Sia Hansa darbā iekārtošanas firma - Cilvēkbizness-negodīgs

Lūdzu, nebrauciet caur darbā iekārtošanas firmu HANSA!!!
Nesen atgriezos (pirms Jāņiem) no Anglijas. Izbraucis šī gada martā. Pirms tam, ka pienākas samaksāju firmai 270 LS par darbā iekārtošanu-domāts par darba atrašanu un dzīvesvietas piemeklēšanu, vēl, pirms bija jāiemaksā reģistrēšana 10LS.Protams vel jāpatur prātā 100LS aviobiļeti, jo diez vai caur firmu izdosies iepriekš pasūtīt aviobiļeti, jo valda pilnīga nenoteiktība. Kārtība ir šāda: samaksāsiet reģistrēšanās maksu 10LS un gaidīsiet piedāvājumus no firmas-piedāvājumi bus nožēlojami (protams, ka zemākā ranga darbi).Tad pamazām Jums apniks gaidīt un droši vien piekritīsities kādai aptuveni izteiktai vakancei.
Man tika sagatavots mistiskais līgums(vienpusēji sastādīts, lai nevarētu pēc tam iesūdzēt), ka firma sola iekārtot darba, protams, ka darbā iekārtošana ir bezmaksas... Tika paredzēts nodarbināt mani vienā angļu aģentūra (uzņēmumā, kas arī tika pieminēts Latvijas līgumā). Firma solīja, pēc līguma iekārtot darbā 7 dienu laika(izsakot, ka parasti darbu uzsāk 3-4dienā), bet pie darba tiku 11.dienā. Kad izlidoju, domāju, ka arī strādāšu saimniecisko precu noliktavā-iepakošanā un izpakošana, BET nokļuvu TESCO pārtikas noliktavā un visinteresantākais ir tas, ka pēc līguma darba devējs sakrīt, vienīgi darba pienākumi pavisam citādāki. Problēma ir tā, ka Latvija jums sola vienu, bet, kad atrodaties cita valsti-tie paši HANSAS pārstāvji(sadarbības partneri) skatās uz jums pat nicinoši un Latvijā sastādītājs līgums viņiem neko neizsaka.
Jāpiemin, ka manā gadījumā sadarbības partneri bija- Slovāku darbā iekārtošanas firma Lienka agency-tas ari ir īstenais labuma guvējs, bet SIA HANSA ir kā starpnieks!
Nemaz nesūdzēšos par darba apstākļiem un menedžeru attieksmi tai noliktavā.
Pēc divām nostrādātām nedēļām bija jāsamaksā depozīts par dzīvesvietu, protams, kuru neviens neatgriezīs 100 mārciņas, kā arī tuvi bija maksa par dzīves īres nākošo mēnesi 220 mārciņas(par pusistabu).Tā kā visa alga aizgāja par komunāliem un pāri paliek tikai tā, ar kuru ielido Anglijā. Bet firma iesaka visiem, ka jāņem līdz 100 mārciņas-tas ir smieklīgi!
Angļu darba devējs Tesco maksaāja stundā 6, 05 mārciņas, bet sestdien un svētdien 9, 20mārciņas stundā, bet darbs bija ļoti intensīvs un jāstrādā pie 1 grāda celsija.
Vislielākā ažiotāža bijā tā, ka darba vieta bija 60 km attālumā no dzīvesvietas, bet firma solīja dzīvesvietu 30 minūšu attālumā no darbavietas. Un tā kā izmantojis aģentūras transportu, dienā ņēma 6 marciņas par ceļu no katra pasažiera, pietam, vietas bija 8, bet sēdējām kā siļķes 11 cilvēki, bet citu -lētāko transportu neatradīsi, protams, ja nav personīgais auto.
Visdrausmīgākais, ir apzināties, ka NVA mājas lapā tiek intensīvi reklamētas darbā iekārtošanas firmas, kuras pamatā ir cilvēkbizness- Jūs strādājāt, bet tā pati firma aplaupa Jūs!
Pirmīt radās doma atņemt Hansai licenzi, bet kārtība ir -personīgi ir jāiet kādā no kabinetiem valsts iestādē, manā gadījumā vēl speciāli jābrauc uz Rīgu, nezinu, vai ir vērts, vienalga būs grūti pierādīt savu taisnību.

