www.sudzibas.lv SIA "BSMK", logi Strādnieku nekompetence un nekvalitatīvs darbs

SIA "BSMK", logi - Strādnieku nekompetence un nekvalitatīvs darbs

SIA "BSMK", reģistrācijas Nr.40103606986, tika pasūtīti dzīvoklim logi. Ilgstoši bija jāzvanās, kad beidzot tie tiks uzstādīti, vislaik bija tikai atrunas, ka daudz darba un nevar izbrīvēt darbiniekus un laiku, lai konkrētajā dresē atbrauktu un uzstādītu logus. Kad beidzot laiks atradās, tie tika uzstādīti nekvalitatīvi, kas tika konstatēts nākamajā dienā. Lūgums, lai meistari atbrauc un novērš kļūdas pilnībā tika ignorēts. Atkal kārtējās atrunas, ka nav laika un beigās arī tas, ja: "Ja kaut kas nepatīk, paši pārliekiet!" Nekādā gadījumā nevēršaties pie šīs firmas, ja vēlaties dzīvoklim, mājai iestiklot logus vai lodžiju.

P pilsētniece 10.10.2013

PĒC A LOGU LICĒJU FIRMAS ATTIEKSMES IR SKAIDRS KA VISPIRMS VIŅIEM SAMAKSĀJĀT UN TAD GAIDĪJĀT KAD VIŅI IZDARĪS.