SIA Absortio | Baltic baltic Kickoff Agency - Krāpšana

Pēc pieprasījuma tika izveidotas aptiekas mēbeļu skices.
Pirms tam uzņēmums tika informēts par priekšapmaksu, kura netika veikta. Kad skices tika nosūtītas, bija pēķšņa plānu maiņa un uzņēums izlēma strādāt zem franšīzes un tikai vilka laiku, bet pirms tam tika paziņots ka skices tiek pieņemtas un strādās ar mani. Tagad kā attaisnojumu min - tad arī es bija tikai konkurss un darbs darīt ir nodots citam. Uzņēmums atsakās samaksāt par konceptu.
Tālāka virzība manām skicēm nav zināma. Ir pamatoti uzskatīt ka mans laiks un koncepts ir izmantots savtīgu iemeslu vadīti, lai par to nebūtu jāmaksā.

Papildināts Laimdota Liepiņa 23.12.2019

Pasūtītājs - Normunds Fevraļevs

L Laimdota Liepiņa 23.12.2019

Pievienoju arī aptiekas mēbeles kici, par kurām tik runāts šādi: "un tās "skices" ko Jūs iesūtījat varēju arī pats sataisīt googleskech up programmā, tajās nebija nekā tādas kur būtu jāiegulda milzīgs laika resurss."