www.sudzibas.lv Shortcut.lv Ļoti briesmīga straumēšanas kvalitāte

Shortcut.lv - Ļoti briesmīga straumēšanas kvalitāte

Problēma ir par filmas straumēšanu. Attēls visu laiku karas, nav iespējams skatīties filmu! Arī pēc neskaitāmām reizēm pārlādējot lapu, mainot interneta pieslēgumu nekas nemainījās. Ļoti briesmīga straumēšanas kvalitāte! Nekad vairs nepirkšu nevienu pakalpojumu no jums! Pilnīgs mēsls. Kā par to var vispār pieprasīt maksāt!?

S Sauliite10 23.02.2019

Pilnīgi piekrîtu, visu laiku karas un ar internetu tur nav nekāda sakara. Lieto Netflix, Youtube u.c. Tad nav nekādu problēmu.

C c3tss 24.04.2019

Izskatās, ka Straumēšanas uzturētājiem ir pilnīgi vienalga par par šo problēmu. Es pats personīgi esmu ar to saskāries, bet laikam kamēr naudiņa ripos un būs tādi muļķi, kas šo pakalpojumu pasūtīs, tikmēr nekas nemainīsies

J juris.ulgis 22.09.2019

Par šo problēmu esmu daudz sarakstīijies ar TET, taču bez rezultāta. Viņi visu laiku atkārto, ka vaina ir manā internetā. Taču jau gadiem bez jebkādas uzkāršanās es lietoju Netflix, Spotify, YouTube.

Beigās viņi tomēr piekrita, ka viņu sistēma pieprasa lielus interneta resursus, kas nozīmē, ka shortcut ir ļoti smagnēja sistēma.

Žēl ir tas, ka jau vairākus gadus šķiet nekas nav darīts, lai atvieglotu šo sistēmu un padarītu līdzīgu Netflix, Spotify, YouTube. Iespējams, ka viņiem nav labu speciālistu, un viņi nezin kā to izdarīt.

Uzskatu, ka Tet rīkojas ļoti nesmuki, pārdodot mums tik nekvalitatīvu produktu.

D Denissvladcenko 18.10.2019

Es jāpiekrīty iepriekšējiem verdiktiem.
Man jau no paša rīta neļauj ieet caur Facebook kontu , pārlādēt lapu un tā 100x pieprasa ielogoties iekšā shortcut . Esmu neizsakāmi dusmīgs . Ļoti nekvalitatīvs pakalpojums ko sniedz shortcut , nespēju pat noskatīties raidījumu jo karās lapa, tad iesprūst video . Paldies , un atsakos no
Jūsu piedāvājuma , un nerekomendēju parejiem!

I Inese Kalnina 08.12.2019

es ari esmu pamēģinājusi shortcat.lv visu laiku uzkaras.neiesaku ari citiem izgrust naudu un neredzet neko

J Jānis Geisters 04.01.2020

Pilnībā piekrītu - ārkārtīgi slikta straumēšanas kvalitāte. Skatīties nav iespējams pilnīgi neko, jo visu laiku uzkaras gan filmas, gan tiešraides. TETam nekādu risinājumu neesot, jo no viņu puses viss esot kārtībā, vaina ir tikai manā internetā. Noteikti neiesaku nevienam šo pakalpojumu.

S Sniedze Sofija Kāle 08.01.2021

Jā, 2021. gada 8. janvārī nekas nav mainījies! Izskatās, ka Shortcut lv vispār šī problēma nesatrauc, ja tik ilgu laiku nav spējuši rast risinājumu. NAV IESPĒJAMS NOSKATĪTIES NE VIENU FILMU, visos laikos ir problēma. Visīstākā krāpšana - pārdot pakalpojumu, kuru nav iespējams saņemt. 11. minūšu īsfilmu piedāvā noskatīties 40 minūšu laikā! Klaja ņirgāšanās!