www.sudzibas.lv SIA HALIS Jauno darbinieku izmantošana par bezmaksas darbaspēku!

SIA HALIS - Jauno darbinieku izmantošana par bezmaksas darbaspēku!

Gribu silti ieteikt jaunajiem darbiniekiem kas gatavojas doties strādāt uz SIA HALIS, ESIET UZMANĪGI! Neuzsāciet nekādas darba attiecības pirms neesiet parakstījuši darba līgumu ar firmu! Pretējā gadījumā tiksiet izmantots kā BEZMAKSAS DARBASPĒKS!!!
Mana rūgtā pieredze sekojoša: atsaucos uz šīs firmas darba sludinājumu portālā x. Tiku uzaicināta uz interviju, kas radīja sākotnēji pozitīvu iespaidu par šo firmu. Pēc 2 dienām tiku laipni aicināta uzsākt strādāt x pilsētā firmas veikalā par pārdevēju. Pirmā darba diena aizritēja pieņemot preces un izvietojot tās veikalā no plkst.8:30- 22:00. Jautājot par darba līgumu, vadība aizbildinājās, ka tas būs nākošajā darba dienā, nav paspēts sagatavot, kaut gan pases kopiju biju savlaicīgi pa faksu nosūtījusi. Nākošā darba dienā bija jāierodas atkal pl.8:00, lai pabeigtu preču izvietošanu un, lai 10:00 uzsāktu klientu apkalpošanu. Taču ap pl.11:30 ieradās vadības pārstāve un pēkšņi paziņoja, ka manā vietā strādās tomēr cita darbiniece (jau esoša, bet nevarējusi itka ilgi izlemt) un es esot brīva! Biju vnk nenormālā šokā!! Protams, nekavējoties pieprasīju kompensāciju par ieguldīto 16 stundu darbu, bet uz to saņēmu atbildi ar atvainošanos it kā firmas direktora vārdā...Mana uzstājība nekādus rezultātus tā arī nedeva, tikai milzīgu sarūgtinājumu un veltīgi iztērētu ceļanaudu...
Varbūt kāds var ieteikt kā sodīt šādus negodīgus darba devējus, īpaši šajā laikā?

N

A Andris 30.04.2009

nejūties pārstrādājusies?! :D

bet ar sūdzību vari griezties Valsts darba inspekcijā!

U Uģis riktigais 01.05.2009

Vai tad Halim ir arī veikals?Kurā vietā?Gribētu kaut ko nopirkt, bet internetā redzu tikai bildi.

T Teo 27.05.2009

Halis, tas ir riktīgs kantoris. Labāk vispār neskatīties tanī virzienā. Darbiniekus atlaiž uz plikas vietas. Nemaz neko nepaskaidrojot. Algas apgriež kā un cik grib. Pusi algas maksā oficiāli, otru pusi maksā aploksnēs. Brīnums ka kā VID vēl šito nav uzrāvis.

V VID 12.06.2009

Labus darbiniekus neatlaiž. Atlaiž slinķus un nīdētajus.

K Karina 18.06.2009

Ko sūdzies ...tieshaam tik nepārstradajies, jo tapat jau tevi neatlaida jo tie kas stradaa neatlaiz taa kaa sirsnij sedi majas, skaties tv un guli gultaa, darba devejiem vajag darbiniekus nevis sliņķus kaa tu!

U Uģis riktigais 18.06.2009

Nu neko.Esmu halī kaut ko pircis, patīkamas cenas.Pirmajam pirkumam atlaide bija.Būt vairak naudas bijis, būtu daudzko vairak nopircis.atlaide bija zinami procenti no pirkuma.Ko tur tās meitenes neva sadalīt, to es nezinu.

W watewer 18.06.2009

Baigais blēžu kantoris šādi rīkojoties, cik lasu iepriekšejos komentārus, kur apsmej cietušo, bezšaubām sarakstījusi direktora vārdā direktora galvenā vietniece:!

O onis 03.07.2009

visi dirseji..tikai lohus atlaiz..ja cilveks lohs un nejega un gudri runa, lai iet stradat uz Rimi..

A A 03.07.2009

Vai Tur vēl Miķelsons ar Rupaini?

N Nekosev 28.03.2011

Klau. Uzrāvu šo sūdzību par Hali... A Halis vēl pastāv???