SIA "Auto Atvars" - Autoplacis

Ar sievu nodomājām iegādāties auto, ļoti patīk BMW 330d, ļoti jaudīgs auto un pie vienas reizes ekanomisks. Meklējām auto par saprātīgu cenu, lai nebūtu dauzīts un daudz maz lai arī vizuālais lai ir kārtībā, skatijāmies kkur līdz 2800ls. Tākā līdzekļu nav iekrāto, ņēmām aizdevumu caur banku. izskatījāmies ļoti daudz auto, daudziem kkas nepatika, piem. nebija ādas salons, daudziem bija saplēts salons vai kkādi defekti redzami. Tad iebraucām pārogres aoutoplacī, kur redzējām simpātisku BMW 330d melnu kādu mēs bijām iedomājušies, visa āda, kopts, motors strādāja labi, nebija nopuņķojies un arī dīleris saka, ka "auto ļoti labs" manam draugam pieder šis auto dīleris apgalvo. Mēs padomājām pāris dienas, tad nodomājām, kad jāņem, jo cena bija laba 2500ls un atsauces ir "labas"kāpēc nēe, jo mums patīk braukt un labi izskatījās kā arī motors labi strādāja. Tad arī iegādājos BMW SIA "Auto atvars" autoplacī, mašīna bija noņemta no uzskaites pārdošanai. Caur bankām paņēmu aizdevumu 3000 ls un pa 2500ls nopirku sev vēlamo bmw 330d, samaksāju par rēķins uzziņa, kā arī apdrošināju un samaksāju par to ka viņi visu izdarija tas bija 35ls dīlerim un piedāvāja iegādāties diskus ar vasaras riepām pa 120ls, tad arī tos nopirku. laimīgs braucu uz csdd piereģistrēt auto, izrādās mašīnu nevar csdd piereģistrēt, jo BMW izrādās pēc csdd datiem ir sedans, bet dzīvē ir Tourings, pārmetināti abi lanžeroni uz touring, tā jau man auto skatījās 2h Ogrē 8 cilvēki, 7 darbinieki un 8 kas kambūzī sēž. Aizbraucu uz Aizkraukli reģistrēt, tur knapi piereģistrēju, jo trāpijās normāls čalis. Pēc divām dienai mašīnai radās tehniskas problēmas... sāka strādāt uz trīs cilindriem, iebraucu pie pazīstamā servisā, šie saka, ka mašīnai ir nopietnas problēmas: 1. Pieslēdz pie kompja uzrādās 8 kļudas, no tām ir aizgājuši ciet daži dačiki, nav vispār kondicioniera siksnas, forsunkas nestrādā, slēdzīši pie forsunkām beigti neturās, visi stiprinājumi nolausti, mašīnai galvas blokam 4 tri caurumi.... nezinu no kurienes, uz pārdošanu caurumi aizlāpīti ar kkādiem hermētiķiem!galvas blokam skrūves 3 nolaustas, nezinu kā viņš vispār tur turējās, laikam uz punķiem" Serviss man šito visu stāsta es biju šokā, jo padomāju, cik izmaksās remonts!!! Servisā čaļi saka lai tirgoju nost, jo auto ir taisīts pārdošanai, bet SIA "Auto Atvars"apgalvoja, ka ato "tehniski labā stāvokli"smiekli nāk nee! Kamēr auto servisā aizbraucu pie dīleriem ar to galvas bloku, saku šiem, ko iesmērēji auto, jo viss bija sataisīts uz pārdošanu, tie hermētiķi bija svaigi uzlipināti un forsunkas kkā piečiņītas uz pārdošanu, jo lāgā nestrādāja, nezinu kā to var izdarīt! ČALIS SAKA, pats vainīgs, ka nopirki auto, jo mēs neuzņemamies risku par auto, jo auto ir lietots! Bet kam jauzņemās atbildība, kas man auto iesmērēja? Divas dienas pabraucu un auto noplīsa!!! Bez maz sanāk, kad pats vainīgs, jaa?Ja nebūtu es, būtu kāds cits, un ko darīt tādā gadijumā? Sazvanījos ar Big Bank pārstāvjiem, jo pie viņiem ņemu aizevumu, šie saka, ka Jāa, jums ir pilnas tiesības no SIA "Auto Atvars"piedzīt naudu, vai lai sedz remontu, vai lai maina pret citu preci, tad šiem saku, kurā punktā tas rakstīts, ilgi domāja.... saka Jāa tur pie īpašajiem nosacījumiem, bet konkrēti nav nekas rakstīts, saka ka "Auto Atvaram"ir jādot man garantija, kad pirku auto, ārī garantiju nesaņēmu! Tad barauc vēlreiz pie SIA "Auto Atvars", saku Jūs man garantiju neiedevāt, kad pirku auto, šie SAKA kāda tev garanbtija lietotam auto, es teicu, man teica no BIG BANK pārstāve, kad ir garatija pēc liguma punkta. Dīleris saka, kad arī viņam zvanija no Big Bank pārstāvis un teica, kad nav garantijas. Tad nodomāju, kad man tas galīgi nepatīk...Zvaniju vēlreiz uz BIG Bank, saku, kas un kāa, jo bija cita pārstāve ar kuru runāju, viņa saka, ka atzvanīšot pēc 5-10min, tā arī bija, kad atzvanija un teica, Jāaa cienītais laikam Jums tiešām nav garantijas, bet Jums jāvienojās ar SiA "Auto Atvaru"lai šie sedz Jums izdevumus radušos!Vai jāgriežās patērētāju aizsardzībā. Tad es dīlerim atstāju lapiņu ar konta nr. un uzraktītiem 300ls lai sedz zaudējumus, kas radušies, nebija mani zaudējumi! Dīleris saka, ka Priekšnieks Vācijā un mēģināšot runāt! teicu līdz trešdienai, lai izdomā, citādi griezīšos patērētājos...Gaidu atbildi, jo neviens negrib ilgi gaidīt un problēmas, bet ja nevar citādi, tad ir kkas jādara! Mašīna vēl servisā un vakarā jābrauc pakaļ. Padalieties ar info, kā Jūs rīkotos?

