SIA CEĻOJUMS TEV - krāpšana

Gribu visus brīdināt no krāpnieku firmas SIA"" Ceļojums Tev "" vadītāja LAura Reķe un viņas kolēģe cilvēku krāpšanā-Agrita Liepiņa.Mūsu ģimene nopirka no SIA Ceļojums Tev ceļojumu uz Turciju augustā.Ierodoties viesnīcā konstatējām ka viesnīca nav apmaksāta un mūs neielaida numuros,praktiski palikām uz ielas. Laura Reķe un Agrita Liepiņa solīja apmaksāt viesnīcu,bet neapmaksāja.Bijām spiesti paši samaksāt par 2 dienām un tad paši pirkām avio biļetes lai atgrieztos mājās.Pazaudējām samaksāto naudu,vēl maksājām lai tiktu mājās. Protams vērsīsimies policijā,jo šīm personām jāsaņem sods.

L Linardsj 25.09.2013

Celojums tev laba kantora pats biju Šanhaja ar viņiem

L Linardsj 25.09.2013

Antālija – kūrortpilsēta un osta Turcijas dienvidos, Antālijas provinces administratīvais centrs atrodas 30 m augstumā virs jūras līmeņa. Antālijā dzīvo 677 tūkstoši cilvēku (2005 g.), līdz 2 miljoniem cilvēku vasaras periodā. Šobrīd pilsēta ir sadalīta vecajā un jaunajā pilsētā.Antālija ir 1200 km garās Turcijas piekrastes sirds- visslavenākā un pati lielākā kūrortpilsēta, kuras iedzīvotāju skaits 300 dienu ilgajā vasaras tūrisma sezonas laikā pieaug vismaz 2 reizes. Vai šī pilsēta varētu vēlēties vēl ko vairāk, nekā tos labumus ar kuriem to tik dāsni apveltījusi māte daba: brīnišķīga os...

L Linardsj 25.09.2013

Krēta ir grieķu zemes patiess dārgums, kurš atklāj noslēpumus un vērtības, kuras sala glabājusi jau gadsimtiem ilgi. Tā ir saules pielieta vieta ar sirsnīgiem un lepniem cilvēkiem, kuriem nācies piedzīvot gan daudz slavas, gan dzīves mirkļus. Daba ir dāsni apveltījusi šo salu ar neparastu ainavu daudzveidību: dziļām aizām, ielīčiem ar zilganzaļu ūdeni no četrām jūrām, kuras apskalo Krētu, un brīnišķīgo pludmaļu baltajām smiltīm

Krēta ir Grieķijas lielākā sala, tā atrodas Vidusjūras pašā centrā un tā ir Eiropas galējais dienvidu punkts. Šī vieta ir slavena ar savu maigo klimatu, bez...

A aleksandra S 25.09.2013

Уважаемая администрация сайта www.sudzibas.lv!, прошу обратить внимание на беспорядок на вашем сайте, который навел пользователь под названием "bambarbia2221" . Я хотела опубликовать жалобу, но, к сожалению, почти все страницы в рубриках об организациях и предприятиях засыпаны хаотичными символами клавиатуры. Этот человек зарегистрировался под тремя пользователями под названиями" nufrik", "Mrs" и "mr23" Доказательством подставных пользователей является то, что пользователи созданы один за другим в течении нескольких минут, 25.09 и опубликованы в следующем разделе http://www.sudzibas.lv/julija-gribuste-c30437.html#comment Этот пользователь набирает для массовости 5 страниц хаотично набранных знаков, чтобы визуально и количественно увеличить число жалоб конкретной персоне, написав лживые доводы без доказательств ( на почве личной неприязни), а чтобы не казалось подозрительным, он делает тоже самое в других рубриках( хаотичный набор знаков клавиатуры). По времени вы сможете определить с какого раздела он начал и какие рубрики засорил .Наведите пожалуйста порядок в следующих разделах, так как там нельзя добавить комментарии.

и другие.

juljaxa 03.10.2013

Viņa joprojām turpina "strādāt" !!! tik daudz cietušo, daudz iesnegumu policijā, vakar pati biju Jūrmalas policijas iecirknī, uzsāku krimināllietu. citi, kam slinkums vai bailes, vai pēdēja cērība, apm. 20 cilv. brauca pie viņas uz mājām lai paņemtu aizdevumu lapu, vai kaut-ka tā saucāmo, viņa parakstās neskatoties zem tā, ka iai paradā ..bet ar to papīrīti var tikai uz tualeti aiziet..stulbie cilvēciņi.. domā tikai par sevi, neko nedabū no krāpnieces tā un tā, bet klusē un neko nedarot, lai citi neuzķēras uz Lauras Reķes āķi. starp citu, viņa mainījusi savu niku uz laura Sarkanīga vai Sarkana! Ja izdosies griezīsimies TV5 un Jūrmalas ziņās, kaut cietušie visā Latvijā.

juljaxa 03.10.2013

vakardien biju Jūrmalas kriminālpolicijā, uzsāku krimināllietu, viņiem un citos iecirkņos lietas par lauru jau stāv kauzdēm..bet esmu pārsteigta kāpēc viņu joprojām nearestē. es jautāju, teica, ka visam ir savs laiks. viņa turpina ""strādāt""..turpina krāpt cilvēkus...esiet uzmānīgi ir viņu, neņemiet nekādus aidevuma lapas, ko viņa neskatoties paraksta, juristi teica, ka tai nav spēka, citi gudrinieki, padsmit cilvēki, paņēma, gaidas un klusē..es neceru savas 700 ls atgriezt, bet neklusēšu un brīduināšu citus, lai neuzķērās uz Lauras Reķes āķa. starp citu viņa mainījusi niku uz Laura Sarkanīga vai Sarkana!!!

C Casandra 10.10.2013

Laura Reke

L Laura Reke 26.10.2013

Mīļie mani klienti, man tiešām ir ļoti žēl. Jūs varat griezties policijā, draudēt man, bet jūs par velti tērējat savu laiku un nervus. Pateicoties Latvijas likumdošanai es jūtos neaizskarta. Es vienmēr varu piesegties ar bērniem un aprēķinu kļūdām. Samierinaties, jūs zaudējāt, bet es nopelnīju bišķiņ naudas. Nauda nāk un aiziet, bet dzīve turpinās. Es neesmu zagle, vienkārši darījums nenotika un es jums neko neatgriezīšu. Un vēl atceraties, ka jūs noslēdzāt līgumu ar SIA Ceļojums Tev, nevis ar Lauru Reķi, tātad visas pretenzijas adresējiet firmai. Personīgi man ar šo firmu drīz vairs vispār nebūs nekādu saistību.
Man pašlaik arī ir daudz bizness ideju, tās es ceru realizēt ar jūsu palīdzību, iespējams ar savu jaunu firmu.

Jūsu Laura