SIA Eurto Concord (Aleksandrs Sivaks) - Aleksandrs Sivaks

Uzmanieties sadarboties ar Aleksandru Sivaku no SIA "Euro Concord", viņš ir ļoti labs orologs, bet neļaujiet sevi apvārdod. Preci vai pakalpojumu jūs pārdosiet, bet naudu nekad nedabūsiet. Tāpat ar darbiniekiem. Cilvēki sākumā nesaprot ka tiek apmuļķoti. Algas vietā saņems ikmēneša solījumus utt. Bet ko cilvēks var darīt, ja šajos laikos nav darba..tic, strādā un gaida aldziņu, kura tā arī nepienāk. Tad viņš aiziet, un Sivaks meklē nākamos muļķīšus kuri ticēs un gaidīs. Neticiet šim blēdim. Viņš ir daudzus piekrāpis, kaut gan pats ir ģimenes cilvēks, tas viņa sirdsapziņu nemīkstina.

Z zane 10.11.2009

Neliela kļūda: orators, nevis orologs :)

E Esseseseseseseses 10.11.2009

kas ir 'orologs'? urologs vai orators vai veel kas cits?

Z zane 06.01.2010

Orators - cilvēks kurš māk skaisti runāt :)

P patiesiba 21.01.2010

varu piebidroties uzrakstita pilna patiesiba!
Vinja kompanjeni ir tadi pasi krapnieki,
savu naudu nedabusiet nekad a ja pameginasiet dabut ! atbrauks (pujsi ) un paskajdros jums ka labak nelieniet tur ja negribat problemas !

A Alex 18.02.2010

а мне они знакомы и приятны...и в отличии от других болтунов - много делают. А не удачникам которые это пишут - советую много работать и меньше обливать грязью других.

а Алекс 11.03.2010

Написана чистая правда и по отношению к работникам, и по отношению к клиентам.