www.sudzibas.lv SIA ANRE ĒDIENU FABRIKA KRĀPNIEKS Edijs Gribusts

SIA ANRE ĒDIENU FABRIKA - KRĀPNIEKS Edijs Gribusts

Neejiet strādāt uz šīm ēdienu ražošanas firmām.Tas faktiskais īpašnieks Edijs Gribusts algas nemaksā un cilvēkus māna.Darbs ir smags, sevišķi pavāriem, stundas garas un finālā - algu nemaksā.Darbs ir bez dokumentiem.Tas ir ļoti sāpīgi, ja par darbu nesaņem atalgojumu.UZMANIETIES!!!

Z

F Fifija 22.05.2010

UZMANIETIES!!!

I Igors 22.05.2010

Kapec vispar ir jastrada bez dokumentiem, kas jums galvas vieta ir?

A Aleksandrs 26.05.2010

Viņi ari pilnigi nemaksa piegādātajam, ja kads var iedod info kur var atrast to saimnieka bušu priecigs, iebkura info deres: adrese, telefons, kur mašina stav!

Z zigisliepins 31.05.2010

man pazistams tur strada jau pus gadu. viss normali . gan jau bija iemesls.

I Ilze 06.06.2010

Gaidit valsts iestādes...

Z Zanis 09.06.2010

Komentars zigimi liepinam... Škiet pats edijs to rakstiijis, jo edienu fabrika neviens virietis ilgak par 4-5 meneshiem nav nostradajis un oficiaali - ar dokumentiem ne ilgaak ka paris meneshus - Oficialas iestades var paintereseties un apskatities...

A Aivars 18.06.2010

Фигею от этой фирмы...Работодатель Байба принемала людей на работу, а сама за свои слова вообще не отвечает, ни за что не отвечает..тоесть отработал неделю, две..а деньги не получишь.. Хозяин в бегах, бухгалтер закрывается на замки и прячется а работодатель не отвечает на звонки и выключает мобильный...Они закрылись на телевидении но могут открыться в другом месте..они используют давно по этой схеме никто ни за что не отвечает, не верьте им!

A Aivars 18.06.2010

KRĀPNIEKS Edijs Gribusts

M Mārtiņš 21.06.2010

Edijs Gribusts ir krāpnieks un nenorēķinās ar piegādātājiem tikai izvirza savas prasības, ja kāds var padalīties ar informāciju par viņa atrašanās vietu būšu ļoti pateicīgs!

Z Zanis 21.06.2010

27706266 Gribusta pedējais telefons

L liepins 25.07.2010

komentars zanim.
šis nav man īstais vārds. diezvai arī Tu esi zanis.

Esmu tur nostradajis tuvu gadam . varbūt tad arī kārtīgi paskatieties VID vai un cik vīriešu tur strādājis nevis tukši runājat bez faktiem. ne es viens pie tam.

Cilvēks viņš ir ļoti labsirdīgs un daudz reizes gudrāks par mums visiem kopā.
firmai bankrotējot, neuzliekas par pienākumu viņam segt maksājumus kas palikuši nenomaksāti.
( ne morāli, ne juridiski) .. painteresējaties likumā.lv un pastudējiet ekonomikas pamatus.
Zinu ka cēlās un gūlās vinš, par katru jaunu darba vietu. vienmēr laikā maksāja .
..līdz brīdim kad firmai parādījās maksātnespējas pazīmes.tad arī dažiem aglas neizmāksāja.

krīzes laikā, gandrīz gadu, cilvēks darbu deva - pāri 30 cilvēkiem. 25 gadu vecumā !

tā vietā ..
..saku Firmai un tās administrācijai lielu paldies par iespēju strādāt laikā kad darbu atrast bija tik pat kā neiespējami.

x .

L Liena 26.07.2010

kartigi sasmejos par Liepina komentaru...
Stradaju 4 menesus firma un kad bankroteja tad algu vairs nedabuju. Baibu nolicis par direktori bet pats jau vins visu vadija domaja tik par sevi . alga bija 6lati diena. un neoficala

P Pavel 15.08.2010

Жулик этот Gribusts Edijs! Смотрю он не только поставщиков по обманывал, но и работников своих!
Читая отзывы о "человеке" представляю сколько пострадали людей от его деятельности, у меня умышленно взял товара на 1400 лат, у моих знакомых набрал на 3000 лат, и объявил о банкротстве!
Интересно бы узнать информацию о его новой фирме!!! Опасно с ним связываться!!!

I Ilze 17.10.2010

Novaja firma "SUN FOOD" - veca shema