www.sudzibas.lv SIA DEPO DIY Necieņa pret klientu ar invaliditāti

SIA DEPO DIY - Necieņa pret klientu ar invaliditāti

6.06.2018 plkst. 18:00 iepērkoties Depo Ulmaņa gatvē 96 būvmateriālu nodaļā rupji attiecās palīdzēt iekraut mašīnas piekabē 10x25kg maisus. Viens iekrāvēja operators paziņoja ka viņam nav laika, lai vedu ar ratiem, otrs uz lūgumu palīdzēt atbildēja ka man jāpērk visa palete tikai tad pienākas iekrāvējs. Es lūdzu palīdzēt to izdarīt ar ratiem ja jau iekrāvējs nepienākas, paskaidrojot ka nedrīkstu celt tik smagus maisus viens. Sekoja atbilde: "Man ļoti žēl, ka neesat padomājis kā tos maisus dabūsiet mašīnā. Es, kad eju uz veikalu, neprasu lai man piena paciņu ieliek ratiņos".
Klienta apkalpošanas paraugstunda:)

W

Varbūt derētu tiešām atcerēties veco teicienu: "Ko nevar celt, to nevar nest!" Varbūt iekrāvēja operatoram aizbraukt jums līdzi un pie viena palīdzēt arī izkraut? Pieļauju, ka esat garīgais invalīds, ar treknu pēcpusi, uz kuras lieliem, sarkaniem burtiem rakstīts: "MAN PIENĀKAS!"

W wer 07.06.2018

Spriežot pēc tavas aktivitātes portālā tā arī ir, precīzi par sevi uzrakstīji...

Būtu jau nu klusējis, impotents.

Dainis 07.06.2018

Pat es zinu, ka viņu pienākumos tas neietilpst, tikai atsevišķos gadījumos, varējāt jau mēģināt piedāvāt samaksāt papildus kādam darbiniekam par palīdzību.

L Liene Avota 08.06.2018

Iesaku neiet uz visādām apšaubāmām spēļu zālēm, kur ne tikai ir ieprogrammēts, ka automāts vienmēr izdos vairāk kā tajā tiks iemests, bet arī kriminogēni bīstama vieta, kur nereti mēdz pulcēties alkoholiķi un narkomāni. Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes, neizejot no savas siltās un drošās mājas. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu veiksmi! https://goo.gl/tmeeJF