SIA Dabas Sistēmas - krāpniecība

Es saņēmu vēstuli savā dzīves vietā no SIA DABAS SISTĒMAS.Nekad nav bijuši sakari ar tādu firmu.Pirmo riezi tādu dzirdēju.Piedāvā man kredītu, pat atmaksas grafiku sastādījuši.Tikai, kur viņi manus personīgos datus dabūjuši? Piezvanīju uz Patērētāju aizsardzības biroju.Tur apstiprināja ka tāda firma registrā ir, sliktu atsauksmju viņiem par firmu nav.Finansāli ari kārtībā, apgrūtinājumi nav.Tak ņēmu noticēju, parakstīju papīrus un aizsūtīju.Naudiņu arī pārskaitīju uz viņu norādīto kontu.Vakar braucu pie viņiem uz Smilšu ielu, satiku apsargu.Tas ta arī teica kā ir.Neesmu vienīgais kas viņus meklē, tādu bēdubrāļu esot daudz.Bet tie jau trīs nedēļas atpakaļ ar visām mantiņām nesamaksājot īri pazuduši nezināmā virzienā.Šodien braucu uz policiju iesniegt ziņojumu par krāpšanu.
Kā arī aicinu citus cietušos doties uz policiju iesniegt ziņojumu par krāpniecību.Ir jādod krāpniekiem mācība.Varbūt dabūsim savu naudiņu kautkad atpakaļ.

č

V Vineta 26.04.2010

Ja kāds ir bijis Barona ielā 54/58, tad no turienes arī ir jūsu personas dati.Viņi ar Dabas sistēmām sadarbojās un pārdeva visus datus, kas bija.Ja kāds Parex bankā samaksāja 25 latus, tad prasību var sniegt ekonomikas policijā, jo naudu atpakaļ nedabūsiet, bet par datu tirgošanu gan tos Baronas ielas stāvvietā esošos zagļus var sodīt.

K kuks 24.05.2010

nu tas kantoris jau sen izputejis.ar man atsutija piedavajumu 1000 latiem bet aizsutitie dokumenti atnaca atpakal.prasija 5- latus divas dalas...labi ka neko nesamaksaju...konts ari blokets viniem...aferisti