AtrisinātaShoeworldlv.com - Krāpšana

Pasūtīju apavus, nauda jāsūta uz privāto kontu, uz vārdu: Artis Krasjukovs. Apavi neatnāca, no pārdevēja ne ziņas. Lūdzu nesūtiet un nepazaudējiet naudu no shoeworldlv.com . Viņi reklamējas caur Instagram, sākumā viss ir tīri un jauki, tagad esmu gan bez naudas, gan bez apaviem. Kopš pasūtījuma pagājušās trīs nedēļas, kā arī, šķiet, ka šie apavi pat nav nemaz īsti, bet viltojums.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.06.2019

Uzņēmuma Shoeworldlv.com pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

really? 20.09.2018

Tak panem acis pirkstos un paskaties un apdomajies,ka kvalitaatei ir cena un taa nevar but,ka to kur citur pardot par 100eur, tu dabusi par 10eur, jo esi so ekskluziivo lapu ar labiem piedavajumiem atradis, kur nauda zu privatu kontu japarskaita :D

S shoeworld.lv 22.09.2018

Labdien, esmu shoeworld.lv administrātors, sazinieties ar mums privāti... Jūs neesat neko pasūtījis, ja esat lūgums nosūtiet mums screenshot privāti...

E Elīna01 01.10.2018

Skatījos sūdzības un uzgāju šo te...
Iegādājos Nike huarache apavus šajā veikalā viss bija kārtībā, administrācija bija atsaucīga un apavi atnāca tādi kādus pasūtīju, ja jūs apkrāpa sazinieties ar viņiem!