SIA Alfa Ltd - Apkalpošana

Klientu apkalpošana 0 līmenī! Nauda tiek samaksāta, klients nekādu ziņu nesaņem. Tikai kad pats klients, regulāri zvanot, tērējot savus līdzekļus un laiku, saņēm kaut kādu informāciju par preces piegādi, kura katru reizi tika sniegta pavisam citādāka. Sākumā tika teikts, ka piegādei būs nepieciešamas 2 nedēļas, pēc kāda laika jau 3, nu visbeidzot tas jau ir gandrīz 1, 5 mēnesis! Cerams, ka šajā laikā arī saņemšu preci(jo tas vēl diemžēl nav noticis)!
Tie kas vēlās pasūtīt šajā veikalā kādu preci, LŪDZU, vispirms kārtīgi to apdomājiet, vai vēlaties iesaistīties ar pakalpojumu sniedzēju, kas nemāk darīt savu darbu, un ir nelaipns pret klientiem!
IESAKU PASŪTĪT VĒLAMĀS PRECES KĀDĀ CITĀ UZŅĒMUMĀ, NEVIS NEPROFESIONĀĻU PILNAJĀ SIA "Alfa Ltd"

K

L Laine 30.11.2010

pilnīgi piekrītu! Vēlos vēl piebilst, ka tas internetveikals, kur es pasūtīju preci - kamīnu, saucas www.divani.lv
Firma SIA Alfa LTD.
Tiešām, silti iesaku, tur neko nepasūtīt, nauda pazudīs un ar tevi runās kā ar suni, no sērijas ko zvani, ko vajag. Tas nekas ka naudu samaksāju un vēlos to atgūt vai beidzot preci saņemt.

K kristine 27.01.2011

Pardevejas nemak sniegt nekadu sikaku informaciju par mebelu piegadi un cenam...Man divanu piegadaja, atstaja ceturtaja stava pie dzivokla durvim, jo tas neejot dzivokli...Pec tam izradijas, ka par 15.Ls, ko iemaksajam piegadei nav jaienes mebeles dzivokli ieksa, par ko veikala vispar nebiju bridinata...Meistari, kas nesa divanu pazuda tik atrai, ka nepaspejam pat acis pamirskinat, vel piedevam ar divana skruvem kabata...Atstajot telefona nummuru k- kadam meitaram kas jauc mebeles - vel par atsevisku samasku ( Lidz 30.ls!). Izradijas, ka tas nummurs vel piedevam bija iedots nepareizs.Nju jauki, pasi izcelam savas durvis un ienesam divanu.!
Divana kvalitate ir laba, mebese ir skaita, bet nju piegade un veikala pardeveju kompetence ir loti bediga...
P sutiet veikala Divani.lv mebeles - tas ir labas, bet par piegadi labak padomajiet pasi!