SIA "Ceļojums Tev" - Atcelts ceļojums

Nopirkām ceļojumu uz Turciju, kad paši interesējāmies par izlidošanas laikiem utt, tad uzzinājām, ka ceļojums tiek atcelts. Es nevaru saprast cik bezkaunīgam cilvēkam ir jābūt, lai uzņemtos pārāk lielu risku vai veiktu manipulācijas kā rezultātā daudz cilvēki ir apkrāpti. Kuri jau vairākus mēnešus iepriekš sarunājuši atvaļinājumus. Vai tiešām Laura Reķe ir bez sirdsapziņas?! Kā varēs tālāk dzīvot, ja pus pasaulei ir parādā naudu? Ja šeit nebūtu tik daudz sūdzības, es varbūt vel ticētu, ka naudu atgriezīs, bet tagad ticamības moments ir zudis. Es ļoti ceru, ka Laura atgriezīs visiem naudu, kaut vai pa daļām un viss beigsies laimīgi.

Bet tomēr, Laura, ja tu tagad šo te lasi, padomā par savu ģimeni, padomā kā tu justos, ja tevi vai viņus tā piekrāptu? Ja tevi iesūdzēs tiesā, iespējams tu tiksi "sveikā cauri", iespējams arī nē. Bet atceries bumeranga likumu - dots devējam atdodas. Tā kā tu droši vien sagaidīsi citas nelaimes un tad varbūt aizdomāsies, ko tu esi nodarījusi visiem šiem nabaga cilvēkiem.

Rakstat uz e-pastu - [slēpt]@inbox.lv Cīnīsimies kopā!

B

R runcis1980 13.09.2013

nu nezinu vai tiks cauri sveika, jo tas ir noticis sistematiski, ilgaka laika posma, lielos apmeros, tapec jaraksta iesniegumi policija un nau ko aukleties,
tas aukšejais epasts ir neaktivs, nevaru ar tevi sazinaties

D deniss81 14.09.2013

[slēpt]@yandex.ru - rakstiet visi kas apkrapti - pirmdien iesu uz policiju.

M Missionar 17.09.2013

Tie kas vēl nav griezušies policijā- dariet to un savā iesniegumā norādiet, bez jau krim.procesa ierosināšanas lūdziet:
1) Apvienot visus policijā iesniegtos pieteikumus par kriminālprocesa ierosināšanu saistībā ar noziedzīgajiem nodarījumiem, kas saistīti ar SIA „Ceļojums Tev” .

Ja kādi jautājumi- rakstiet [slēpt]@gmail.com

Pirmā lielā daļa- iesniegums par krim proc. ierosināšanu jau ir iesniegts Gaujas ielā 15, Rīgā

Deniss81,

Uz policiju nav vienkārši jāiet, bet jāiesniedz pieteikums par krim procesa ierosināšanu, jo vairāk to izdarīs, jo būs lielāki apēri, jo lielāki apmēri- jo bargāks sods.

Protams lietu skatīs 1-2 gadus policijā un tikai tad nodos tiesā- diemžēl tāda ir tā mūsu sistēma, bet lai vai kā šīm personām ir jābūt sodītām.

A Apkraptie 17.09.2013

1-2 gadus izskatīs policija?Tikmēr mūsu Laurucis jau bus prom Anglijā ...

M Missionar 17.09.2013

Es negribu Jums uzburt to kā nav:)

Kā teica Platons- vēsture atkārtojās.

Piemēram paskatoties uz 2007.gada krāpšanas lietu, ko veica SIA «Royal Tour» un SIA «Planēta LL» darbinieces- Larisa Ščokina un Ludmila Oginska, tad policija lietu "marinēja"2 gadus līdz 2009.gadā nodeva lietu prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa ar reālu brīvības atņemšanu uz sešiem gadiem sodīja abas divas bijušās tūrisma firmu darbinieces. Ja jūs jautāsiet, kad tas notika - 2012.gada sākumā. Vai nav absurds!!!

Bet jebkurā gadījumā- pat bezcerīgā situācijā nevajag nolaist rokas!

D deniss81 18.09.2013

Missionar,

Tu savu pieteikumu sutīs pa pastu vai ar balodīšiem? Es jau aizgāju un iesniedzu iesniegumu. Bez tam, kriminālprocesu jau astoņus gadus uzsāk, nevis ierosina...un izmeklē lietu tik ilgi, jo ir liels darba apjoms, cietušo skaits, kuri nemaz neskrien uz policiju, kad vajag, jo pēc iesnieguma iesniegšanas uzskata ka viss ir izdarīts.

L Laura Reke 26.10.2013

Mīļie mani klienti, man tiešām ir ļoti žēl. Jūs varat griezties policijā, draudēt man, bet jūs par velti tērējat savu laiku un nervus. Pateicoties Latvijas likumdošanai es jūtos neaizskarta. Es vienmēr varu piesegties ar bērniem un aprēķinu kļūdām. Samierinaties, jūs zaudējāt, bet es nopelnīju bišķiņ naudas. Nauda nāk un aiziet, bet dzīve turpinās. Es neesmu zagle, vienkārši darījums nenotika un es jums neko neatgriezīšu. Un vēl atceraties, ka jūs noslēdzāt līgumu ar SIA Ceļojums Tev, nevis ar Lauru Reķi, tātad visas pretenzijas adresējiet firmai. Personīgi man ar šo firmu drīz vairs vispār nebūs nekādu saistību.
Man pašlaik arī ir daudz bizness ideju, tās es ceru realizēt ar jūsu palīdzību, iespējams ar savu jaunu firmu.

Jūsu Laura