www.sudzibas.lv Ardala Nekvalitatīvs auto remonts

SIA Ardala - Nekvalitatīvs auto remonts

Automašīnai Kia Sportage MK2 (2004. gadā ražots, nobraukums 125 000 km) sāka rasties problēmas ar degvielas padevi un pēc pāris degvielas filtru apmainīšanas atklāts, ka degvielas bākā atdalās iekšējais pārklājums un bāka noteikti jāmaina. Bāku visizdevīgāk bija iegādāties tieši Liepājas Kia Motors. Tika pieņemts lēmums viņiem arī uzticēt nomaiņu.Mainot degvielas bāku servisa mehāniķi bija pamanījuši, ka aizmugurējās bremžu disku aizsargplāksnes esot cietušas no korozijas un servisa pārstāvji ieteica tās labāk nomainīt. Izrunājot, cik tas varētu izmaksā, nomaiņa tika telefoniski apstiprināta.Nākamais zvans no iepriekš minētā servisa vadītāja bija par to, ka visa automašīna ir tik ļoti sarūsējusi, ka, cenšoties nomainīt bremžu aizsargplāksnes, mehāniķi bija spiesti sabojāt abas aizmugurējās pusasis un aicināja uz servisu, lai izskaidrotu notikušo. Ierodoties servisā tika konstatēts, ka detaļas sabojātas klajas mehāniķu nekompetences dēļ(attēli http://failiem.lv/u/peykvly ), abi pusasu gali neatgriezeniski deformēti , tos sasitot, un, kā atzinās mehāniķi, izmantota arī sildīšanas metode, kas nozīmē, ka abi riteņu gultņi arī ir jāmaina. Ļoti izbrīnīja servisa vadītāja nostāja, ka pie visa vainīgs ir auto, kas ir pārāk sarūsējis, lai remontētu. Papildus tam viņi uzstājīgi noradīja, ka strādā tikai ar oriģinālajām detaļām un šajā gadījumā jāpērk jaunas pusasis par aptuveno cenu EUR 700 gabalā (pusasis visā garumā, jo pusass šarnīri atsevišķi neesot nopērkami). Vēlāk tika noskaidrots, ka tā nav patiesība un pusass šarnīrus var iegādāties nepērkot visu pusass komplektu, turklāt alternatīvo detaļu ražotāji tās piedāvā daudzkārt lētāk. Papildus tam, meklējot detaļas, vairāki detaļu tirgotāji izrādīja lielu izbrīnu par to, kāpēc kādam šīs detaļas ir vajadzīgas, jo tām resurss ir ļoti ilgs un šie modeļi neesot tik sen apgrozībā, lai kādam šīs detaļas būtu jau nolietojušās.Servisa apmeklējums kopumā ilga aptuveni 2 mēnešus, savācot auto, tam papildus bija arī ABS sensora kļūda, kas tālāk radīja problēmas gan pilnpiedziņas, gan ESP darbībā, viss panelis pilns ar brīdinājuma lampiņām. Servisa „Ardala” apmeklēšana saistās ar ļoti nepatīkamiem brīžiem gan mehāniķu nekompetences dēļ, gan komunikācijā ar šī servisa vadību. Esiet uzmanīgi!

K

S stekers 04.01.2015

Ko tu piepisies mehiem ka esi nopircis kaut kaadu huinju ar nosaukumu KIA bildēs skaidri redzams ka pusass bija ierūsējusi stupicā un bez sabojāšanas viņas ārā bija dabūt neiespejami tāpēc es pērku normālas mašīnas lai nebūtu jāraksta šādas sviestainas sūdzības

A arw 15.09.2015

Ar Ardalu ir daudz bijis saskarsme. Vairāk par riteņu ģeometrijas regulēšanu. Pirmkārt nemāk normāli noregulēt, saka, ka viss cits ir beigts, bet aizbrauc citur un viss ir bumbās.
Vēl par to pašu regulēšanu, runa iet par viena tilta regulēšanu, jo aizmuguri nevar noregulēt jau gadiem, pēkšņi viņi atdodot mašīnu, pasaka, ka ir regulējuši abus un skrūves varējuši dabūt vaļā. Klaja diršana.. neiesaku tur braukt, taisa naudu uz lētticīgiem klientiem.

