www.sudzibas.lv SIA "Belss" Maldinošs darba sludinājums

SIA "Belss" - Maldinošs darba sludinājums

SIA "Belss" www.prakse.lv ievietoja maldinošu sludinājumu. Uzņēmums izsludināja vakanci uz projektu koordinatora amatu.
Darba intervijā, vienīgais, kas tika prasīts, bija izpildīt pāris elementārus uzdevumus Exel un Word programmās. Uzņēmuma darbinieki nestādījās priekšā, neko nejautāja. Tā kā iedotie uzdevumi, bija pārāk vienkārši, lai būtu domāti nopietnai kandidātu atlasei uz projektu koordinātora amatu, radās aizdomas, ka ir kaut kas sajaukts. Pajautāju, kādi ir darba pienākumi. Man atbildēja, ka pārsvarā darba pienākumos ietilpst pavadzīmju aizpildīšana. Nesaprotu, kāpēc tad nevarēja tā arī rakstīt, ka nepieciešams asistents, lietvedis vai sekretāre. Es veltīgi iztērēju divas stundas ceļā un speciāli atprasījos no tagadējā darba.

T Tereze 29.01.2011

Projektu koordinātors nozīmē ko vairāk nekā pavadzīmju izrakstīšana, tas ir projektu vadītājs vai tamlīdzīgi.

Q QWE 29.01.2011

Tereze: sauksim lietas īstajos vārdos - ir vajadzīgs vienkārši menedžeris un viss.

T Tereze 29.01.2011

Vai tad tāda profesija ir profesiju klasifikatorā? Un kas ietilpst menedžera pienākumos? Tulkojot no angļu valodas, tas varētu būt gan vadītājs, gan administrators. Būtu jauki, ja sludinājumos norādītu to, ko meklē. Lai cilvēki netērētu laiku. Lai gan ir krīze, visi tomēr nemeklē izmisīgi vienlaga ko. Labi būtu, ja darba devēji pret darba ņēmējiem izturētos labāk.

č ČangalsPleška 29.01.2011

A suteneri kādā klasifikatorā ietilpst?

A Andris 30.01.2011

Tas tikai liecina par to, ka uzņēmums īsti nezina, ko meklē un, lai piesaistītu "labāko pavadzīmju rakstītāju" - ielikt maldinošu sludinājumu.

M martins 04.02.2011

toties ziedu laikos bija uznemumi, kuri ievietoju sludinajumus par projektu vaditaja amatiem, bet patiesiba mekleja cilvekus, kuri butu ar mieru zvanities pa telefonu un uzbazties ar produktiem un pakalpojumiem.
vispar jau tadiem darboniem pat jauks apzimejums ir izdomats- telemarketinga specialisti, bet patiesiba tie vien tadi meslumusas ir, kas uzbazas un tere tavu laiku.
attieciga ari firmu kultura- melot, lai panaktu savu.
no tadam iestadem jabeg pa gabalu!