www.sudzibas.lv Guru Mēbeles Sliktā kvalitāte un apkalpošana

Guru Mēbeles - Sliktā kvalitāte un apkalpošana

Nopērkot dīvānu par 1109 eur iesmērē pilnīgi nekvalitatīvu un šausmīgi neērtu mēbeli. Matracis ir tik neērts, ka uz tā nav iespējams gulēt. Atpakaļ neņem, naudu neatgriež un situācijas risinājuma nav. Neiesaku nevienam iepirkties pie guru mēbelēm.

D

K Klientamnavtaisnība 26.06.2019

A kāpēc iesmērē? Jūs taču redzējāt preci, pārbaudījāt un tad izlēmāt. Vai tad ne tā dara visi normāli cilvēki?

D Diana Vimba 26.06.2019

Pārdevējs pārliecināja, ka Memory matracis ir ideāls, tikai jau otrajā lietošanas dienā, tas nebija piemērota gulēšanai, jo ir ar lasījuma vietām un uz tā normāli gulēt nav iespējams. Dīvāns ir muzeja eksponāts, nevis lietošanai par tik lielu naudu. No pensionāra izkrāpt tik lielu naudu nav godprātīga rīcība...

X xctaps 27.06.2019

Dīvāns pats par evi nav domāts gulēšanai, bet gan sēdēšanai, gulēšanas funkcija parasti ir domāta priekš viesiem, pārlaist pāris naktis .. patstāvīgai gulēšanai nederēs neviens dīvāns ..

D Diana Vimba 27.06.2019

Jā nezini, tad nerunā

X xctaps 28.06.2019

Ļoti labi zinu, pats diemžēl sliktajos laikos esmu 3 gadus nostrādājis mēbeļu veikalā, lieliski pārzinu mēbeles un to tehnoloģiju .. Vienīgie daudzmaz lietojamie ir divdaļīgie dīvāni kuriem kā muguriņā, tā sēžamajā daļā ir atsperes, un tāpat pa virsu jāliek virsmatracis ...

WТF 28.06.2019

Visu viņš pareizi runā, dīvāns ir domāts viesiem, lai tie ilgi neaizturētos

Я тоже купила там точно такой же диван.Очень ужасный.Тоже обратно не берут.Незнаю что делат.Просто какая то раскладушка.И они очень настойчиво именно эту модель всем впихивают.

R runcite 30.11.2021

покупала кровать, очень плохой сервис, доставка никакая, заведомо обманывают клиентов...

R runcite 30.11.2021

покупала кровать, очень осталась не довольна, доставка никакая, заведомо обманывают клиентов

H Hjkbvbfff 30.03.2024

Tikko iegādājos gultu ar matraci. Ļoti apmierināta ar pirkumu! Cena lēta,augsta kvalitāte! Maksājumu veicu skaidrā naudā saņemot preci ar piegādi uz mājām.