SIA "Baltika Latvija"

UZMANIETIES! SIA "Baltika Latvija" (MONTON, CHR/Evermen) direktore Maruta Ērgle personīgi vēršas ar represijām pret klientiem, kuri iesniedz prasījumu pieteikumus (par nekvalitatīvām precēm ar ražošanas defektiem), iesniedzot apmelojošas un diskreditējošas vēstules klientu darba devējiem. Uzskatu, ka šāda attieksme pret saviem klientiem nav pieļaujama, bet no juridiskā viedokļa ir prettiesiska!Konkrētajā gadījumā vērsos atkārtoti PTAC, lai informētu par kārtējo SIA "Baltika Latvija" patērētāju tiesību pārkāpumu.

J Janis 12.09.2006

Interesanti, kā viņa uzzināja, KUR tu strādā?!!!

M MIssMarpl 04.05.2009

Es personīgi zinu Marutu Ērgli...viņa noteikti tirāns..un bezcilvēciska būtne...un viņai pietiks prāta to izdarīt...bet it kā viņas veikalos ar maiņu un atgriezšanu ir viss ok..., viņiem klients - prioritāte Nr.1...:D
P.S. Jā...jā...es tur strādāju..

L Linda 10.05.2009

Lielaaku tiraanu par Marutu Ergli nezinu, un domaaju nekad dziivee arii neiepaziishu.. savus darbiniekus vinja speeja novest liidz asaraam bez maz vai, ar savu attieksmi vien.Jaa, arii es tur straadaaju kaadreiz..

X x 13.09.2009

nu sviests, vajaga normāli strādāt, tad viņa nenovedīs nevienu līdz asarām...

L Linda 20.10.2009

Meitenes paaraak labi straadaaja... vai no aadas jaalien laukaa, bet nekad nekad nav labi.Cilveeks naak uz veikalu ar plaanu, kaadu iztirdiit.. man zheel vinjas..ka vinja nesaprot ko dara, nevienam nenoveelu taadu prieksnieci :/

M Marika 08.06.2010

Vajag strādāt, būs arī ko saņemt.
Es arī strādāju, nebija viegli, nebija grūti - alga laba, prēmijas arī ... un nekādi iztrūkumi nebija jāmaksā !!!

B bucis0 10.01.2013

Meitenes mīļās, nekad, NEKAD neejat tur straadaat, ja gribat saglabāt nervus veselus. Neko tur jūs nedabūsiet strādāsiet kā zirgi, vadība no prēmijas plēš naudu nost par katru nieku, pārstrādāto stundu mēnesī vairāk nekā maksimāli pieļaujamās (par pārstrādātajām nemaksā neko)+ katru dienu asaras, jo tevi tur var pazemot klientu vidū, aprunāt utt. Vienīgais jāuzsūta darba inspekcija. ātri aizvērtu to tirgu.