www.sudzibas.lv Carbuy SIA Krāpšana un slikts serviss

AtrisinātaCarbuy SIA - Krāpšana un slikts serviss

Pārdeva auto, kur pēc mazāk kā 100km auto remonta izmaksājis jau vairāk kā 2500€+ ieskaitot to ka auto nav bijis pārbaudīts vispār, kas elektroniķi pārbaudot uz reiz būtu redzams. Beigta sadales kārba, motorsiksna, motoreļļas, auto elektronika, sprauslas, motora blīves, stūres pastiprinātājs u. T. T.
Uz epastiem rakstiski neatbild, tikai vienreiz uzzvanīja.
Neko loģiski nepiedāvā, ka tikai savu servisu kur būtu ķep ļep daļu varbūt sataisījuši.
Vēl mašīna izrādījās smagi sista viena no spārniem ko vispār nav pieminējuši. Iesniegums Ptac jau ir, vēl tiesa ja nekas savādāk nesanāks. Pielikumā ir jau remonta izraksts.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Eslijs Esenvalds 30.01.2023

Ļoti trakā sāpe ir atrisināta
Godprātīgi un bez liekiem nervu sāpju pārmetumiem abām pusēm sanāca sadarboties. Pārdošanas iestāde paliek labā pozitīvā atmiņā

E edgars1235 29.01.2023

Kāpēc tad pa garantiju nelaboji? Tas rēķins nekam neder. Visu nepareizi izdariji.

E Eslijs Esenvalds 29.01.2023

Ja labo kur liek tad taisa arī tur tā pat kā pārdod un tas nozīmē nekā.

0 0203 29.01.2023

Es tajā lapā neko neredzēju kam būtu jādod garantija, tur priekš bmw vel tāme maza. Gribi braukt ar bmw maksā, bmw izmaksas ir 500 eur katru mēnesi, ja nekas globāls nesalūzt.

A aicis24 30.01.2023

Kā perekupi pārbauda mašīnas. Atbrauc cilvēks ar mašīnu kurubgrib pārbaudīt. Perekups izbrauc vienu līkumu, paklausīties vai negrab piekare un pa lielam tas arī viss. Pats to redzēju pagājušajā nedēļā, kad čoms perekupam pārdeva savu mašīnu. Viņi nomazgāja to mašīnu un uzreiz ielika ss.com to mašīnu tirgot tālāk, tikai jau par savu cenu. Perekupam neinteresē vai motors jau iet uz beigām, viņam galvenais ir nopelnīt un ja mašīna izrādās ir kādas problēmas ar motoru, tā jau ir problēma nākošajam mašīnas īpašniekam.

E Eslijs Esenvalds 30.01.2023

Man te stāstīja, ka katru pieliek pie datora pārbauda. Bet tas beigās ir fuflo. Pircējs kas manejo pircis no mašīnas jātīra neko nesapratis un izbraucot ar auto arī laikam salietojies vai sadzeries bijis. Dators pusi kļūmes uzreiz izmeta un kapotu atverot redzams arī daudzas lietas uzreiz.
Sanāk ka perekups bijis akls un kurls, bet redz bizness ir un paliek bizness.
Tiesa tiko par labu pircējam bija viena lieta. Atmaksāja visu summu par remontiem x2 plus tiesas izdevumus. Tā kā laiks būs varēšu arī ar to noņemties, ja gudrie vēl kluses pēc ptac zvana.