P Plesis 30.09.2011

Ir anonīmais VIDa tālrunis. Piezvani un viss būs čikiniekā ! To kantori jau sen vajadzēja aizklapēt !

MacBeton 06.10.2011

Vot debīlie latvieši. Ka tik kādu citu izčakarēt.
Labāk maksāt pusi nodokļos?
Kretīns neiznēsātais bļin!

C chirka 06.10.2011

Vot tu esi debīls, jo dēļ tādiem debīliķiem kā tu, valsts ir nogrimusi tik tālu, ka tālāk vairs nevar!!!

J Joske 06.10.2011

Laikam kādam liekas, ka būtu labi maksāt pusi pensijās, pusi skolotāju algas, pusi dakteru algas, utt - otru pusi lai paši letiņi maksā!

ISO neparedz nodokļu maksāšanas vai nemaksāšanas kvalitāti. Tur ir darba ņēmēju un darba devējus prāta spējas un sirdsapziņa pamatā!
Kas attiecas uz kasetņu uzpuildēm- tās, ko esmu redzējis BTSC pildītas ir visas bijušas ārpus katras kritikas!
Iespējams, ka klienti tiek čakarēti ar nepienācīgi un nekvalitatīvi uzpildītām kasetnēm, tikai viņi to neapzinās!

C chirka 06.10.2011

Vienīgais, kas ir ārpus katras kritikas, ir tavās biksēs...

A AndronMc 07.10.2011

Neesmu BTSC fans, bet nu latvieteļiem būtu jākastrējas.