Shopping Service - krāpšana

Labdien, pasūtīju zāles pa internetu baktefort (antiparazītu pilieni) pārstāvis ar mani sazinājās pa telefonu un pārliecināja kad zales ir ļoti labas un attirot visu organismu, vēl teica kad viniem ir akcija šobrīd un viena pudelīte man būs par brīvu, zāles esot dārgas bet ļoti efektīvas, un par piegādi nebūs jāmaksā, kurjers man viņas piegādās. Un ja man sūtījums neatbilst manām prasībām var preci sūtīt atpakaļ un viņi man atgriezīs naudu pilnā apmērā. Sūtījumu es saņēmu un samaksāju kurjeram: Sia Dpd Latvija Raimonds Kočaškovs-kurjera vārds uzvārds skaidrā naudā 84 eiro (astoņdesmit četri eiro skaidrā naudā) maksājuma kvīts nr. 1591533 atverot mājās paciņu es ieraudzīju kad man atsūtīta tikai viena maza pudelīte pilienu kas ir nevis zāles bet gan uztura bagātinātājs nosūtīju sūtījumu atpakaļ tā kā sūtījums neatbilst manām prasībām... Izplatītājs ar mani sazinājās telefoniski sūtījumu viņi ir saņēmuši bet naudu viņi nesūtot ar pasta pārvedumu (kā es biju lūgusi) bet pārskaitot tikai uz kontu un lūdza man nosaukt savu konta numuru, kā es arī izdarīju... Vēl viņi teica kad piezvanīšot man un pārbaudīšot vai es naudu esmu saņēmusi, bet ir pagājis krietns laiks un nau ne nauda ne zvanu... Lūdzu noskaidrot manu situāciju un atgriezt manu naudu. Ar cieņu gaida romanovska laurencenes iela 8 dz. - 3 Alūksne lv-4301 13.08.2019gg.

Papildināts Gaida Romanovska 13.08.2019

preces nosūtītājs:05750000001200368

G Gaida Romanovska 13.08.2019

gribu brīdināt visus interneta lietotājus medikamentus internetā nepirkt...reklāma neatbilst patiesībaj...

L Lailailai 13.08.2019

Un kāpēc Jūs savu adresi publicējat? Domājat tas vairāk ietekmēs zāļu (uztura bagātinātāja) tirgotāju? Sazinieties pa tiešo, sūtāt vēstuli, tas vēršaties PTAC.