V

S Svetlana 08.07.2011

Ludzu, ejiet uz NVA rakstit sudzibu!!!

J Juris 08.07.2011

Man ari ir negativa pieredze caur so firmu!!!

E Edza 08.07.2011

ko tu te sūdzies, pats saproti, ka pa 200ls nav iespeejams, tev liidzi nosuutiit menedzeri, lai tavas iegribas tiktu apmierinaatas, anglijaa tu esi pilniigaakaa 0 tu esi vergs!!!Tev jaatur mute ciet un jaadara viss ko liek!

kautgan anglijā darba alga un godīgums darba algas izmaksā salīdzinājumā ar latviju, ir, kā diena pret nakti

T ToEdza 08.07.2011

Nav jau tie ārzemnieki tik stulbi, ka maksās baltajiem nēģeriem algas.

A arnolds 09.07.2011

No visa taa palaga sapratu., ka darbs bija un normaali apmaksāts. Dziisvietu vareeja pats peec saviem ieskatiem piemekleet, ja nepatika piedaavaatā.
Lielaakaa probleema saakas, ka aizbraucot uz Leiputriju, ir JāSTRāDā! Uz to minētais kungs nebija gatavs. Kādus tad veel augsta ranga darbus piedaavaa aģentūras? vai esiet manījuši, ka kāds piedāvā darbu birojā? jeb labaak būtu uz lauka šancēt?
Par depozītu ir jaarunaa savlaiciigi, izīrētāji arii reekinaas, ka cilveeks tur pavadiis noteiktu laiku.

F Fenja 11.07.2011

A par ko tu isti sudzies???Darbu tachu dabuji! Un vai tad tev kaads shaujamo pie galvas pielika un lika firmai samaksaat, ka saki, ka tiki aplaupits?
Pats jau pateici pareizi- nav veerts braukt uz Riigu, ka nav nemaz par ko suudzeeties!

I IneseAboma 11.07.2011

NENOKAVĒ! TIKŠANĀS LATVIJĀ JAU PĒC 2 NEDĒĻĀM! ZVANI UN PIESAKIES TŪLĪT!
Amats: Augļu pakotājs
Atrašanās vieta: Chartham, Kent
Alga: £5.95p/h
Darba uzsākšana: jūlijs/augusts. Darbs ilgst visu gadu.
Darba stundas: Pilnas slodzes darbs
GLA Licences Nr PROF0001
UK Reg.Nr.5580634
NVA atļauja http://www.nva.lv/index.php?cid=3&mid=75
Pro-Force LTD meklē augļu pakotājus uz pilnu slodzi Mansfield kompānijai, kas ir vadošie augļu audzētāji, pakotāji un izplatītaji Eiropā. Darba pienākumos ietilpst augļu (ķiršu, zemeņu, ābolu, plūmju, bumbieru un melleņu) pakošana pēc klientu prasībam un standartiem. Iespējama dzīvošana karavānās (£32, 27 nedēļā).
Lai pieteiktos, lūgums kontaktēties ar personāla atlases komandu, norādot references nr MANPACK, pa tālruni 00441227730349/00441227733880, vai e-pastu: [slēpt]@pro-force.co.uk.
DARBĀ IEKĀRTOŠANA UK IR BEZMAKSAS

