www.sudzibas.lv SIA "BLC" Reiķinu apmaksa notiek ar 3 menešu kavēšanos

SIA "BLC" - Reiķinu apmaksa notiek ar 3 menešu kavēšanos

Ticiet SIA "BLC" parvadajumiem? Reikinu apmaksa notiek ar 3 menesu kavesanos. Gribat veikt investicijas!!! Dodieties uz SIA "BLC".

J

I ilze 11.02.2009

BLC desa bijā garšīga līdz brīdim, kad RIMI tai uzlika akciju..., vē... priekštats ir sabojāts! BLC ir saražojis lēto variantu tieši šai akcijai? Nekad vairs nepirkšu šo desu! Kaut kas tik pretīgs nebija garšots, pat lata žēl palika :(

B bac 11.02.2009

Pārvadājumi vai desas...viena štelle! ;)))

A Artūrs 04.03.2009

Es pats strādāju BLC, un zinu kas tur notiek kad ir akcija desām vai citiem produktiem...pats esmu redzējis kad nokrīt desa uz netīrās grīdas un vinu pacel aukša un iepako, un aizsūta uz veikalu...kā parlīmē termiņus..kā iepako smirdīgu gaļu...nerunašu par to kadus sūdus met iekšā galetē, gandrīz izvēmos..BLC produktus labāk vispār nepirkt...un algas maksā ar 3 mēnešu kavējumu

D Dainis 16.11.2009

Kad izmaksās algu vispār nav zināms drīz jau būs 4 mēnesis. No visa plašā klāsta ir tikai pāris ēdami produkti.
Direktors nemāk vadīt uzņēmumu.Bija aizņēmumi, bet nauda ir iztērēta.