R Ruslans Sokolovs 15.01.2016

Es varu padaloties ar savu pieredzi pateikt, ka kādreiz serviss Ganību ielā bija izsils servis bet ne jau tāpēc ka tā ir Ardala , vai kāds cits uzņēmums bet tāpēc , ka tur bija labi mehāniķi.Taču tas bija daudz gadu atpakaļ.Taču varu pateikt ka šai pašā servisā strādā ļoi profesionāls riepu montētājs.Bet darīt ko citu tai servisā es noteikti neieteiktu, nedz arī jaunatvērtajos.

A Andrejs Līberts 20.01.2016

man 11. un 12. janvārī ardalā taisīja auto - golfiņu. Bija virkne darbi, darbs uz 7 stundām, turēja auto divas dienas un vēl gribēja. bija jānomaina krāsniņa, atpakaļ liekot paneli nepareizi uzlika vai salauza siltuma režīma (pūš uz kājām, logu utt) pārslēdzēju. Zvanīja un teica, ka vajag nomainīt termostatu lai atrisinātu problēmu - nenāca siltums - nomainīja, bez rezultātiem. Tad teica, ka motora vaina, ka siltums uz krāsniņu nenāk - jātaisa motors. Es auto savācu kad sapratu, ka viņi nesaprot ko dara (vai vēl trakāk dara to ar nolūku) - nodarbojas ar minēšanu uz klienta rēķina un mēģina iesmērēt papildus maznozīmīgus pakalpojumus bez ieprēkšējas saskaņošanas - piemēram auto mazgāšana. Iesaku neiet uz to servisu ar darbiem kurus jūs neziniet cik maksā un neesiet spējīgs pārbaudīt cik kvalitatīvi darbs padarīts! Es vairs uz turieni neiešu - nevar uzticēties!

A artjoms kovals 01.02.2016

Nemak pareizi noregulet saversumu/sagazumu , pēc regulēšanas mašinu vēlk uz vienu pusi. Bēt atbraucot pie viņiem auto gaja taisni! Pirms braukšanas uz regulēšanu tika samainīti visi šarniri. Pēc tam braucu uz citu servisu regulet un tur man paskaidroja ka bija uzstaditi nepareizie leņķi!

A AKMS47 13.05.2016

Citēju: ".....Bāku visizdevīgāk bija iegādāties tieši Liepājas Kia Motors. Tika pieņemts lēmums viņiem arī uzticēt nomaiņu...." Pēc tava teksta iznāk, ka remontējis Liepājas Kia Motors, bet rājies uz Ardalu.... hmmm. Kas tad galu galā vainīgs?

K Kurmalis 13.05.2016

Tas ir viens un tas pats:

T Toms Cage 13.05.2016

nu sen zinama vieta dargaka aferistu kantoris liepaja klientus cakare un darbiniekus algas bet sev cenas kosmosa ! nav kvalitativs nekas tur !!! iesaku labak pa6am tikt ar visu gala vaij kadam garazniekam uzticet , jo zinami dzeki kas taisa labak bez kvaalifikqcijas neka ardelaas profinji

G gintsgints 08.05.2017

Sia Ardala serviss, Ganību ielā - KATEGORISKI nekad neko netaisiet šajā autoservisā!

