N Neķītrais Priesteris 15.01.2011

Jā šis blēžu kantoris jaus sen zināms...

Z zinaida 15.01.2011

a 4to za uslugi v etoj kantore?

Z zinaida 15.01.2011

vam i bez menja veselo! Razvlekajtesj!

Z zinaida 15.01.2011

Krivoe zerkalo smotrela, 4to bi 6utki tvoi ponimatj!

I Irina 24.01.2011

На одном сайте услугу не интимного характера предлагают оплатить отослав смс на номер 1819, но не указывается стоимость данной смс. Я считаю, что это уже нечестно и обман. Поэтому доверия как такого быть не может.
А если берут больше, чем написано, то молчать не стоит, жуликов надо наказывать.

S sandis 05.05.2011

Kāds sakars tam ar SIA ESTERIA?

Visticamāk kaut kāds fortumo.lv

ESTERIA kods ir -144

N nils 22.05.2011

Cik man zināms, Esteria vispār nesniedz pakalpojumus, par kuriem iespējams norēķināties ar maksas sms.

D deepers 06.12.2012

Tikko iekritu ar sms nosūtot uz 1819 un rēķinā saņemot 10ls, Sia Esteria ir vistiešākie krāpnieki un sadarbības partneri krāpnieku ķēdei. Esmu griezies policijā ar iesniegumu un tāpat arī rakstījis iesniegumu savam mobilā tālruņa operatoram ar lūgumu izskatīt un pārbaudīt šīs firmas darbību.Iesaku nebūt slinkiem un darīt to pašu lai kāds beidzot reaģētu uz trauksmes signālu un cilvēku apzagšanu gaišas dienas laikā, turklāt lielos mērogos.

L Larisa Tkacova 07.01.2014

Piekritu pilnibā, krāpnieki SIA Esteria - lai sutit sms pa 5, 00 Ls - uz Ne.1819.
Jaiet uz policiju arī.

K Krišjānis Svarenieks 29.09.2016

totālāka fignja, es pac sadarbojos ar esteria aju 4 gadus

B Bigman 28.10.2016

Krāpniekus pakārt.

K kirpich 22.10.2019

SIA Esteria потдверждаю мошенники. Работают вместе с Теле2. Пришло смс на мобильный ребенка типа вы подписались на услугу MSM сныли со счета 0.99 центов. А потом я обнаружил в телефоне троян. То есть троица ворует деньги у детей. Теле2 отказалось коментировать Esteria деньги не вернула. Может полиция заинтересуется мошенниками?!

A AG1916 09.12.2019

Man pie TELE 2 rēķina parpaugstinātas maksas īsziņā klāt 15 eur,itkā es būtu sūtijis 5 īsziņas,laigan esmu sūtijis tikai vienu uz numuru 1881CDR SIA (SIA PREMIUM SMS/ ESTERIA)

P Punisher 09.12.2019

Надо будет заглянуть на Jurkalnes 1 провести проверку.

J Jānis Augucēvičs 04.12.2021

Manā tele 2 rēķinā 2021. g. novembra mēnesī parādījās 4 ieraksti par it kā veiktajiem zvaniem vai sms uz 1881, par 1,50 eur katrs, bet es nekad neesmu to darījis.