AtrisinātaSIA "Home gallery"", māklera pak. - krāpnieki

SIA "Home Gallery" piedāvā īrē fiktīvus dzīvokļus, t.i. portālā reklama.lv ievietoti dzīvokļu īres piedāvājumi ar kontakt. tālr.27121121, 27600720 (dzīvokļu īres maksas zemākas kā vidēji tirgū, sludin. pamatā ievieto uz īsu brīdi). Pazvanot uz norādīto kontakttālr., lai dzīvokli vispār apskatītu, prasa noslēgt ar SIA līgumu par pakalpojumu (piedāvās dzīv. īres variantus 6 mēn periodā), samaksājot 30 Ls . Tad it kā sakontaktē ar dzīv. īpašnieku uz dzīvokļa apskati, bet kad potenciālais īrnieks ierodas uz dzīv.apskati, nekur tālāk par pagalmu netiek, jo dzīv. īpašnieks labākajā gadījumā atzvana, ka jau ir izīrēts, vai neapmierina potenciālais īrnieks (kuru pat nav redzējis), vai vispār pazūd. Paziņojot par to firmai, tā tēlo muļķi un it kā pārrunāšot ar īpašnieku viņa izdarības ... un tā nepārtraukti. 30 Ls esam samaksājuši, praktiski iekrītot uz lētākiem pirdāvājumiem, meklējot īres dzīvokli studentiem, nedēļas laikā neesam reāli redzējuši nevienu dzīvoli, tukšas tel. sarunas, bezjēdzīgi zaudēts laiks un līdzekļi braukājot uz dzīv.apskati, kuras reāli nav. Līgums paredz, ka ja 6 mēn laikā firma tā arī dzīv. nav atradusi, 50%, t.i. 15 Ls atmaksās, tad jau redzēsim, kā vēl ies ar šo naudas atgūšanu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta sandra 05.01.2016

A Anna 14.09.2011

Es arī vakar noslēdzu tādu līgumu. Un šodien man radās aizdomas, ka tā ir krāpniecība, jo saimniece, kuras dzīvokļa dēļ es vispār braucu uz to firmu, un kuras telefonu man tur "laipni" par 30 latiem iedeva, jau otro dienu izdomā kaut kādas atrunas, kāpēc nevar apskatīt dzīvokli, bet pārējie 4 numuri vai nu neatbild vai ir izslēgti. Arī visi četri sludinājumi šodien jau no portāliem pazuduši. Es nolēmusi rīt zvanīt un ar savām aizdomām iepazīstināt arī cienījamās krāpniekjaunkundzes (vienu sauc Inga). Naudu neceru atgūt, bet vismaz pateikšu, ko domāju...

S Salvis 23.09.2011

Labdien! Esmu izmantojis Home gallery pakalpojumus nu jau otro reizi, un pagaidām nekādu sūdzību nav, pirmo reiz atradu dzīvokli sev vienas dienas laikā, un pat labāku nekā cerēju atrast par to naudu. Tagad mainu atkal dzīvokli jo te tagad kautkāds traks kaimiņš blakus ievācies, kuru pat policija pārmācīt nespēj! Griezos atkal pie Home gallery uz ofisu, un atkal bija jauni piedāvājumi ar reāli apskatāmiem dzīvokļiem. Dienas laikā atkal apskatīju 3 un vēl 3 būs jāapskata turpmākās nedēļas laikā. Un par pakalpojumiem otreiz pat neko nemaksāju, jo ofisa darbiniece (Jeļena) apstiprināja ka līgums vēl ir spēkā (tie 6 mēneši) un turpina ar mums sadarboties. Es nezinu kāpēc citiem tik sliktas atsauksmes, bet man pretenziju pret šo nav!

J Janis 05.10.2011

piekritu pirmajam rakstam! si firma tiesam ir tikai krapnieki! ar mani notika pilnigi tas pats variants, ar visu ligumu un fiktivajiem saimniekiem!! butu tiesa jasudz tadus ...!

