Sia 2STAFFING SOLUTIONS" Lic.21/2010 - Krapsanas

Draugos ir atkal salikti sludinajumi, ka vajag stradniekus, traktoristus bez valodas zinasanam, NETICIET, valodu loti vajag, jo savadak jus esat vergs, kurs neko nevar pateikt. Nevienu dokumentu un nekadu socialo garantiju jums seit neviens nekartos un negarantes. J.Sablina-Anna tikai visu skaisti stastis, vina pat acis nav redzejusi ne darba devejus, ne apstaklus kados ir jadzivo. +447586597840, visur rakstu savu tel. numuru, jo kad es lasiju sis sudzibas, nevienam nebija iespejams piezvanit un ievakt informaciju. Un pamatstundu nav, kur nu vel virstundas, pagajusa nedela vispar nebija darba, nekada kartupelu skirosana un pakosana nenotiek, viss darbs ir uz lauka, dzivasana uz parada, ne par kadu pelnu vispar nav runa. UZMANIETIES NO DARBA PIEDAVAJUMIEM ARZEMES NO SIA "STAFFING SOLUTIONS" LICENSE 21/2010, bijusi "ALTEYA", bijusi "LINK ORG".

I

E eriks 03.11.2010

un vai kaads zin kauko par

Acorn

www.acorn.lv
73-4 Brivibas street, Riga LV-1010, Latvia

Acorn - Youth work & cultural exchange organisation

L Lesija 05.11.2010

Arī es tāpat tiku apkrāpta caur šo firmu. Nosaukumu tā maina ik pēc 2mēneši. Kāpēc ja godīga darbība? No kā jāslēpjas ? Un tas ko raksta Olga un Iruta ir 100 punkti taisniba. Papildus infa 20313275.

G Guest 08.11.2010

Ja būtu godīga firma, tad cik bieži nemainītu nosaukumu, pat web lapas dizainu slinkums bijis nomainīt...!!!

L laura 11.11.2010

ja par šo firmu kur strada tada ANNA ir dzirdets ka ļoti rupja sieviete sež kresla -kaukads arprac -jaiet jasudzas policija -citas izejas nav !

V valerijis 12.11.2010

Sia 2STAFFING SOLUTIONS" nu ja ši firma tik bieži maina nosaukumus tad iemeslis ir, vienkarši ta cilveki nesudzetos uz minetu FIRMU, nu paskatisimies ka ar mani bus, ja ši firma mani apkraps iešu rakstišu sudzibu rakstiska veida -jo pa savu naudu un kavetu laiku - jacinas, un iesaku jums kurie tika apkrapti ari nekluset -jo padomaiet paši- firmas uz mums pelna naudu, un ja gadijuma ja ši firma nepilda LĪGUMA pienakumus -tad firmai ir Jaatbild Likuma priekša .

T Tatjana 20.01.2011

Vai kāds ir braucis no Staffing Solutions uz strādāt noliktavām DHL? Lūdzu atsauksmes. Izgājusi visas darbā iekārtošanas firmas, bet visas vienādas. Sajūta, ka visur tā pat kā Staff.lv

G gita 09.02.2011

ha ha tie Link Org Alteya utt jau visiem reali noriebusies!!!Kas vispar ar tadiem brauc??un ka tas vispar iespejams ka firma apkrapj cilvekus bet nevienam nekas par to nav un sie tik turpina stradat un pelnit?kas Latvija vispar par idiotu zemi

E Enija 09.02.2011

Es braucu no šīs aģentūras, kad tā vēl bija ''ALTEYA'' uz pakošanu fabrikā. Protams, kantoris bija nožēlojams, Jeļena apburoša un viss būs labi, skaisti, utt.
Pēc darba intervijas prasīja 150ls par iekārtošānu, teicu, ka ir tikai 70ls. Jeļena saka, lai tik dod tos pašus, būs labi, tik lai nesaka citiem, ka es mazāk samaksāju.. Tad jau likās, ka nekā laba tajā fabrikā nebūs.
Bet, nu aizbraucām, sākumā dzīvesvieta bez apkures, siltā ūdens, bez nekā, mini istabiņa 2 meitenēm, tikai gultas un viss. Vēlāk jau izcīnījām daudz labākus apstākļus. Fabrikā darbs normāls, attieksme, protams, nekāda, bet stundas bija nu bezgala. Tas arī bija iemesls, kāpēc aizgāju. Nenormālās stundas. No 6-14 parastā maiņa + obligātais overtime līdz pat 18-19. Darbs arī sestdienās. Protams, daudzi teiks, tu taču tur pelnīt aizbrauci! Bet nē, es tiešām gribēju aizbraukt lai dzīvotu citur, nevis sapelnītu un brauktu mājās. Un es morāli neizturēju - darbs pie konveijera, nekas fiziski smags, bet monotons darbs, sarunāties aizliegts.
Jā, peļņa bija ap 320 poundiem nedēļā, bet atpakaļ negribu - kā cietumā.

R romualds 10.03.2011

labak caur staff nebrauciet.jo tad iazdevigak ir par to naudu atbraukt uz sejieni un pasam meklet darbu.darbs varbut nebija sudigs, bet dzivosana galigi aplami.neticiet staff solutions.darbs DHL

J janis 30.03.2011

Ja nu sis kantoris ir unikums, vel turpina cakaret cilvekus jau ar citu nosaukumu. Piemeram noliktavas darbinieks, kas aizbrauc tur rukat izstere ap 500ls un jau pec 2 nedelam mero celu majup, ja pats neatrod darbu anglija. Neviens no atbraukusajiem ilgak pa menesi te nau palicis. Kapec??? Tapec, ka tas nau nopietni tur rukat naktis pa 5 pondi. un vispar nedela ap 33 stundam sanak. ta ka izvertejiet pasi vai ticet tiem cilvekiem, par skaisto dzivi...

. ... 30.03.2011

Tagad Alteyas nosaukums ir Adecco- Latvia. Jeļena pat numurus nav nomainījusi...
Esmu diezgan saskāries ar Alteyas cūcībām, jo persoonīgi zinu daudzus uzmestos.

A Andris 29.07.2011

Labdien visiem! Varbūt kāds var ieteikt ka tad būtu pratīgāk nokartot braukšanu uz Angliju strādat? caur ko to visu var nokārtot?