www.sudzibas.lv Sia BalticGym "Nespēj nodrošināt pakalpojumu pienācīgā līmenī, bet prasa līgumsodu"

Sia BalticGym - "Nespēj nodrošināt pakalpojumu pienācīgā līmenī, bet prasa līgumsodu"

Es noslēdzu Līgumu ar BalticGym sporta zāli un sāku to apmeklēt, izvēlējos baltic gym, jo tā bija neliela, mājīga sporta zālē kur nebija daudz apmeklētāji. Šobrīd sporta zāle ir pamainijusies un pie trenažieriem jāgaida garās rindās un sakarā ar to vēlējos lauzt noslēgto līgumu, bet sporta zāle par līguma lauzšanu kā soda sankcijas prasa 300 eiro.

Manuprāt no zāles vadības puses ir nekorekti kaut ko tādu darīt, dārgie draugi lūdz kārtīgi padomājiet, pirms pieakieties trenniņiem šajā sporta zālē, jo kopā ar pirmo maksājumu, jūs automātiski piekrītiet maksāt naudu šai sporta zālei neatkarīgi no tā kādā kvalitātē tiks sniegti pakalpojumi!

C

C connectedlv 17.02.2014

Varbūt kāds zin vai līgusm ir spēkā esošs, ja nav parakstīts papīra formā vai ar e-parakstu?

S smīkņa 17.02.2014

Tu jau esi viņiem naudu samaksājis un vēlies to atgūt atpakaļ vai kā? Savādāk kas traucē viņiem vienkārši turpmāk nemaksāt par pakalpojumiem, īpaši jau, ja nav noslēgts līgums.

H hmmm 17.02.2014

Es neko negribu atgūt, vienkārši negribu maksāt par šo pakalpojumu, kuru neizmakntoju dēļ tā ka vairs nav tā kvalitāte kas bija noslēgšanas brīdī. Viņi draud piedzīt soda naudas, jo kad pasūtīju un apmaksāju pakalpojumu esmu piekritis noteikumiem : http://balticgym.lv/index.php/lv/noteikumi

S smīkņa 18.02.2014

Šim līgumam piekriti, kad aizpildīji reģistrācijas formu viņu mājaslapā? Nezinu, vai tādi līgumi kādam ir saistoši, jo BalticGym būs diezgan sarežģīti pierādīt faktu, ka reģistrācijas brīdī līgums bija tieši tāds, kāds ir tagad. Bet labāk pakonsultējies PTAC. Tas līgums vispār ir diezgan dīvains, piemēram: "Parakstot doto līgumu Klients piekrīt, ka Līgumsoda apmērs saskaņā ar LV Civillikuma nosacījumiem, dotā līguma ietvaros, nav aprobežots ar pamatparāda apmēra summu." Varbūt vari izpildīt kādus no 6.5. punktā atrunātajiem nosacījumiem?

C connectedlv 18.02.2014

PTAC jau iesniegums ir nodots, šodien tiks nogādāti prasītie papildus dokumenti, maksājuma uzdevumi, mana un balticgym sarakste, kā arī uzdevu jautājumu vai man ir sasitošs līgums ko neesmu parakstījis.

C connectedlv 28.02.2014

Aizrakstīju Balticgym:
Paskaidrojiet lūdzu uz kā pamata man Jums jāmaksā minimālais termiņš ja neesmu parakstījis līgumu papīra formātā, ne ari ar e-parakstu, lūdzu rakstot atbildi pieminiet likumu punktus uz ko balstaties!

Atbilde:

Atbildēt uz Jūsu jautājumu par LR likumdošanu nevarēsim, jo klientu atbalsta darbinieki nav kompetenti konsultēt šāda veida jautājumos.

Tas paliek ļoti smieklīgi ka prasa naudu un nevar pamatot kapēc.

O ouzo 16.02.2015

Sveicināti!
Kā Jums beidzās šis strīds ar Balticgym? Kāda bija PTAC atbilde?

C connectedlv 16.02.2015

Sveiki,
PTAC atbilde bija kā vairumā līdzīgu gadījumu, šis jautājums jārisina tiesas ceļā. Baltic Gym joprojām mēģina mani terorizēt, viņi pat mēģināja iegūt manu deklarēto dzīvesvietu no valsts reģistra . . ., tikai nesaprotu kamdēļ. Konsultējos ar vairākiem juristiem, man ieteica ignorēt viņus, jo tiesas ceļa viņi nepanāks nekā, atliek vien gaidīt kad iestāsies noilgums.

A Adler 20.03.2015

Да, я тоже только что столкнулась с похожим инцидентом.
Покупала абонемент в прошлом месяце, отходила, и в этом месяце переехала и ходить больше не планировала.
Сегодня смотрю-у меня автоматом снялись деньги за тр.зал, хотя нигде в обязательных платехаж их нет. Позвонила, сказали, что как только я зарегестрировалась на их сайте, автоматом теперь снимают деньги, пока не скажу им "СТОП".
Почитала договор, вроде бы нашла этот пункт, но по мне, это реальный обман. Обычно о таких вещах предупреждают в открытую, чтобы не было недоразумений.
Просто получается, что я каждый месяц реально откладываю эту сумму, и сейчас буду без спорта, так как бюджет распланирован, а к ним мне нет сысла ехать, и придется "кормить" их ни за что?