www.sudzibas.lv Dream Property Management Sadarbības līguma nepildīšana

AtrisinātaSIA Dream Property un SIA Hookah Nation - Sadarbības līguma nepildīšana

SIA Dream Property un SIA Hookah Nation, valdes priekšsēdētājs ar saviem algotajiem darbiniekiem , tika noslēgts sadarbības līgums par ēdināšanas un dzirdināšanas nodrošinājumu sporta un izklaides pasākumā. Līguma punktā bija norādīts, ka pakalpojuma sniedzējam ir jānodrošina par saviem līdzekļiem 3 biotualetes pasākuma apmeklētājiem. Pasākuma laikā tika piegādātas biotualetes, bet piegādātāji atteicās iebraukt pasākuma vietā, baidoties ar mašīnu iestrēgt. Līdz ar to tika pieņemts kopīgs lēmums ar pakalpojuma sniedzēju, piegādātāju un organizatoru, ka tiek atteiktas šīs tualetes un nauda tiek pārskaitīta atpakaļ ēdināšanas pakalpojumu sniedzējam. Līdz ar šo organizators vienojās ar pakalpojuma sniedzēju,ka pēc naudas saņemšanas no biotualetes piegādātāja to pārskaitīs organizatoram par biotualetēm, jo organizators par saviem līdzekļiem nodrošināja citas biotualetes no cita piegādātāja.
Līdz ar šo, pakalpojuma sniedzējs saņemot naudas atmaksu no biotualešu piegādātāja, diemžēl nenorēķinājās ar pasākuma organizatoru 135 Eur vērtībā par to, ka organizators no savas puses nāca pretī un nodrošināja biotualetes ar mērķi saņemt no pakalpojuma sniedzēja naudas līdzekļus atpakaļ.
Pēc līguma punkta, organizatoram ir radīti zaudējumi pakalpojuma sniedzēja vainas dēļ, kuri šobrīd netiek atmaksāti.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Attieksme rada attieksmi 14.02.2018

Sūdzība atrisināta - Februārī tika atlīdzināti visi zaudējumi, kuri bija radušies.
Lūgums Jums pavisam izņemt no portāla šo sūdzību.

E El Vlad 14.09.2021

Es skatos ar to uzņēmumu nekas nemainās. Joprojām neizpilda līgumsaistības

A AVATRADE2021 04.12.2022

Jāraksta kopējo sūdzību, no viena jurista lai mēģinātu uzsākt Kriminālprocesu, savādāk ne kas ne mainīsies... vai ir aktīvie cietuši?

G G&G 13.07.2023

Jāāā ir vēl cietušie, labprāt pievienotos sūdzībai!