www.sudzibas.lv SIA CTA / eļļas maiņa neizsniedz dokumentus un prasa nežēlīgu samksu

SIA CTA / eļļas maiņa - neizsniedz dokumentus un prasa nežēlīgu samksu

Iegriezos šajā autoservisā, jo atrodas blakus darbam. Palūdzu nomainīt eļļu un eļļas filtru. Paintresējos arī par izmaksām, bet servisa pārstāvis apgalvoja, ka nevarot tā uzreiz pateikt. Nu labi, muļķīgi paļāvos uz darbinieku goda prātu. Tā kā esmu sieviešu kārtas pārstāve, tad arī īsti nezinu, ko papildus jautāt par šo tematu.
Kad pēc pusotras stundas iegriesos servisā, lai saņemtu auto, man par pārsteigumu paziņoja, ka tas maksāšos 35 Ls. Tā kā biju rēķinājusies ar kādiem 20 varbūt 25 Ls, kas arī esot par eļļu un filtru daudz, tad mazliet samulsu.
Jautāju servisa darboņiem, kas par iemeslu šādai cenai. Atbilde bija: jauna mašīna 2005 gada Dacia, dārga eļļa. Oki, palūdzu, lai izsniedz kādu dokumentu par samaksu, tad man teica, ka būšot jāuzgaida, jo tas esot ilgi. Oki, pagaidīšu. Tad man pajautāja vai man vajagot informāciju par katru komponenti vai tikai darbu. Teicu, ka vajag par visu.
Man par pārsteigumu paziņoja, ka nu jau jāmaksā 39 Ls. Vau, tas bija, kas jauns! Palūdzu cenrādi, par ko ta man īsti ir jāmaksā. Brīnisķīgā iestāde neko uzrādīt man nevarēja vai arī nevēlējās, tikai teica, ka darbs esot 5 Ls un paildus esot veikta apskate par 2 Ls (ko iepriekš pat neprasiju), eļļas un filtra cenu tā arī neuzzināju (varu tiekai minēt). Godīgi sakot, neko izdarīt nevarēju, izņemot piekasīšanos un rezultāta ar nekāda, tikai jūties kā idiots kurš neko nesaprot.
Tā kā vairāk par 35 Ls makā man nebija, tad arī pie kārotā dokumenta nevarēju tikt. Lieliski!
Protams painformēju VID par to, ka tikai pēc īpaša pieprasījuma, kādu dokumentu var saņemt un PTAC, ka nav cenrāžu un cenas arī mutiski tiek sauktas bez PVN! Kaut gan matemātika ar viņiem, pat ar kalkulātoru, pieklibo.
Ceru, ka tiešām labu eļļu manam auto ielēja!

I

R rff 08.10.2009

naivi ceri

J jokupe 09.10.2009

dacia eļļa (sintētika)= 4lx5ls (max)=20 ls, filtrs = 3-6 ls. tātad 20+6=26 ls materiāli. Roku smērēšana+instrumentu lietošana+ elektrība reizi mēnesī jāmaksā - re ku saskrien summa maksāšanai.

A ainis 09.10.2009

Jokupe Pilnigi piekritu, ilze ja nezinu tad te neraksti!!!

R Raivis 10.10.2009

Vecais triks ar naudas izzspieshanu, dazaas vietaas taa dara.Es parasti neielaizhos ar taadiem cilveekiem, kas nevar uzreizi pateikt cenu.

M maris 10.10.2009

Varu tev pateikt izmaksas filtrs videeji 3ls atkariibaa kaada mashiina, ella loti augstas kvalitaates 4ls litraa
videeji vajg 5litri darbs maximums 5ls, bet tev visticamaak ieleeja no mucas pa 1ls litraa.Vispaar izreekinot uz tevi vini uzvaariija kaadi 25ls

Es personiigi ellu peerku pats, filtru pats un leetaa servisaa iebraucu nomainiit ieprieks noskaidrojot cenu parasti par mainishanu man panem 3ls.

I Ilze 11.10.2009

Pēc aprunāšanās ar paziņām secinu, ka šadu politiku attiecībā pret klientiem (īpaši tādiem naiviem muļķiem, iesācējiem, kā es), piekopj vairums autoservisu. Bet no kļūdām mācās - īpaši maksas!
Es tik nesaprotu, vai tas tiešām tik grūti, ja atnāk pie tevis klients un prasa izmaksas, patekt: ka filtrs maksās tik, eļļu šim auto vajadzēs sintētisko, kas pie mums maksās 6-7Ls litrā, Jūsu auto vajadzēs kādus 4 l varbūt mazāk un darbs 5 Ls, varam vel paskatīties, kas jūsu auto kaiš, jo dzirdēju trokšņus, kas varētu liecināt par kādu problēmu, tas maksās Jums 2 Ls (Kas atsevišķi izklausās maza summiņa, un 100% es teiktu: Jā, paskatieties! ). Mazliet pakoķetē un paziņo, ka nosauktās cenas ir pirms nodokļu nomaksas, bet varam ko sarunāt ;). Es visdrīzāk mazliet apdomātos, parēķinātu, visdrīzāk piekristu (varbūt paciestos nedeļu līdz avansam) un būtu šī iestādijuma klients un nākamajiem 5 gadiem, jo ērti, kā nekā blakus darbam!
Ak, cik tas ir sareģīti - elementāra komunikācija!

A albis 11.10.2009

uz tādām cērpamām aitām turas puspasule, vajag zināt visu par visu kas ar tevi ir saistīts.es piemēram nezinu kādas ir manikīra cenas, un man jau nevajag manikīru es varu nomanikirēt pats, bet ar auto tu tik domā braukt un nemaksāt neko sak tas nav taxi, bet tā ir tavas ģimenes papildus mute ko vajag šad tad pabarot. es savam autiņam mainu eļlu pats ito savi 25-30LS aiziet, bet ja vēl pie mainīšanas paņem labu polšu tad vēl dārgāk.

