www.sudzibas.lv Dame SIA Slikts serviss

Dame SIA - Slikts serviss

Konkrēts apjājēju kantoris, paprasīju izdarīt tikai 1 lietu, tā vieta paņēma pārlasīja visu piekari ko vispār neprasīju darīt, taisnojas ka tādu mašīnu nevar laist uz ceļa plus vel tas ka vispār neko nepaziņojot uz savu galvu veica remontdarbus (nesasakņojot ar mani) beigas vel nokasa milzu naudas summu un kāds no mehaam nospēra 20e no salona kastītes (pats protams esmu vainīgs, nevajadzēja atstāt) pēc remonta paradījās no dzinēja un kārbās vibrācijas un nedabīgi trokšņi, pat mana sieviete teica ka pēc remonta ir vel lielāka pakala neka pirms. ! Sii noteikti bija pēdējā reize kad vispār tajā servisa iegriezos. Isak sakot, darbus ar klientu nesaskaņo, visu dara uz savu galvu, dara, ko neprasa vispār darīt un kas lielas naudas summas par reāli neprasītiem darbiem! Tam visam pa virsu no viņiem auto nepērkat, pat ka serviss konkrēti iesmērē mašīnas pircējiem!

J juriss1 16.01.2022

Daudziem ir maldīgs uzskats un tie domā ka serviss neatdos auto kamēr nebūs samaksāts. Vajadzēja atteikties maksāt par darbiem par kuriem nevienojāties un pieprasīt atdot auto, ja šie atsakās atdot auto uzrez saukt policiju. Policijai uzrādi dokumentus, ka esi minētā auto īpašnieks un ar policijas pieprasijumu tev auto tiks atdots uzreiz. Neviens servis nevar aizturēt tavu auto- tavu īpašumu, pat ja nēesi samaksājis. Vienīgais ko viņi var darīt tas ir pēc tam sūdzēt tevi tiesā par to ka nēesi samaksājis un mēģināt ko pierādīt, bet tavu auto aizturēt nevar. Līdz ar to nav skaidrs kapēc vispār maksāji par šiem darbiem par kuriem nebija vienošanās.