J

L Legioner16 13.05.2013

Tas ir kantoris kuru vajag apbraukt ar lielu līkumu!

Dannii Disaster 13.05.2013

Izsaku liidzjuutiibu; tieshaam nepatiikama situaacija...

Bet, diemzheel, nedomaaju, ka kaads uznjemsies atbildiibu.

Sheema atstraadaata: kaadu meenesi chakarees Jums smadzenes (priekshnieks Vaacijaa, un tamliidiigas atrunas). Beigu beigaas, Jums apniks uzbaazties un liksiet vinjiem mieru. Ja nu nee, tad vinji vienkaarshi Juus ignorees.

'Patereetaaji' diez vai paliidzees, jo, lietotai precei (it iipashi auto), paardeveejam garantija nav jaadod - vinjam, peec likuma, nav taada pienaakuma.

Un ja nu kas, tad vienalga buus ljoti guuti ko pieraadiit, jo nav zinaams, kad tieshi tie bojaajumi bija radushies (pirms vai peec iegaades). Pat ja tiks pieraadiits, ka bojaajumi jau ir bijushi pirms iegaades, paardeveejs pateiks, ka Juus par tiem tikaat informeets un vienalga piekritaat pirkt to auto (daudzi tirgo mashiinas ar defektiem - tas nav aizliegts).

Taa *ir* kraapshana, bet saukt pie atbildiibas buus LJOTI gruuti. Rumbulaa tie bandiiti jau sen peec taadas sheemas straadaa un neviens neko nevar pieraadiit.

Par taam Rumbulaam, un paareejiem auto saloniem, kas tirgo lietotus auto, daudz kas ir dzirdeets, un visiem zinaams kaadi kraapnieki tur darbojas, taapeec, ja peerk no taadiem auto, tad vajag 10 reizes visu paarbaudiit un izkratiit to mashiinu, lai peec tam neiegraabtos.