NENOKAVĒ! TIKŠANĀS LATVIJĀ JAU PĒC 2 NEDĒĻĀM! ZVANI UN PIESAKIES TŪLĪT!
Amats: Ābolu lasīšana
Atrašanās vieta: Chartham, Kent
Alga: £5.95p/h + bonusi par normu pārsniegšanu un kvalitāti (jo vairāk Jūs salasīsiet, jo vairāk nopelnīsiet)
Darba uzsākšana: 2011.gada augusts. Līdz 2011.gada novembrim.
Darba stundas: Atkarīgs no sezonas, bet nevajadzētu būt mazāk kā 39 darba h nedeļā
GLA Licences Nr PROF0001
UK Reg.Nr.5580634
NVA atļauja http://www.nva.lv/index.php?cid=3&mid=75
Pro-Force LTD meklē ābolu lasītājus Mansfield Farm, Kent un Scripps Farm, Kent. Darbs sākas augustā un ilgst līdz novembrim. Darba stundas atkarīgas no augļu daudzuma un laikapstākļiem. Parasti tās ir ne mazāk kā 39 darba h nedēļā. Darba pienākumos ābolu lasīšana pēc klientu prasībām un standartiem. Iespējami arī citi lauksaimniecības darbi. Fermas atrašanās vietas dēļ mēs piedāvājam dzīvot karavānās. Samaksa par karavānu nedēļā £32, 27.
Lai pieteiktos, lūgums kontaktēties ar personāla atlases komandu, norādot referenci ĀBOLI. Tālrunis 00441227730349/00441227733880, vai e-pastu: [slēpt]@pro-force.co.uk.

DARBĀ IEKĀRTOŠANA UK IR BEZMAKSAS

в Виктор 11.07.2011

А вы все ноете и ноете, так хули вы претесь в Англию а не работаете в Латвии? Привыкли не чего не делать, а потом приезжают и ноют, видите ли их обидели, работа тяжелая, часов мало, сверх.не платят, так не хрен ехать тогда.

S Sakariga 11.07.2011

Piekritu Viktoram!Tak lien musu nakamie un esosie simtlatnieki, a, kur lien pasi nesaprot.LATVIJAS LEPNUMS

R Rebekka 15.07.2011

Sausmigs kantoris

A Anna 15.07.2011

Esmu pilnīgi apmierināta, gan arī mani paziņas ir aizbraukuši caur šo firmu, un strādā. Tiešām darbs nav no vieglajiem, bet labāk būt pie tā darba, nekā sēdēt un čīkstēt, kā šis "strādnieks", tāds arī Lv nav strādnieks. Un par velti arī Uk nekārto.

M Māra 23.07.2011

Nebūtu neko rakstījusi, bet ''patīk'' man lasīt dažādu anonīmu ''Viktoru'' sūdzības. Tādi laikam mums tie latviesu vīriesi palikusi... Esmu te UK daudzus tādus redzējusi, kas atbrauc ar domām, ka kāds te viņus sagaidīsa ar karodziņiem un mūziku, ar domu, ka strādāt varēs- ludi laist kā Latvijā, bet maksās 10 x vairāk. Diemžēl tā nav. Konkurence ir liela, cilvēki to nesaprot. Katrs paunds ir smagi jānopelna, bet tas jau nav viegli, un tad sākas dzersanas un visās nelaimes vaino citus, tikai ne sevi. Bet tie kas ir strādātāji, tiem nez kāpēc viss sanāk, ne jau uzreiz, ar laiku. man liekas, ka tādiem čīkstētājiem arī Latvijā nekad nekas nesanāks. Brauc laimi meklēt uz ārzemēm, bet te jau neviens viņus negaida, un tad ir liela vilsanās. Viktor, sēdi pie savas mammas mājās, tā būš labāk!

Z zuze 03.08.2011

...BRAUCIET gan caur HANSu...ļoti pretimnākoši un saprotoši darbinieki!!!
MAN VISU PERFEKTI IZSKAIDROJA...UN VISUS IESPĒJAMOS RISKUS ARI IZRUNĀJĀM UN MAN VĒL IEDEVA ATLADI...

