www.sudzibas.lv sia "Barliks" ļooti nekvalitatīvi apavi par samērā augstām cenām

sia "Barliks" - ļooti nekvalitatīvi apavi par samērā augstām cenām

Jau otro gadu pēc kārtas iepērku zābakus šajā sia "Barliks" veikalā. Pēc skata tīri glīti zābaciņi. Cena ne tā zemākā no Ls 25 uz augšu. Pagājušajā gadā, kad pēc mēneša valkāšanas nokrita papēdim apakšējā daļa, kā pārdevēja to nosauca - "pasitnis", nodomāju, ka nepaveicās, taču pēc šī gada pirkuma atkārtojās tas pats, turklāt apavi tika valkāti tikai pāris nedēļas. Pārdevēja noteica, ka pati vainīga, jo 3 dienu laikā pēc pirkuma veikšanas nebiju nomainīju šo tā saucamo "pasitni". Tiešām nebiju iedomājusies, ka nopērkot jaunus apavus, tie vispirms jānogādā uz apavu remontu!!! Iesniedzu lūgumu preci apmainīt vai saņemt atpakaļ naudu, uz ko saņēmu atbildi, ka bojājums nav fabrikas vaina, bet gan defekts, kas radies mehāniskas saskares rezultātā. Sakiet, kā gan ar zābakiem citādi pārvietoties, ja ne saskaroties ar zemi, piemēram...?

T ToSanita 15.02.2011

Tie visi zābaciņi tiešam nav domāti nēsāšanai, bet gan miroņiem.Nēsāšanai paredzētie ir citā vietā un tiem ir pavisam cita cena.

G gita 15.02.2011

nu bet protams, ka zabakiem ir jamaina tie pasitni! un jo atrak jo labak, ja vien vini nav no metala. vini tacu savadak, ja ne nokrit, tad noberzas! un vai tad tev gruti zabakus aiznest uz remontu?! Nesaprotu...

P Padoms 16.02.2011

Gudrais mācās no svešām kļūdām, bet muļķe nemācās pat no savām.Ar pirmo pirkumu Tev nepietika?

F Februāris 19.09.2012

Šī sūdzība ir patiesa, veikalā ir nopērkami nekvalitatīvi apavi par nesamērīgi augstu cenu. Esmu iegādājies "Šokolādes" Hot veikalā apavus, kuri izrādījās nekvalitatīvi, ar defektiem Mēģināju tos atgriezt, bet rezultātā saņēmu kārpniecisku un neobjektīvu atbildi.

Interesanti, ka pārdevēja šajā veikalā labi zināja, ka apavi ir nekvalitatīvi, jo sākotnēji piedāvāja iedot naudu remontam, no kā es atteicos.

Z zaptesburka 19.09.2012

Februāri, bet ja jau pārdevēja Tevi informēja, ka apavi brāķīgi, un tāpēc piedāvāja naudu remontam (tātad - brāķīgo preci piedāvāja iegādāties ar atlaidi), Tu taču varēji atteikties izdarīt pirkumu. Izskatās, ka veikala darbinieki Tevi iepazīstināja ar situāciju, un Tu pats tomēr izlēmi apavus pirkt.