SIA Dimanta aparks - zādzība

Dzintars Vidiņš (130662 - 10020) dzīvojošais Jelgavā, kādu laiku strādājā Dimanta parks SIA par īpašuma pieskatītāju, kur nozaga vairākas mantas. Esiet uzmanīgi ar šo cilvēku!

J

Vamvuri 01.06.2013

Tas Džons Evanss ir pēdējais mēsls! Pieņem darbā cilvēkus, sasola labu dzīvi, pēc tam sāk nemaksāt (solītos 100 Ls mēnesī !!!), pieprasa nereāli strādāt (apstrādāt laukus, kopējā platība ap 1000 ha) un dzīvot uz vietas bez ūdens (pakaļ ūdenim jāiet uz avotu, 400 m no objekta), antisanitāros apstākļos (mitrums telpās, pelējošas sienas, aizdambējusies kanalizācija). Līdz tuvākajam veikalam ir 7 km, līdz tuvākai sabiedriskā tranporta kustībai 11 km. Visus tuvumā dzīvojošos iedzīvotājus viņš terorizē ar visādām sīkumainām sūdzībām un apsaukā par dzērājiem un bandītiem. Tukuma policiju viņš ir vienkārši nobombardējis ar iesniegumiem. Tos, kas ir strādājuši pie viņa un aizgājuši, viņš apsūdz visādās zādzībās, kaut gan zagt tur nav ko. Viņš izdomā to, ko viņam it kā ir nozaguši. Visi, kas ir saskārušies ar to kretīnu, apstiprinās manus vārdus. Es pats 100% atbildu par šeit uzrakstīto.

J John evans 02.06.2013

Romualds Vamvūrī, Moldavian, Thief
241072 – 11497 married with a child, living in the Juanpils country side (some times lives with his mother in Jurmala, same name) , is a thief many times over, a cheat, liar, frauster, damaged many items, just smashed them, and no one should employ him or rent him rooms or apartment. When came to work for us, he offered to get us free brochures printed from the Jelgava printing company he worked for, how, stealing seems?? Oh the shocking dirty way he lived in our apartment and smashed everything an would not clean it up, and stole everything! For the start this company owns no land, even name I do not know, and yes he let all the water freeze in the winter, never at work + stole all our firewood (have photo of thief driving out with the wood) , stole all our cooking gas! Even when we booted him out, he asked to stay few hours to pack things and I let him, and he stole 150 lats from people renting rooms and many more items; but Tukums and Juanpils police caught him at his place loaded with many stolen items. He is dangerous and once threw large rock at car on public road at a women in the car. He is very heavy alcoholic. All this items he stole from us checked against stock list signed by this dishonest idiot and thief!
Nearest shop is 4 km, and bus to our front door !!
I see he advertises to meet women for dating yet he is married; so people should be careful as he may have some trick ready for them.

Amber Vidiņš (130, 662 to 10, 020) living in Jelgava, for some time worked in Diamond Park LLC for property supervisors, which stole several items. Be careful with these people!
Was never did any work, thief, stole many items, smashed many items and stayed 3 days, left without notice, never employ him, if U know where he is report him to Tukums Police? But I see he gave different first name to us.

+ I do not know who Diamond Parks SIA is?

Vamvuri 02.06.2013

Stulbais pauts! Viņš pat nejēdz, ko pats runā! Vecais idiots, Džons Evanss, ir tas, kurš apzog cilvēkus! Piedāvā darbu un nemaksā. Visi, kas pie viņa ir strādājuši, ir vai nu paši aizmukuši, vai atlaisti par kaut kādu mistisku zagšanu. Tas vecis vienkārši ir slims ar šizofrēniju un paranoju, viņam rādās, ka visi ir zagļi un dzērāji. Redz, viņš jau saka, ka nezin kas ir Dimanta parks! Tas stulbenis beidzot sāk saņemt to, ko pelnijis - viņa fiktīvā laulība beidzot ir izjukusi, jo "sieva" to veco ķēmu pasūtija dirst. Un viņa dabūs labu daļu no Džoņa īpašumiem - tas priecē! Un būs vēl sūdi tam lopam - tas pavisam nav viss. Un galu galā, viņš vienkārši nosprāgs kā vecs suns. Nedod Dievs, trāpīsies tas vecais piderass man pa kājām - noslānīšu tā, ka viņš sevi spogulī nepazīs. Kaut kāds smirdīgs ārzemnieks, no Jaunzēlandes, terorizēs latviešus Latvijā! Vai nav marazms?

Un pats viņš kas ir? Joka pēc, parakņājos Jaunzēlandes ziņās - variet palasīt, ko tas krāpnieks tur ir sastrādājis un aizmucis uz Latviju:

Un tas nav viss - ir vel šis tas. Ja tā labi grib, var daudz ko uzrakt par to stulbo kretīnu. Sākot ar to, ka viņš ir mācijies Palmerstonas zēnu vidusskolā, kas atradās Jaunzēlandē, Ziemeļu Palmerstonā, Featherston ielā.
Džons Viktors Evans - KRĀPNIEKS!!!

K Kristine26 03.06.2013

Soglasna s kazhdim slovom Vamvuri. Neverojatno zhadnij chelovek. Spasibo za ssilki. Okazivaetsja on bil arestovan v Novoj Zelandii za vzjatki na krupnuju summu deneg.

