www.sudzibas.lv SIA Eko Gāze Krāpšana ar maksājumiem

SIA Eko Gāze - Krāpšana ar maksājumiem

2012 gada 20. decembrī es uzpildiju savu mašīnu automātiskajā gāzes uzpildes stacijā "Eko Gāze", samaksāju ar karti.
Pēc 2 dienām ieejot savā bankas kontā ieraudziju kā ir rezervēta summa par uzpildi ir 35Ls, bet reāli bija uzpildīts uz 12 latiem, čekā tā arī bija izdrukāts (cik atceros, 12.67). Uzreiz piezvanīju bankā un izstāstīju kā viss bija un viņi pateica ka sazināsies ar to kompāniju, vēl pateica ka es neesmu pirmais un citiem tas automāts noņem 70 un pat 100 latus!
Ar ko tas viss beigsies - redzēsim, bet nevienam neiesaku tur maksāt ar karti! Var tikai iedomāties cik cilvēki tā samaksāja un pat nezin vai nepaskatijās cik no viņiem reāli paņēma naudas.

V veiksminiece 23.12.2012

Man Nestee paneema visu naudu kas bija uz kartes un peec iepildiisanas baakaa atgrieza atlikumu kontaa :) tas ir normaali, viniem tacu jazin cik tev nauda kontaa.