www.sudzibas.lv SIA Dabas Sistēmas kārtējā krāpšana

SIA Dabas Sistēmas - kārtējā krāpšana

Labdien ! Gribas uzzināt, vai kādam (-ai) bija atsūtīta pa pastu vēstule no SIA Dabas Sistēmas ar kredita piedāvājumu? Es saņemu tādu vēstuli, tur uz aploksnes bija zīmogs "PRIORITY", nu paskatījos - tur iekšā bija vēstule par to, ka viņi nolemuši man piešķirt kreditu, utt., kā arī tir bija aizdevuma līgums, atmaksas grafiks un vēl čeks apmaksai (divreiz pa 25 Ls). Nu, varu pateikt ka viss bija noformēts glīti, skaisti, ar zīmogiem un parakstiem... bet - nekur nav ne kontakta telefona numura, ne e-pasta adreses ! paskatījos internetā - un atradu numuriņu, bet tas numurs ir MMS credit numurs ! un tur neviens neatbild ! Bet tas kantoris, no kura bija nosūtīta vēstule, ka izradās, jau no 29 marta ir slēgts . Tāpēc gribas uzzināt - vai tāda vēstule bija nosūtīta tikai man, vai daudziem-daudziem?
P.s. pats smieklīgais - es neko neprasīju taj firmai, neizdarīju nekādus pasūtījumus aizdevuma saņemšānai. Tomēr tur, ļīgumā ir visas mans personas dates. Ko tas nozīmē? Tikai to, ka mūsu personas dati ir pieejami jabkuram krāpniekam !

O

I Ieva 14.04.2010

Sveika! Man arī bij šāda pati vēstule? Un ko tu darīji aizskaitīji viņiem tos 25ls? Interesanti kādu sumu viņi tev piedāvāja?

D didii 14.04.2010

man atnaca tada vestule, zinu ka kaiminienei ari atnaca un vel 2 cilvekus zinu kam taa pati makulatuura bija atnaakusi

O Olga 14.04.2010

Ievai : nu protams, ka neko es viņiem nepārskaitīju, jo tas jau uzreiz bija saprotams - ja nav ne kontakttālruņa numura, ne e-pasta, nu tad - skaidrs ! Viņi man piedāvāja 1000 Ls. Bet "fiška" tāda, ka es neko viņiem neprasīju ! Nekad! Es jau rakstīju savā sūdzībā - tas viss tikai jauns krāpšnas veids. Zinu, ka ir cilvēki, kuri jau apmeklēja to norādīto vēstulē adresi. Nekā tur nav ! Tukša telpa un durvis ir ne tikai aizvērts, bet arī uz viņa ir papīrs ar zīmogu. Bet vissliktākāis šājā situācijā ir tas, ka mūsu personas dati ir viegli pieejami visiem tādiem "gudriniekiem".

R Rita 14.04.2010

man ari atnaca tada vestule.Lieta tada ka es prasiju to kreditu un likas viss oficials.Samaksaju tos 25ls.Ko tagat darit???

D Dainis 15.04.2010

Bija, bija un naudu arī pārskaitīju.

J Juris 15.04.2010

Labdien!
Es ceru, ka cilvēki to saprot, ka SIA Dabas Sistēmas ar visām savām padarīšanām izskatās pēc īstiem afēristiem, pie tam jau ar stāžu un pieprašanu. Skat, kādi viņiem zīmogi īsti, visi grafiki - tikai iemaksā 25 Ls un dabūsi 1000Ls kredītā :-) :-) :-)

Varu paziņot noteikti, ka tas konts, uz kura Dabas Sistēmas piedāvā iemaksāt LVL 25 Parexbanka ir slēgusi kā nevēlamu klientu.
Saprotams, ka šie Dabas Sistēmas komandas *locekļi* ir tikuši sveikā un 99, 99% - gaidiet cita veida krāpšanu :-), piem no SIA Roga&Kopyta ar šo pašu afēristu sastāvu.
Vispār, man nav īsti saprotams... kā tas var būt tiesiskā Eiropas valstī 21.gadsimtā????, kad pilnīgi likumīgi blēžu grupa no 2010.gada janvāra, ja ne agrāk- jāj tautu un cilvēciņus kam patiesi ir problēmas, bet viņus vēl apkāš par 25 latiņi un policijai, cik es saprotu-pie vienas vietas!... Vispār, trūkst vārdu.

