Blieziens - Krāpšana

Sia "Blieziens" registrest uznemums Latvija.
Uz doto bridi darbojas zviedrija celtniecibas sgera.
Kartejais latviesu krapnieks eriks gerhards sia " blieziens" dibinatajs.
Sola darbus zviedrija uz pastavigu laiku un nekadu problemu nebus tikai jastrada un vis bus kartiba.
Sazvanijam vinju sarunajam darbu ka esam specialisti pa maju ieksdarbu remontiem un braucam ka brigade stradat no 4triem cilvekiem.
Atbraucam pie satiksanas sakas jau ka stradas visi atseviski un ieksdarbu darbu pagaidam uz doto bridi nau bus armesanas darbi.
Nostradajam nedelju un nakoso nedelju nosedejam majas nebija darba tikai soloja katru dienu ka rit bus.
Un kad kad beigas pateicam ka braucam prom ka neasam atbraukusi lai nedelju noguletu bez darba un pavisam cita sfera stradat.
Naudu protams vairs no vinja nedabujam.
Ir daudz cilvekus ta apkrapis.
Saki godigo ka ej prom ta vins pasaka ka nauda bus pec 5cam nedeljam un beigas kad vinjam zvani vins saka ka del ta ka aizgajat prom ir pazaudets objekts un naudu nemaksas bet isteniba nekada nemaz objekta nebija.
Nebrauciet stradat uz zviedriju caur eriku gerhardu sia "blieziens"

A Aigars33 01.08.2018

Taisnība par SIA bliezins ir- regulāri tiek cilvēki mānīti ar solījumiem.
Ja kādam interesē tad varu nosūtīt precīzu informāciju par cilvekiem kas šajā krāpniecibā iesaistiti-gan tel num,gan auto num, arī faktiskās un deklarētās adreses ..

K Kasp 20.10.2018

Būtu ļoti pateicīgs kad informācija par šo krāpnieku uzrakstītu šeit vai sazinātos ar mani [slēpt]@inbox.lv

A Aigars33 04.08.2018

Foršs krāpnieku variants-iesaku uzmanities!
Ir cilvēks kas meklē darbiniekus(Jānis Āre, 28696646),un ir cilvēks kas Stokholmā apčakarešanu turpina(Ēriks Gerhards,+46762892339).

7 77 ac 09.08.2018

Ja darbs ir Zviedrijā var ziņot www.fairplaybygg.se
Vēl var arī sazināties ar celtnieku arodbiedrību Zviedrijā www.byggnads.se