www.sudzibas.lv SIA ANNES Neapmaksats rēķins!

SIA ANNES - Neapmaksats rēķins!

Neiesaku nevienam sadarboties ar šo kompāniju. Saskārāmies ļoti nepatīkamā situācijā, šī firma izmantoja mūsu treilera pakalpojumus, kā jau ierast, pēc padarīta darba , tika izstādīts rēķins, iepriekš arī pārvadājām viņu tehniku, rēķinu apmaksa kavējās...ļoti kavējās, un vislaik bij jāzvana pašiem un jāprasa mūsu nopelnītā nauda. Pēdējais rēķins tika izrakstīts 28.08.2013 un summa , ka es uzskatu neliela...apmēram 198ls, Centos mēnešiem šo personu sazvanīt, un protams telefonu neviens necēla, arī atpakaļ zvanu sagaidīt nezidevās, kad beidzot tika sazvanīts, un informēts, ka mēs iesniedzam šo prasījumu jau tiesā...tad biju pārsteigts...jo cilvēks otrajā telefona galā bija neadekvāts, protams nerakstīšu te frāzes, kuras man nācās dzirdēt....un tas viss, par tādu smieklīgu summu, kuru jau gandrīz pusgadu nevar samaksāt, kā viņi vispār strādā, ja viņiem nav naudas, lai apmaksātu rēķinu 198ls apmērā??? jA JUMS IR DAUDZ LAIKA UN PACIETĪBAS TAD VAR SADARBOTIES AR VIŅIEM, MĀK SKAISTI SOLĪT, UZSKATU, KA ES VIŅIEM VAIRĀKAS REIZES PAT NĀCU PRETĪM, UN PĀRVADĀJU TEHNIKU...LAI GAN NOPRATU, KA ATKAL BŪS JĀZVANĀS,LAI SAŅEMTU NAUDU PAR PADARĪTO DARBU,BET TAD NEBIJ TĀDA CŪCISKA ATTIEKSME, VISI VARAM AIZKAVĒT MAKSĀJUMU,BET PARASTI IR CILVĒCĪGI PIEZVANĪT UN INFORMĒT.

T Taisniba 09.12.2013

Zel, bet tada ir musu Latvijas tiesas sistema, neviens nav pasargats no tadiem nemaksatajiem. Diemzhel tadi nemaksataji zied un plaukst uz parvadataja naudam. Jutu Jums lidzi, jo mums ari ir tadas firmas. Musu valsti mes tiesiski neesam pasargati un lai dabutu savu naudu vajag tiesaties gadiem, ja vien ta nav 1 LVL kantoris.

T taurenīts 27.02.2014

ar uzņēmumiem, kas reģistrēti šajā adresē vnk nevajag sadarboties, viņi nemaksā, bankrotē un maina tikai nosaukumus...
Stingrs pamats, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (Likvidēts 05.11.2012)
Adrese: Rīga, Ilūkstes iela 12-1

Nosaukums Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ANNES"
Juridiskā adrese: Ilūkstes iela 12-1, Rīga, LV-1082
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā 22.02.2010

S siniorita 02.01.2016

Esiet ļoooti uzmanīgi ar ceļu būves firmu SIA Annes un tā vadītāju Intu Jeršovu. Cilvēks sola maksāt laicīgi un tajā skaitā arī par virsstundām, sākuma posmā sākas atrunas un solījumi, ka tūlīt nauda būs, bet realitātē netiek maksāts nekas un nekad, un strādāt liek pa padsmit stundām dienā, un beigās, protams, ka telefons netiek celts un tā izrādās tiek uzmests galu galā katrs, kurš sāk pie viņa strādāt. Tautai jāzin savi varoņi