J Juris 15.04.2010

Pavisam aizmirsu. Tie cilvēciņi, kuri ir uzķērušies - jūs diez vai varat dabūt tos 25LVL, jo šie blēži, ja arī dabūsiet viņus rokā - jums atbildēs, ka 25LVL ir par apklapošanu un izskatīšanu, bet kāpēc bija rakstīts vestulē-ka kredīts ir it kā piešķirts - atbilde-atklajās jauni fakti un jums ir atteikts, bet 25LVL par izskatīšanu ... :-), baigie malachi...

Aizmirstiet par 25LVL - iesaku, netērēt nervus un laiku.
Arī silti iesaku, ja kāds ir aizsūtījis atpakaļ vēstuli un pielicis savas pases kserokopiju m- tad tas ir BīSTAMI!!!, jo viņi tagad zina nevien visus jūsu datus, bet arī parakstu...
Silti iesaku - nomainīt pasi!!!, šeit tikai var iedomāties - uz ko viņi vēl ir spējīgi..., kādam rīt izrādīsies, ka jau ir citur paņemts kredīts uz viņa datiem vai tml. šmuces...- mainiet pases!!!

O olga 15.04.2010

mne toze bilo takoe pismo, , tolko na 2500 ls. ja konewno ze kak umnaja devochka kljunula. . no samoe interesnoe ja im perechislila etix25 ls, mne kredit ne dali i obratno mne perechislili dengi t.e. 25 lat etix, kak to interesno vse, i dannie ja im toz ne davala

X X 15.04.2010

Man arī atnāca šāda vēstule un summu ko piedāvāja 2ooo LVL.
Vēstules saturs nemaz nebija tik pārliecinošs kā komentāros te lasīju. Bija ļoti daudz nepilnības.
PIEVĒRSIET UZMANĪBU PARAKSTIEM, kā tie atšķirās utt. utt. ..

D Dainis 15.04.2010

Iedevu zēniem nodarbi par šo lietu, esot jau diezgan tuvu, tā ka paziņošu.

I ingrida 16.04.2010

labdien! mums ar tevu ar atnaca tada vestule. jo ari brinijamies ka var zinat musus personas datus..nuja mes to izpildijam, bet naudu mes neparskaitijam. Un vel es uzrakstiju vestuli viniem lai vini sazinas, bet klusums...Tad man ienaca prata ieiet interneta un apskatities paso kreditu piedavajumu..nuja tagad redzu ka daudzi ir vilusies..

V vika 16.04.2010

Kaudze ar vēstulēm, kur iekšā ir atpakaļsūtītie viltus līgumi un pases kopijas stāv Smilšu 16 uz trešā stāva foajē palodzes.neesiet slinki, aizbrauciet savākt savus personas datus, jo Dabas Sistēmām tos papīrus nevajag.Es savu aploksni atradu un esmu priecīga, ka nesmakasāju.

L Liene 22.04.2010

Labdien, es ar saņemu tadu vēstuli ar kredīta piedāvājumu, tad kad atradu tel nr, es pazvaniju pacela virietis, kad pajautāju vai varu runāt ar to cilvēku kas ir parakstījis līgumu, viņš atbildēja, ka viņa ar kuru katru nerunājot! Intresanti bij paraktīts tas līgums tie paraksti piesaistīja manu zmanību uzreiz, un par to ka, tajā līgumā nav nevina tel nr, tas vispār bij joks, nevienu tādu līgumu neesmu redzējusi! Skaisti noformēts jau bij, bet nu... Labi ka nepārskaitīju to naudiņu! Tikai jautājums ir viens, no kurienes tiem cilvēkiem ir mani dati????!!!

I Inese 23.04.2010

Man ari atnaca sada pati vestule ar piedavajumu par 1000ls.Tagad lasu un domaju par to ka ir liels prieks ka naudu viniem neparskaitiju.

V Vineta 26.04.2010

Datus pārdeva bandīti, kas it kā aizdod naudu un darbojas Barona ielā 54/58.Tur e-pasti ar atbildi nāk ar Tatjanas Pavlovas parakstu...Nu gluži kā uz Dabas sistēmu līgumiem:-))
ja kāds tur ir bijis un atstājis savus datus, -viss ir pārdots Dabas sistēmām.
Tie, kas samaksājuši 25 LVL to atpakaļ nedabūs, bet ekonomikas policijā var ierosināt krimināllietu par personas datu zagšanu.Nesēdiet mājās, rakstiet iesniegumus, citādi viss sāksies no gala jau citā kantorī.