н Не раб 09.08.2011

Прочитав ваши комментарии, ясно что большинство из вас РАБЫ! Ибо если вы согласны на любую работу, лишь бы она была, согласны впахивать за минималку, а богатые дяди часть вашей зарплаты присваивают себе причём они ничего не делают, а просто получают проценты, ясно что вы РАБЫ . Рабам рабская жизнь, соглашайтесь и дальше на любые условия, и молчите как рыбы, терпите всё и никуда не жалуйтесь, РАБЫ!

E Estere 09.08.2011

Tie "gurdie" krievi man apnika!!!... Paši šež uz pabalstiem un neko nedara. Labāk brauktu strādāt uz ārzemēm!!!...

T ToEstere 09.08.2011

Tev labāk patiks, ja krievu vietā nāks melnādainie un sāks ieviest savu kārtību, kā tas pašreiz notiek Anglijā?

E Estere 11.08.2011

Nenāks! Par tādu naudu neviens melnais šeit nestrādās!:-)))))))))

M Maris 13.08.2011

pats stradaju Uk nolktava un zinu cik daudzi atbraukusi no Lv nav gatavi grutam darbam te. Bet ta jau ir realitate. Darbs ir bet tikai tads ko negrib darit vietejie angli. Bet tas ir labak neka sedet majas uz 100 ls pabalsta

G Gopnik 27.09.2011

Neiesaku ar nevienam šo firmu!! Ir bijusi pieredze!

F Fui Hansai 09.11.2012

Neiesaku izmantot Hansa darbaa iekartosanas agentuuras pakalpojumus, jo reali man izskataas, ka vini nezin, kur vini suuta cilvekus, vai ja ari zin, tad gan nepateiksu neko jauku par siem krapniekiem. Konkrets gadiijums ar darbu Griekijaa, Hansa sadarbojaas ar darba iekartosanas biroju Atenaas, Cristian Care, kas reali bez maz vai verve meitenes darbam bordelos. No Hansa agenturas tiek solits viesmiles darbs, 700 eiro menesi, plus dzivosana un edinasana par velti. Kad draudzene nokluva darba vieta, vinu informe ka vinai javeic konsumaacijas pakalpojumi un edinasana nav ieklauta algaa. Dzivesvieta ir par velti, tacu sakuma draudzenei tika iedota ne iipasi maajiiga caurstaigajama istaba virs baara. Draudzenei pat radies iespaids, ka dazas no jau stradajosajam meiteneem tur sniedz ko vairak par konsumacijas pakalpojumiem. Agentura Atenaas pat ne vienmer ir lietas kursaa par baaraa notiekoso, jo draudzenei teica, ka tur stradajot latviesu meitene, bet kad draudzene ieradaas jaunajaa darba vietaa, latviete jau bija no baara prom. Un ari baara iipasnieks pats pastaastiija draudzenei, ka sim baaram cauri izgajusas aptuveni 1000 latviesu meitenes un lielaka dala meitenu, brauc prom aatraak vai veelaak. Es pienemu, ka nav radies skandals, jo meitenes kautrejas runat par to ka ir izvelejusas piekrist stradat sadu darbu, kad ir nonakusas sada situacijaa.

Man patiesam gribetos, lai latviesu meitenes saaktu runat par saadaam pieredzem. Un vel, tiem, kas tic, ka tagad ziemaa Griekijaa ir iespejams atrast labu darbu, neticiet siim mulkiibaam. Vasaraa uz salaam, jaa, bet tad noteikti meklejiet pasi, vislabakais variants ja jums ir iespeja, brauciet ar savu CV uz salu, kur jus gribetu stradat un runajiet ar viesnicu un kafejnicu vadiitaajiem pa tieso. Ticiet man, tad jus busiet gan atradusas labaku darbu, gan bus skaidriba par algu, dzivosanu un eesanu. Agenturai nu jau mana draudzene bus samaksaajusi ap 450 eiro, plus pasai bij jaamaksaa par biletem, tas ir smiekligi maksat agenturai saadu naudu, par saadiem pakalpojumiem!!!

Liels FUI gan Hansai, gan Cristian Care.