Vispaar jau Jums vajadzeeja uz servisu braukt PIRMS, nevis peec, mashiinas iegaades...

Ja Jums taa mashiina tieshaam interesee, vajadzeeja kaartiigi izprashnjaat un visu paarbaudiit. Visi tie paardeveeji Jums teiks, ka mashiina pieder labam draugam/braalim/koleegjim, utt., bet iisteniibaa vinji vai nu pashi nezin kam taa pieder, vai nu mashiina tika ievesta no blakus valsts un 'sagatavota' paardoshanai, vai un izpirkta no vieteejaa metaalluuzhnju kantora un savesta kaartiibaa, lai kaadam iesmeereetu. Taa jau vinji pelna to naudu. Taads bizness.

Naakamreiz sarunaajiet ar kaadu servisu, lai dod Jums liidzi pieredzeejushu mehaanikji. Nu, samaksaasiet tos 20-30Ls, toties vinjsh uzreiz pateiks vai ir veerts pirkt.

Un vai tad ir taads virsbuuves tips - tourings? BMW 'Touring' modelim virsbuuves tips tachu ir 'universaalis', ne? Kaa tad vispaar var paartaisiit sedanu uz universaali, un, galvenais, kam tas buutu vajadziigs? Vai mashiina, gadiijumaa, nav bijusi zagta? Un kaa ar tehnisko pasi? Vai nepieveersaat uzmaniibu, ka mashiinas dati atshkjiras?

Es, protams, ceru, ka Jums izdosies kaut ko no tiem kraapniekiem dabuut atpakalj, bet labaak sagatavojieties psihologiski, ka buus jaamaksaa par remontu pasham vai jaatirgo nost.

Man arii ir bijis liidziigs gadiijums Rumbulaa. Arii ar melnu BMW universaali iegraabos (pamatiigi). Es zinaaju, ka neko atpakalj nedabuushu no tiem kraapniekiem, taapeec bija jaasuuta paziistams cilveeks no zinaama kontingenta, lai ar to paardeveeju "aprunaajas" "diplomaatiskaa" veidaa - vinjam saprotamaa valodaa, jo savaadaak ar taadiem nav iespeejams vienoties.

J Jan4ukins 13.05.2013

Servisā samaksāju 230ls par darbu un par detaļu maiņu, servisa čaļi saka, ka motoram ir DZENIS, skaļa metāliska skaņa, teica, labākais variants mainīt motoru un miers, un, ka viņš manā vietā tā neatstātu "aiz riekstiem paņemtu" :D tas problēmu neatrisinās. Vnk visiem neiesaku tur pirkt auto un padodat info tālāk! Auto stāv pie mājas sētas ar DZENI, sarunāju ar māsas vīru kad dzīsim uz Tukumu pie motora speciālista ar 20g pieredzi, varbūt izdosies motoru glābt, ja nē, tad jāliek motors jauns. Uzzināju, kad motors maksā sākot no 180ls (labs) Pārdevējs savu preci liela un līdz 300 ls + motora maiņa 180 ls, varbūt motoram šālis klab, varbūt galvā plaisa un pat nezinu, kas varētu būt vēel. Nezinu kas man ir izdevīgāk!!! likt jaunu motoru, cerēt, kad jaunais motors būs labs, vai mēģināt restaurēt, lētāk sanāk restaurēt ja izrādīsies sīkums kkāds, nezinu tiešām!
Jautājums.
Atbilde.
Kad reģistrēju mašīnu csdd man teica, ka tourings (kā atšķirās tourings no unversāla?) var arī teikt, kad unversāls. Mašīnai pārmetināja lanžeronus abus priekšējos uz Touringa, visi numuri sakrīt pēc tehniskās pases, bet csdd redz ka mašīna ir jābūt sedanam, bet dzīvē ir tourings...komplektācija ir tā pati...! nav ne mazākās jausmas kas ar to mašīnu ir bijis iepriekš! Mašīnu piereģistrēju, man Aizkrauklē csdd pamainija datus kompī, lai nebūtu problēmas nākamoreizi, tā lūk. kad pirku mašīnu viss ļoti smuki izskatījās, tik ogrē, kad reģistrēju auto man kasija ar nazi šuves, skatījās kādā krāsā ir bijis tourings, tā arī viņi neko nav sapratuši, meklēja citā vietā uz rāmja numurus - Neko neatrada, viss tas ir dīvaini. Secināju, kad nepirkšu vairāk LV mašīnu, un pareizi saki, kad vajadzēja 10 reiz mašīnu pārbaudīt, bet gribēju kā labāk.