J John evans 03.06.2013

Romuald Vamvūrī, Moldavian. Mine was only taxes which i fully repaid . You robbed us more than once an police only could find part of theft items ! Plus you assulted us with rock at my car on public road. You also committed fraud with Triatel and the company.

S smīkņa 03.06.2013

John, will you shut up? Just by reading your other comments it's clear who is lying here, you dumb fuck. So you may as well go and fuck yourself.

Vamvuri, iesaku griezties Datu valsts inspekcijā ar iesniegumu par sensitīvu datu publicēšanu (personas kods) un apsvērt domu vērsties pret to mudaku tiesā par neslavas celšanu.

Vamvuri 03.06.2013

Smīkņa, nedomāju, ka tam būtu kāda jēga. Tas vecais tūplis džonis visu piesies Tukuma novada policijas nodaļai, kuras aprūpē atrodas Struteles muiža. Tur tak ir noticis tas lielais "noziegums" pret viņu, no kā viss šitas kašķis ir sācies. Un Tukumnieki nekustinās ne pirkstu, lai kaut ko nopietnu uzsāktu pret to mērgli. Viņi ir pārāk mīkstčaulīgi. Par to esmu pārliecinājies pats - kad džonis mani mēģināja iesūdzēt kā kārtējo viņa īpašuma aplaupītāju un visu mantu bojātāju recidīvistu, tad visi menti, kas ar to lietu nodarbojās it kā jau rūca uz to kretīnu, bet reāli bija astes kājstarpēs sarāvuši un (paldies vis maz par to) lietu atmeta malā pierādījumu trūkuma, kā arī nozieguma sastāva trūkuma dēļ. Pie tam, viens no iecirkņa pilnvarotajiem mani mēģināja pierunāt, lai es tam piderasam "labāk kaut ko pa drusku maksāju", lai tas vecais krāns nomierinās un neraksta vairāk zajavas. Un tik pārliecinoši viņš runāja, ka radās iespaids, ka ja es tiešām sākšu maksāt, tad tam mentam arī būs kāds labums. Iedeva pat lapeli ar paša džoņa roku rakstītu bankas konta numuru, uz kuru man būtu jāsūta nauda tam kroplim kā "kompensāciju par zaudējumiem".

Zini, man vieglāk būtu aizbraukt uz Struteli, pašam noķert viņu un nodauzīt to lopu kopā ar viņa mersi tā, ka viņš no sava atspulga spogulī baidītos ilgi un dikti. Atri un efektīvi, kā senos laikos - Linča tiesa. Un nav jālauž smadzenes lai izdomātu, kādu likuma pantu varētu piemērot...

Ausainītis 03.06.2013

Nesaprotu kā viens ārzemju kroplis var drātēt pus Latvijas? Vajag taču reiz šo pārmācīt.

Vamvuri 03.06.2013

Nekaunība un nauda, Ausainīt :)

S smīkņa 03.06.2013

Vamvuri, tiesai šajā gadījumā ar policiju pilnīgi nekāda sakara nav.

S smīkņa 03.06.2013

Bet mentam labums būtu tāds, ka lieta būtu atrisnāta, nevis neatrisināta, ja nemados, no tā ir atkarīga viņu alga.

Vamvuri 03.06.2013

Bet tiesa vienalga atdursies pret policiju - kā tad viņi noskaidros situācijas būtību? Un būtība būs tāda, ka visas lietas ir tikušas slēgtas dēļ pierādijumu trūkuma. Šitādas internet vietnes neviens neņems par kaut kādu nebūt nopietnu pierādijumu, jo reāli šīs te mūsu pļarkšķēšanas nevienam nekaitē. Neviens negrozīs to sūdu (džoni), lai atkal nesāk smirdēt. Un ko reāli viņam izdarīs? Uzliks simbolisku naudas sodu par personas kodu publicēšanu un apmelošanas mēģinājumiem. Un ko tālāk? Daudz meitenes nāks liecināt par uzmākšanās mēģinājumiem? Daudz pārvaldnieku atradīsies, kas liecinās par necilvēcīgu izturēšanos un apmelošanu? Visi tak ir aizlaidušies cik tālu vien var, nomainijuši telefonus lai tas kroplis nevar tos aizsniegt. Un tas kroplis to arī izmanto - viņš ir atkodis mūsu mentalitāti. Viņš zin, ka ne viens viņam neko reāli nevar piešūt. Ir tikai manis teiktais pret viņa teikto. Un viss. Tas ir tuhlijs variants. Muļļāšanās pa ne par ko. Cirvis pakausī var mainīt lietu, bet ne mūsu kūtrā un caurumainā tiesvedība.

Vamvuri 09.11.2013

Šādi izskatās DŽONS VIKTORS EVANSS - uzmanieties no šī krāpnieka!

R Romualds Vamvuri 17.03.2014

Papildinājums: Izskatās, ka sia Dimanta parks ir likvidēts. Jaunpils novadā esošā Struteles muiža, kur saimniekoja šitais pimpausis, ir izlikta pārdošanā caur nekustamo īpašumu aģentūru "Latio" pa 300000 €. Sievu (fiktīvo) ir padirsis, bizness arī iet pa burbuli... Izskatās, ka džonītim dirsa deg! Cerams, ka viņš pazudīs kaut kur savas Jaunzēlandes purvos.