R rojs2 05.10.2011

Man aŗi bija ar viņiem saistība. Pirmajā gadījumā tieši kā te apraksta - iedeva vienu numuru, sazvanīju, vecene (nevaru to izīrētāju citādi godāt) noteica, kad ar iet apskatīt, aizbraucu, zvanu, jau izīrēts. ļoti nekorekti. otrajā gadījumā viss bija it kā normāli, un dživokli dabūju. bet vispaŗ diez ko labs iespaids par šo firmu nav.

J Juris 06.10.2011

Man tas pats varjants kas apraksta nedeva numuru kamer nenosledzu ligumu, bet es uztaju lai sakum saruna tiksanos konkretu laiku un tad slegsu, nosledzu ligumu, tad zvanot uz to numuru( jo biju gaidijis jau stundu no norunata laika pasaka ka tomer neieradisies un vai tad vina man nav uzvanijusi un pateikusi, uz jautajumu kad bus iespeja apskatities dzivokli atbildeja ka 5 dienas riga nebusost un ja es esmu gatavs gaidit tad lai uzzvanu pec 5 dienam ( kaut gan pirms tam ''itka'' agentura ar vinu visu sarunaja) un uz jautaumu vai vispar kads pazina ( tevs, dels draudzene var paradit dzivokli atbilde ka vinai neka nav un vina viena pati :D karoci piecakareja pa nopietno un pec 5 dienam dzivoklis (protams) jau bija izirets. kaut gan cik saprotu vinu neviens ta ari nebija redzejis. Viena varda fiktivi dzivokli un home galery krapnieki un blezi . kur VID un pateretaju aizsardziba skatas ?????????????????????????

S Svetlana 06.10.2011

Tas pats notikās arī ar mani, tik saprotot ka esmu apmānīta pat negāju un nestrīdējos, nav jau jēgas, jo izlasot kārtīgāk līgumu sapratu ka tiešām panākt neko nevarēšu. bet tajā eiforijā kad meklēju dzīvokli to tā īsti arī neizlasīju. Vienā vārdā KRĀPNIEKI.

K karlis 08.10.2011

Sveiki, varbūt varat pateikt par kuriem tieši dzīvokļiem interesējāties? Man ar jau par purvciema dzīvokli pārcēla apskati uz 2 dienām.

J Janis 12.10.2011

27600720 blezu numurs!uzmanieties!

M Madara 29.10.2011

Man tas pats! Saimniece sākumā pārcēla apskati pēc 5dienām, un šodien zvanu - protams - izslēgts! Šķiet, ka vajag mums visiem tomēr celt gaismā šo lietu! Lai vismaz naudu atgriež atpakaļ.

L Laura 08.11.2011

Arī man ir pieredze ar šo firmu un pagaidām nekādas pārliecības par to, ka būtu kāds īsts dzīvoklis ar īstu izīrētāju, nav radušās. Viens no telefoniem visu laiku bija izslēgts, kaut bijām vienojušies par konkrētu dzīvokļa apskates dienu un vajadzēja precizēt tikai laiku, bet, kad telefons tika ieslēgs, atbildēja, ka var tik nedēļas nogalē.
Par otru dzīvokli tieši pirms norunātā tikšanās laika atnāca īsziņa, ka tas jau ir izīrēts... redzēs, ko vēl piedāvās.

J Janis 19.12.2011

Pilnīgi piekrītu, ka viņi ir krāpnieki, tikai tagad jau paspējuši nomainīt numurus, bet visā visumā noslēdzu līgumu un var teikt ar to viss arī beidzās. Pa divām nedēļām esmu redzējis vienu dzīvokli, tas pats žurku midzenis. Skumji bet fakts...

