www.sudzibas.lv SIA Amino.lv Nekvalitatīvais sporta uzturs

SIA Amino.lv - Nekvalitatīvais sporta uzturs

Nesen iegādājos amino.lv vislētākaja internetveikalā sporta uzturu konkrētāk pirmstreniņa enerģētiki. Pasūtīju noformēju pirkumu. Pie saņemšanas ofisā nopirku produktu un paprasiju lai izsit man čeku atbildes vieta puisis ar brillitem teica ka čeka aparāts uz doto brīdi nestrada un nevar to izsist. Uzticejos pārdēvējām un nopirku bez čeka. Mājās kārtējo reizi pārliecinājos ka uz iepākojumā ir poļu uzlīmes, kas nozīme ka produkts ir taisits polijā nevis amerikā. Šīs produkts tiek ražots tikai amerikā tadejādi viss liecina ka produkts ir poļu viltojums. Treniņa laikā nekādu enerģiju neizjūtu. Zvaniju pārdevejam, lai atgriež naudu, un apgalvoja ka naudu neatgriezis, jo produkts ir kvalitatīvs. No šī brīža sapratu ka vairs neiegādāšos šajā internetveikalā.

J Jancis3333 14.03.2014

Jā man arī trāpijās nopirkt pie viņiem kreatīnu ar poļu uzlīmēm. Aizarg plēves iegšā burciņā arī nebija un uzlīme uz burciņas bija šķiba. pectam salīdzināju ar ražotāja mājas lapā ielikto bildi un tur nedaudz bilde atšķīrās un aprakstā bija raksttīts, ka iegšā jābūt aizargplēvei. Pie viņiem vairs nepirkšu nekā un citiem arī neiesaku. jo izskatijās ka šis kreatīns ir pakaļdarinājums.

M m00 14.03.2014

Bet var jau gadīties, ka ražots Amerikā un importēts Polijā no kurienes tas tālāk nonācis Latvijā.
Vai uz burciņas ir rakstīts, ka ražots Polijā? Rūpīgi apskatiet.

J Jancis3333 14.03.2014

Kurš tad uz viltojuma rakstīs ka tas ir ražots polijā. Nēsmu redzējis, ka uz kvalitatīvas preces ir šķības uzlīmes un iekšā nav aizargplēves. Pie tam kreatīns bija tāds tumši dzeltens, iepriekšējo reizē kad nopirku šo kreatīnu citā vietā tad krāsa viņam bija balta un burkā bija aizargplēve.

A Anonīms 14.03.2014

Также столкнулся с проблемой в amino.lv канторе. Заказал спортивное питание, оформил заказ с доставкой на дом.
Позже со мной связался русскоязычный парень и сказал что доставить на дом продукт не может и предложил мне встретиться для него удобном месте, которое оказалось для меня совсем не удобным. Согласился договорились встретиться в определенное время и место. Свои планы я отложил на другой день. В итоге паренёк позже мне перезванивает и говорит что продукта к сожалению нет на месте и можно получит в их офисе на следующий день. Так как проживал недалеко от их конторы согласился подьехать на следующий день и купить у них продукт на месте.
Контора как оказалась совсем несерьёзной обычный офис для бугалтеров. В момент преобретения продукта я решил посоветоваться у продавца и попросил консультацию по спортивному питанию. Так как сам занимаюсь спортом его консультация совсем оказалась бестолковой. Считаю что торгуя подобные препараты нужно иметь хоть небольшой опыт в этой сфере, но как оказалось и по виду не скажешь, что человек занимается спортом а наоборот литробольством.
Плюнув на всё заплатил и уехал. Дома решил сам разобраться в применение купленного препарата в итоге пришлось читать на продукте описание и применение на польском языке, что оказывается противозаконно в связи с переводом, который должен осуществляться на государственном языке.
Мой вывод определенно один негатив. Складывается негативное мнение и в дальнейшем не собираюсь здесь что либо покупать, есть другие интернет магазины, с более знающими продавцами.

sportojuvakara 14.03.2014

Es ari tur nopirku proteinu Scitec Nutrition un viņam ari bija Polijas uzlime viss sastavs bija poļu valoda un kvalitates ari nebija, savadak viņš garšoja un bieži uz toleti nacas iet neturejas vedera proteins man bija ar ko salidiznat jo agrak biju vinu pircis cita veikala un tur vis ok bija .
Secinajums amino.lv tirgo Polijas preci .

sportojuvakara 14.03.2014

Secinajums amino.lv tirgo Polijas preci .

K kachoks 16.03.2014

Es pie viņiem caur internetu veicu pasūtijumu divas reize. Parādijās uzraksts ka pasūtijums pieņemts. Ar mani tā arī neviens nesazinājās. Nenopietna atieksme pret klientiem. Pasūtiju citur, tur amino.lv vairs nepirkšu.

K Katjonok 19.03.2014

Я узнала об AMINO.LV от друзей. Признаюсь, я не очень опытный спорстмен (в зал хожу недавно), но я осталась очень довольна и качеством обслуживания и продуктами, которые купила! И у меня есть подозрения, что всё, что написано выше, написано в один день и одним человеком. Судя по всему, каким-нибудь конкурентом. :) О доставке могу сказать, Мне доставили товар в Марупе в удобное мне время. Успехов в работе !!! Надеюсь, у вас появятся скидки для постоянных клиентов! (Катя)

п Павел23 21.03.2014

Возможно для не качественной продукции из Польши скидки возможны как у Амино.лв, а вот для качественной продукции из Америки и чтобы иметь прибыль это просто не возможно.Катя раскройте глаза правде. Нарвётесь на подделку и сами пожалеете. Скупой платит дважды.

A andris111 09.09.2014

Esmu arī iepircies amino.lv .
Rezultātā aiz savas nezināšanas un vēlmes ietaupīt sanāca iegādāties lētu pakaļdarinājumu(neorģinālu preci)
Garša bij pavisam savādāka tam pat produktam kuru iepriekš biju pircis citā vietā, kā arī pēc produkta lietošanas bij problēmas ar vēderu. Rezultātā ieguvu veselības problēmas kā arī lieki izmetu naudu.
Varu tikai teikt ka vairs nekad tur neiepirkšos un neiesaku nevienam to darīt.

Z Zigis345 16.09.2014

Gribēju pie vińiem iepirkties. Uzvaniju un gribēju sarunāt par piegādi uz mājām. Atbildēja pa telefonu puisis ar krievisku akcentu. Pastāstiju ko vēlos, bet šis "pārdevējs", nelaipni atbildēja ka vińam nav laika un šodien nekā nevedīs no piegādēm. Tāda atieksme man nepatikās un tapēc iepirkos citā veikalā. Kur piezvaniju un man atveda manu izvēlēto preci 1h laikā. Pasūtijums nebija mazińš apmēram uz 200euro, tapēc man īsti nebija saprotama amino.lv nelaipnā saruna. Pectam pastāstiju savu gadijumu dažiem kolēgiem no sporta zāles un šie man atbildēja ka esot uzrāvušies uz sliktiem produktiem šajā veikalā un ka man esot paveicies ka nēsot nopircis pie viñiem. Mana atieksme pret šo veikalu ir palikusi negatīva. Nevienam neiesaku iepirkties pie amino.lv uzrausieties uz sliktiem produktiem un sabojātu garstāvokli uz visu atlikušo dienu.

A Alvis Lazdiņš 16.03.2016

Man arii bija variants,kad nopirku beefamino 2 burkas. Kaa rezultaataa saturs bija polis ar sapreseetaam pienapulvera kapsulaam hehe... nepasuutiet uzturabagaatinaataajus tur amino.lv