Mašīnai tikko bija beigusies garantija - iebraucu Sia Ardala autoservisā lai vienkārši nomainītu ziemas diskus uz vasaras un pie reizes paprasīju lai uztaisa diagnostiku ritošai un pieslēdz auto pie kompjūtera. Meistari pasaka, ka jāmaina priekšējās ķegas - sarunājam laiku kad atstāšu auto lai taisa - sarunātā dienā no rīta 9.00 atstāju auto ( pateica ka pēc pāris h, līdz pēcpusdienai būšot gatavs) plkst.15.00 no servisa nevienas ziņas - zvanu jautāju, kad būs gatavs - šie saka, ka nevarot kaut kādu skrūvi atskrūvēt - mēģināšot,ja nē tad jāatstā auto uz nakti mērcēt skrūvi lai no rīta dabūtu vaļā.Nākamajā dienā zvana saka, ka skrūvi nav iespējams atskrūvēt tādēļ jāmaina arī otra ķega kas blakus + 100 eur. Pēc 1.5 dienas auto savācu. Iztāstīju draugiem, ka Sia Ardala servisā skrūvi nevarēja atskrūvēt un dēļ tā dabūju vēl vienu ķegu mainīt un 100 eur vairāk maksāt. Šie saka, ka zinot vairākus gadījumus kur šamie meistareļi šitādus pekstiņus stāstot - vienam draugam pat tā bija atgadījies un šis Ardala meistariem pateica lai ceļot mašīnu nost no pacēlāja ( "jebkura skrūve ir atskrūvējama" ) tūlīt pat aizbrauca uz citu servisu kur to skrūvi 10 minūšu laikā atskrūvēja. Ar to viss nebeidzās,mašīnai pie vienas reizes uztaisīja kompjūtera diagnostiku,lai nodzēstu kļūdas - pēc pāris dienām bija jābrauc ārpus LV un gribēju ieslēgt Navigāciju,bet izrādās ka Navigācija vairs nestrādā un visas kartes izdzēstas. Zvanu uz Audi centru prasu, kas par vainu ka pēkšņi pazuda Navi, Audi centrā meistari man prasa vai mašīna ir slēgta pie kompja - saku jā pāris dienas atpakaļ,tad viņiem viss ir skaidrs - tas meistars kurš slēdza pie komjūtera ir visu izdzēsis un kko pārinstalējis, ka tagad pa jaunu jāliek karte kura ofic. Audi centrā maksā 300 eur.(Līdz šim servisam kamēr bija mašīnai garantija remontējos ofic. Audi servisā,pēc visiem apdeitiem un kļūdu dzēšanas vienmēr viss strādāja) Ok, Braucu uz Ardala servisu - izstāstu visu saku, ka viņi nodzēsuši Navigāciju, pirms viņu servisa apmeklējuma viss strādāja, pēc vairs nestrādā. Servisa priekšnieka reakcija bija zem katras kritikas " ko tu te stāsti, nestāsti pasakas,elektriķis to izdarīt nevarēja, mēs neko nezinām,tu to pats esi izdarījis, paprovē to pierādīt,vari te nestāvēt ar tevi neviens nerunās un nerisinās šo problēmu u.t.t., es to tā ļoti pieklājīgi un maigi te aprakstu,bet esot tur dzirdot šādus vārdus, redzot šādu attieksmi es tiešām knapi knapi noturējos lai neiedotu "bietē" tam priekšnieķelim.

Cilvēki (šoferi) - turieties pa gabalu no šī utu autoservisa Sia Ardala, Liepājā, Ganību ielā.

08.05.2017.

Z Zita 12.11.2017

Ardala Liepāja ganību iela
Aizvedu nomainīt degvielas filtru pirms ziemas lai nav pārsteigumi uznākot salam. Teica ka stundas laikā būs gatavs, bet tomēr nē, uzliekot jauno filtru auto nebija vaira iedarbināms. Divas stundas mēģināja darbināt tad pateica ka būs jāatstaa pa nakti lai aķītis palādējas un no rīta mēģinās atkal. Nākamā dienā zvana ka auto vairs nav iedarbināms - esot problēma degvielas sūknim, metot ārā kļūdas, kādas tā arī nepateica. Lika meklēt citu speciālistu jo pašiem tādu nav. Tad nu sameklēju un izrādās ka filtrs uzlikt nepareizi, pieskrūvēts ar parasto skrūvi kura attiecīgi nav hermētiska un ilgās cenšanās iedarbināt auto ir nodegusi sūkņa detaļa, kura nu tagad jāved labot uz lietuvu