOMIKAS POLICIJAI, sazvanīšu juristus un "uzsprindzināšu" to kantori.
27121121
26766772 telefons
vēl bija mob. ko sazvanīju krievuška pacēla un iedeva telefonu vīram.

V vija-jansone 13.07.2013

man caur viņiem ir ļoti laba dzivokli. pretenzij nav

M mja 13.07.2013

arvids berzins: mana dzivokle ari lote laba, nav pat pierirste..

L Liepia Maija 02.08.2013

izmantojot šo uzņēmums novilka labu dzīvokli.

M mssd 26.09.2013

Es arī gandrīz uzķēros, labi, ka intuīcija teica priekšā. Tur taču skaidrs, ka normāli cilvēks apskata preci pirms pirkšanas, nevis kaķi maisā iegādāsies!

B Bogis 15.02.2014

Es uzķēros uz šo, samaksāju, un tad tikai pārbaudīju sudzibas lv, un izrādas visiem ir taisnība, par to dzīvokli, ko gribēju, visādas atmaskas, ka nav laika, ka darīšanas citās pilsētās, un pārceļ dienu no dienas. Un, man škiet, vienīgie, kas liek šeit labos komentārus, ir tas pats kantoris, visi tie krāpnieki, lai tikai kaut nedaudz raisītu uzticību cilvēkos.

L laly_35 16.03.2014

Mēs arī nupat gandrīz uzķērāmies, bet bija jau dzirdēts par šādiem gadījumiem...

T tank 03.04.2014

Все положительные комментарии под этой жалобой один цирк! Люди, не ведитесь на этих уродов! Только зря потраченное время, деньги и нервы. Эти гады нахально врут в глаза и просто издеваются над людьми. И таких фирм, которые занимаются таким мошенничеством несколько, например, DK NAMI. В 2010 году я попалась на их удочку, заплатила 30 лат, получила номер телефона, приехала по адрессу, и дальше двора никуда не попала, т.к. на мои звонки никто не отвечал. Вся реклама.лв забита их "предложениями" и даже на сс.лв появляются. Одни из последних номеров 20344788, 29733605, 25263144. Не понимаю, как они еще продолжают обкрадывать людей! Я напишу в МК-Латвия, чтобы провели расследование и написали разоблачающую статью, чтобы все люди знали о их действиях. Сейчас, я тоже ищу квартиру и тоже несколько раз натыкалась на их предложения, но уже точно знаю, что все это иллюзия. И, уважаемые, у которых нет претензий, и которые реально сняли через эту фирму квартиры, что вы делаете на странице жалоб на эту фирму??? Так нечаянно забрели? Обманывайте себя и дальше.