A alien 21.12.2011

Krāpnieku uzņēmums! Tagad viņiem jaunais nr 20072994

G Gunita 23.01.2012

Taisnība vienvisiem ir, kas saka, ka tā ir tīrākā krāpniecība.
Jāsaka, ka es arī diemžēl iegrābos uz šo pašu firmu, jo dzīvokli vajadzēja atrast steidzīgi un tas likās kā labs variants. Tagad saprotu, kas un kā. Naudu šā vai tā atpakaļ nedabūt, bet vismaz var pabrīdināt citus, lai neuzķeras uz tādu krāpniecību.
Un tagad jau atkal cits numurs - 27121121 (kaut sms uz to numuru neiet un negrasos viņiem radīt to prieku un zvanīt).

M martins_berzins 26.01.2012

Kādu laiku jau meklēju dzīvokli, esmu vismaz 3 reizes uzdūries uz "home gallery" pēdējais tālruņa numurs ir 29245028. Kad uzzināju, ka atkal ir "home gallery", pasūtīju d***, un noliku klausuli, kā rezultātā saņēmu sms ar tekstu "Umri 4ert".

Prieks sadarboties :)

K KasparsK 01.02.2012

Gribēju tikai piemetināt, ka ši firma izmanto arī www.ss.lv. Šodien, 01.02.12., uzgājām šķietami "garšīgu" sludinājumu ar jau iepriekš minēto nr. 29245028. Kad pazvanīju, krieviski runājoša sieviete teica, ka no sākuma jāierodas ofisā Barona ielā. Tā kā sievietes runa neieviesa uzticību un nekad iepriekš nebija piedzīvota šāda māklera rīcība, intuitīvi tika uzsākta info meklēšana, kas galu galā noveda pie šī raksta. Paldies, visiem iepriekšējo rakstu autoriem.
Lai mums visiem veicas! Viņiem - lai nopūst ekstremitātes!

Ar cieņu,
Kaspars

E Eva10 08.02.2012

Varbut vajag vissiem kopa iesniegt iesniegumu policija?Jus ta nedomaiet?

F fuksiss 17.02.2012

Es ar ar so firmu nosledzu ligumu un vis bija tiesi ta pat bet laikus sapratu un piedraudeju ar juristiem un naudu atdeva atpakal bez nekadam ierunam.jo sakuma nemaz neieveroju kadu ligumu vini sledz vini paprasa tikai vardu un uzvardu atiecigi vini nosledz ligumu ar visiem latvijas iedzivotajiem uz tadu vardu sads ligums nav juridiski pareizs tapec obligati ir jaskatas ko parakstam naudu esmu atguvis un tas ir labi ja ne ta pat butu pazinojis iestadem lai to firmu rupji sakot izdraz pakala, bet uzskatu ka ta arii jaizdari lai neciestu vel vairak cilveku, un ceru ka patisam vini dabus pelniito

1 1337 18.02.2012

Отдал 30 лат, получил приличную квартиру. Никаких претензий.

E Eva10 19.02.2012

Ну скажем что вам повезло! На этой странице вы всего лишь втарой кто квартиру получил.Давайте подумаем, что элементарно, было бы глупо всё время обманывать.Хоть по одной кости а подбрасывать надо.А вобще у меня складываетса впечатление что ети пару положительных коментов сами работники фирмы написали!Я с мужем жила в сигулде, и нам срочно нужна была квартира так как я беременна а муж в риге на двух работах работает.Так вот я по глубочайшей ошибке обратилась в эту фирму, и два раза меня обманули!Сначала якобы хозяйка 2 раза путала адресс, но всётаки добравшись до места там оказался человек который вобще ничего незнает.Последний раз я договорилась якобы с хозяйкой посмотреть квартиру, притом что неделю она перенасила встречу, в итоге я приехала в договореное время, с деньгами, простояла у дома 30 минут на морозе, по телефоне дозваниваясь до неё, и соизволив взять трубку на 6 раз она сказала что квартира сдана!Я больше не стала ездить так как я не в том положении чтоб по 70 км. кататся и играть в ихние игры!И после прочитаного уже и так ясно что разбератса с ними самостоятельно нет смысла.Тут есть другой выход...

V vija-jansone 03.05.2012

bet man pretenziju pret šo nav