Dannii Disaster 14.05.2013

Par to dzineeju... varbuut jaaizbrauc pie vieteejiem diizelistiem, jo nav fakts, ka mashiina to braucienu liidz Tukumam izturees!! Lai piesleedz pie normaala datora un pasaka kas iisti tam dzineejam kaish. Jaanosaka konkreeta dzenja atrashanaas vieta, lai zinaatu vai varees glaabt. Vajag noskatiit labu servisu un noskaidrot visas cenas. Tad varees mashiinu atstaat un izlemt ko dariit taalaak (labot, ja izdosies noteikt vainu; vai maniit, ja nebuus skaidriibas), jo tik un taa dzineejs buus jaajauc aaraa.

Varbuut tieshaam labaak meeginaat paardot... bet, par taadu cenu, diez vai izdosies...

Man kaadreiz bija Opelis, un tam arii bija piemeties dzenis. Iesmeereeja man galiigi beigtu mashiinu, kura, kaa izraadiijaas veelaak, ir piedereejusi taksistam (taatad - pavisam nomociita). Remonteet nebija veerts, un iisto vainu noskaidrot neviens (pat diileru centraa) nevareeja, jo vienkaarshi dzineeja resurss jau bija gaajis uz beigaam, taapeec arii bija taa dzenjveidiigaa skanja (kad benziina dzineejs izklausaas peec diizelja). Un arii aatrumkaarbai bija probleemas. Kopumaa, remonts buutu izmaksaajis vairaak nekaa taas mashiinas tirgus veertiiba...
Bet shrotaa jau arii pirkt ir riskanti. Tur arii nekaadu garantiju nedos, un nevar zinaat kaadaa staavoklii tas dzineejs buus un cik ilgi nokalpos...

S stekers 16.05.2013

saucās lohs nopērk BMW visi tie meesli tak ir savā ziņa sisti un ar citām problēmām, ja pats neko nejēdz tad būtu paņēmis kādu sakarīgu meistaru līdzi nevis nopēc un tagad sūdzies par to ka pats esi uz muļķi iegrābies. Ja tirgo firmas tad ir ļoti sīki vis jāpēta saku to no pieredzes visādus mēslus ir nācies redzēt un pasūtīt pārdevējus ratā ar visu mašīnu.

V vadims84 16.07.2013

Sveiki, man ir lidziga problema. Nopirku sev Audi 2005.g. taja pasa stavvieta parogre. Pec 50km sakas problemas, biezi balti dumi no izputeja. Kaut gan pardevejs, (vīrietis ap 30 gadiem) solija kaa ar masinu vis ir ok. Servissa pateica ka motora galva ir beigta.. Sarunajam ar pardeveju sadalit remonta izmaksas uz abiem, ap (750 ls). Bet beigas tas atteicas maksat. Tagad gatavojos iesūdzēt to pardaveju tiesā. Jan4ukins mes varetu to risinat kopa. Vel ir viens cilveks kur sev nopirka vw sharanu, taja pasa stavvieta un vinam radusas problemas peec 7km. Varam tikties un visu aprunat.

S shalom 13.04.2016

Sultubums. Par tādām kapeikām pērk. Reāli normālam e46 ar m57b30 cena tajā laikā bija ap 5k. Pats ņēmu tur mašīnu, braucu jau ar viņu trešo gadu, ieguldijumi, izejmateriāli (eļļa, filtri, bukses- dažas), bet necakarejos, ka tiko pirmas bukses saka grabet nomaniju visas. Bet neko stipri negativu nevaru teikt.
Ja esi tad nevaino citus