www.sudzibas.lv SIA "Hansa Training" mācību centrs Krāpšanās ar klientu naudu un klientu maldināšana

SIA "Hansa Training" mācību centrs - Krāpšanās ar klientu naudu un klientu maldināšana

Uzņēmums krāpjas ar klientu naudu.

2019. gada marta sākumā pieteicos grāmatvedības kursiem sestdienās un samaksāju naudu par 3 mēnešiem (ap 280 EUR), kā tika prasīts. Kursu sākumam bija jābūt marta beigās, taču saņēmu paziņojumu no uzņēmuma, ka kursi nevar sākties, jo grupa nav nokomplektēta. Lūdzu atgriezt samaksāto naudu, uz ko saņēmu atbildi, ka mani var pierakstīt uz kursiem nākamajā grupā. Apgalvoja, ka naudu atgriezt nav iespējams. Pieteicos uz kursiem nākamajā grupā 2019. gada maija beigās.

Maijā, tuvojoties kursu sākumam, saņēmu e-pasta ziņu ar informāciju, ka kursi nenotiks, un aizbildinājumiem, ka grupu nevar nokomplektēt, jo sākas atvaļinājumu laiks. Atkārtoti tiku pārcelta uz nākamo grupu - kursiem 2019. gada jūnija beigās. Jūnijā, tuvojoties kursu sākumam, saņēmu informāciju, ka arī kursi jūnija beigās nenotiks, un ATKAL tiku pārcelta uz nākamo grupu. Un tā katru mēnesi.

Augustā mana pacietība beidzās - informēju, ka no kursiem atsakos un atkārtoti lūdzu atgriezt samaksāto naudu, uz ko saņēmu atbildi "Paldies, Jūsu iesniegums ir saņemts." Ar to arī viss beidzās - nav sekojuši jauni piedāvājumi pievienoties nākamajām grupām un arī samaksātā nauda nav tikusi atgriezta. Izskatās, ka tā bijusi tikai maldināšana, lai izkrāptu naudu. Rezultātā nav ne saņemta solītā apmācība, ne atgriezta samaksātā nauda.

Kur šādā situācijā vajadzētu griezties un kādā veidā samaksāto naudu varētu saņemt atpakaļ?

A Atsauksme2020 18.09.2020

SIA "Hansa Training" mācību centrs sniedz ļoti kvalitātīvus pakalpojumus. 2020.gada pavasarī piedālījos semināra un kursos, saistībā ar personāla atlasi un vadību. Ar mācību procesu or organizātorisko jautājumu risināšanu esmu ļoti apmierināta. Nodarbību laikā tika iegūtas vērtīgas gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas, saņemti daudz mācību matēriāli, tika veikti praktiski uzdevumi. Pasniedzēji ļoti profesionāli (lielāko daļu nodarbību vadīja Inese Sila, kurai ir milzīga pieredze personāla vadībā). Patika, ka visa informācija tika pasniegta izejot no "reālās dzīves". Esmu ļoti apmierināta un noteikti arī turpmāk labprāt apmeklēšu kursus šajā mācību iestādē. Iesaku arī citiem.