www.sudzibas.lv Sia Camena Neizmaksā naudu

Sia Camena - Neizmaksā naudu

Fima iekarto darbā Zviedrijā. Viņu darbiniece Rita sola zelta kalnus. Reāli satiekot viņu uzķeraties uz viņas smuko esju un ķermeņa formām.
Pienākot noliktajai algas dienai nauda kontos nav un neviens īsti nevar paskaidrot kad būs jo klients neesot pārskaitījis, tad kavējas bankās u.c.
Esiet uzmanīgi!

E

V v 11.08.2016

Tieši tā. Es arī pabiju tajā kantorī. Sola, ka alga būs ik pa 2 nedēļām, bet realitātē vari gaidīt mēnesi. Rēķināties nevar ne ar ko! Jo Camenas ipašniekam naudas nav un viņš vienmēr gaida no klienta. Savukārt klientam līgumā ir minēts, ka rēķins jāapmaksā 10 darba dienu laikā.
Tātad, ja klients samaksā 10.dienā, Camena Latvijas kontā saņem 12.dienā. Tad nu rēķiniet paši. Laikā tur nekas vienkārši nevar būt. Un ir klienti, kas nemaksā vispār. Tā arī fermas darbiniekiem pēc 6 nedēļu gaidīšanas tika pateikts. Naudas nebūs, ja gribat, braucat mājās!

G Gers 20.08.2016

Arī es varu padalīties pieredzē ar šo kantori! Uzmet un konkrēti uz naudām, laikā nemaksā un ja arī ko izdodās ar draudiem atgūt, tad daļu tā vai tā neizmaksā, jo redz, viņu labdzimtība ir aizskarta. Ir nepamatoti atvilkumi par ceļa izdevumiem u.c. Riktīgākais mahinatoru kantoris, kur zviedrs slēpjas aiz savas darbinieces Ritas muguras!

R Rotmistr 23.10.2016

Arī esmu saskāries.Un piekrītu iepriekšminētajam.Jau braucot uz Zviedriju, tiksiet apmānīti( ja tomēr izlemsiet braukt);par visu ko sasolīja un piedāvāja.Turklāt līgums no firmas puses netiks parakstīts, ja vispār to var nosaukt par dokumentu.Ar tādu darba inspekcijā policijā vai tiesā taisnību nepanākt.
Absolūta ignorēšana, atrunāšanās, izvairīšanās un neziņa no firmas darbinieču Ritas un Allas puses.
Ir jābrīnās, kā tik ilgi vēl var darboties!

G Gers 23.10.2016

Policijā, VID u.c. jau ir iesniegumi un cilvēki meklē taisnību. Rotmistram arī iesaku pievienoties jau apčakarētajiem policijā.