www.sudzibas.lv SIA Elma Kids (Bērnudārzs "Elma") Ļoti negatīva attieksme! Uzmetiens!

SIA Elma Kids (Bērnudārzs "Elma") - Ļoti negatīva attieksme! Uzmetiens!

Bērnudārzs “Elma”, (Sia Elma Kids Vesetas Ielā 15) ir uzmetēji! Biju savlaicīgi 9 mēnesus iepriekš sarunājis, ka bērns sāks iet dārziņā 2019. Gada maijā, iesniedzu visus papīrus, parakstīju līgumu, pārskaitīju depozīta un mēneša maksu, pajautāju viņiem 2 vienkāršus jautājumus par līgumu, bet atbildes vietā saņēmu atbildi, ka viņi tomēr neturpinās ar mani sadarbību. Laikam nedrīkst viņiem neko jautāt, cik cimperlīgi! Aukle jau uzteikta, bērnudārza nav, problēma man liela tagad. Neiesaku jums sadarboties ar “elma”, jocīgi un negodprātīgi cilvēki. Pieņemu, ka pat, ja sāksiet sadarbību, viņi jūsu bērnu izmetīs, ja viņiem kaut kas neiepatiksies.

J

A Agnbri 20.08.2019

Visiem topošajiem Elma Kids klientiem!

Pretēji komentārā paustajai negatīvajai attieksemi, vēlos dalīties ar visnotaļ pozitīvu/atvērtu/pretimnākošu pieredzi, sadarbojoties ar Elma Kids. Domāju, ka ikvienam no mums var būt atšķirīga attieksme pret vienu vai otru dzīves situāciju un, iespējams, arī sūdzības autorei. :) Esmu saskārusies, ka visa Elma Kids komanda mazos audzina ar augstāko atbildības sajūtu, ir atbildīga, rūpīga un uzmanīga. Meitiņa savā grupiņā ļoti ātri un labi iejutās, mājās (pēc dārziņa) nesaskaramies ar emocionāliem "izādes" viļņiem, kas liek domāt, ka mazā dārziņā jūtās emocionāli labi un komfortabli, uz dārziņu dodas ar prieku.
Dalos ar jums, jo uzskatu, ka nav taisnīgi radīt negatīvu priekštatu par dārziņu situācijā, kad autorei pieredze nemaz nav izveidojusies (jo bērniņš tur tā arī nekad nav gājis). :) Profesionāla (pedagoģiski) un uz sadarbību vērsta komanda! Paldies Elma Kids!