D Džons 13.11.2009

Ilzīt:
Vienīgā problēma, kas dara tādā situācijā uzmanīgu ir fakts, ka uzreiz pēc klienta pieprasījuma netiek nenosaukta kaut vai orientējošas pakalpojuma izmaksas.
Bet kopumā cena ir visai tuvu reālajai, ja pieņem, ka eļļa tiešām ir nomainīta un ielieta kvalitatīvs produkts nevis kaut kāda žiguļeļļa no vecas mucas :))
Artuur nestāsti niekus!!!
ĻOTI augstas kvalitātes sintētiskā eļļa ( Castrol; Mobil) nemaksā 4Ls litrā.

š šeherezade 14.11.2009

Nu jokaini liekas tas, ka nevar uzrādīt cenrādi, jo katrā sevis cienošā firmā tādam ir jābūt...tas vien jau vedina uz domām, ka kaut kāds ''šmugulis''tur notiek.Tas būtu apmēram tā, ka vēlos paēst restorānā, bet ēdienkartes ar cenām nav un beigās tiek atnests rēķins ar astronomisku summu, vispār ļoti ''ērti'' un izdevīgi, tikai ne klientam...

V vinnijs 17.11.2009

Ja jau ielej "Kastrol" vai "Mobil", tad jau tā cena ir ļoti reāla (pie tam vēl pārbaudīt bremžu uguņus) - salona cena. Bet Dacijai Kastrol ??? -Būtu vismaz pateikuši...

M Mehāniķis 08.12.2009

dārgie "' ljimonadņiki''. Autoservisa, kaut vai paša vienkāršākā, vienas darba vietas iekārtošana imaksā vismaz 2000Ls, tepu īre, vismaz 80Ls, par darba vietu, + elektrība, apkure, u.t.t. eļļas maiņa 5Ls tas ir zem pašizmaksas, santehmiķim, kuram somā ir pāris rorenes, nevajag ne telpu, ne dārgas iekārtas, jūs bez vārda runas maksājat par krāna nomaiņu 10Ls. Tālāk, pašas lētālās sintētiskās eļļas mazumcena ir 4Ls +filtrs 4-6Ls, Tāpēc savā praksē cenšos mazāk saistīties ar sievietēm, jo viņām šķiet ka, visi viņas grib apkrāpt. starpcitu vidējas kvalitātes Castrol vai Mobil maksā no 6, 50 litrā.

G g 11.12.2009

Ko varam secinat?
Ka Dacia ipasniekus ir vienkarsi jaapasuuta uzreiz.
Nav ko ar tiem kapeikpi..ejiem kepaties.
Laba ellja - Castrol, piemeram maksa ap Ls11 /L
Tacu tada mesla, ka Dacija, neko tadu nevar atlauties liet :)
Lai vai ka 35 Ls par elja(sintetiska)+filtrs+darbs ir normalas izmaksas.
ps. sai kundzitei - vid sudzambibelei ieteiktu ari serkocinjus pirkt tirguu, nevis delj tiem skriet uz Sky&More..., lai nesanak atkal pardzivojumi.

E Eseseseseseseses 11.12.2009

malacis, Ilze, ka VID painformeji, citadi vispirms tevi pataisa par mulkji, nokaas naudu un klientam paliek ljoti riebiiaga sajuuta. es pilniibaa varu identificeeties ar so probleemu, ar kuru naakas saskarties, ja neesi zinosa kadaa jomaa. es gan daru savaadaak - ja cenu nevar pateikt tuulit, esot jaataisa valjaa un jaaskataas, tad saku, ka pirms labosanas lai obligaati piezvana un pasaka cenu, jo, ja buus paaraak daargi, tad nelabosu. man pat skiet, ka sadaa veidaa es zemaaku cenu dabuuju, jo vinji baidoties, ka nelabosu pie vinjiem vispaar, nolaiz cenu..

J Jānis 11.12.2009

viss ir ļoti vienkārši, ilzei ir problēmas ar visu! ...20 ls tad ielej Brolio un filtra vietā tamponu!

E Eseseseseseseses 11.12.2009

izlasiiju ilzes atbildes komentu, kuraa ir arii fraaze (citats) ..."Mazliet pakoķetē un paziņo, ka nosauktās cenas ir pirms nodokļu nomaksas, bet varam ko sarunāt ;)..." (citata beigas)..interesanti, kaapeec auto servisa darbiniekiem buutu ar tevi jakokjetee?? tu masinu uz servisu dzini vai cereeji, ka tevi pasu izservisos? varbuut pati ar savu kokjeteesanu un mulkjiigo uzvediibu tik uzskataami kaa ceerpamu aitu nodemonstreeji, ka servisa darbiniekiem nekas cits kaa apkraapt tevi par 10-15 latiem neatlika..
un ko sajaa kontekstaa noziiimee 'varam kaut ko sarunaat?' tikko pati gari un plasi izplaajies par to, ka servisa darbinieki nevar tev cekus izsniegt, tatad kraapjas ar nodokljiem, bet pati ko? biski divkosiigi sanaaak..

D Dizainers 02.01.2010

Pat neiztirzājot dārgumu/lētumu, pirmā cūcība ir tas, ka summu nosauc pēc darba un nevar atšifrēt. Filtrs par 5Ls jau ir par daudz labs. Pussintētiskā eļļa par 3 Ls no mucas ir labu labā, nav tak BMW ar turbīnu. Maz ticams, ka apskatītajā kaktu kantorī kāds ir redzējis zīmola eļļu, kurai 50% jāmaksā par fasētāja vārdu uz WRC mašīnas.