www.sudzibas.lv SIA Gelvora Naudas izspiešana

SIA Gelvora - Naudas izspiešana

Ir Kundze kura piedraud ar vēstulem! Ka Jūs esat parādā un pieprasa no Jums naudu! Nesūtot nekādus dokumentus. Kuros būtu norādīts apliecinājums, ka Jums būtu konkrētas saistības pret konkrētu firmu... Zvaniet POLICIJAI!

Papildināts Raven Mason 28.03.2018

143. pants. Izspiešana

Par pieprasījumu atdot mantu vai tiesības uz mantu vai izdarīt kādas mantiska rakstura darbības, piedraudot ar vardarbību cietušajam vai viņa tuviniekiem, draudot izpaust apkaunojošas ziņas par cietušo vai viņa tuviniekiem, iznīcināt viņu mantu vai nodarīt viņam citu kaitējumu (izspiešana), -

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Par tām pašām darbībām, ja tās izdarītas atkārtoti vai tās izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas norunas, -

soda ar brīvības atņemšanu no pieciem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu.

R

Sigita Bronze 28.03.2018

Jā, ir dzirdēts par Gelvoru - bet neticās, ka tie ir īstie vārdi viņiem, bet gan pseidonīmi.
Ja man būtu parāds, es vnk pagaidītu līdz tiesai, jo šādām šmarām es neklausīšu.