Shell,Mārupes ielā 57 - Slikts serviss

Šoreiz stāsts par Shell benzīntanku Mārupes ielā 57. Sāksim ar to,ka pārdevēja pulkstens 21.00 ir aizslēgusi benzīntanka veikalu, un 15 minūtes never veikalu vaļā,pat tad,kad klauvē pie durvīm. Pārdevēja ar sarkaniem matiem un brillēm. Pēc gaidīšanas,kad kāds ielaidīs mūs iekšā viņa beidzot mūs ieraudzīja. Iznāca no kabineta vai noliktavas diezgan neapmierināta, nesteidzās atvērt durvis. Mazgāja rokas, piegāja kases zonā,nostājās un tikai pēc tam atvēra durvis. Uzjautājot vai ir pieejams kāda karstā,ātrā uzkoda- hotdogi viņa diezgan rupji atcirta- neredzat? Nekā nav. Nu atvainojiet mani,ja nav pieejama prece,varbūt noņemt reklāmas baneri par šo produktu?! Šis vairāk attiecās uz vadību. Varbūt izvēlēties darbiniekus,kas vēlas strādāt?! Jo šī sieviete ne jau pirmo reizi atbild tik galanti. Šis nerada labu priekšstatu par Jūsu benzīntanku kā tādu. Ir bijušas reizes ka pie šīs pārdevējas iebraucot nakts stundā, iepildīt degvielu viņa nevēlas apkalpot,jo guļ. Ja grūti strādāt,lai nestrādā,kundzes gados ir vēl simtiem citu darbu ko viņa spētu veikt bez uzbraucošiem tekstiem un nepatīkamu attieksmi.

Tici man šis benzīntanks lieliski iztiks bez tādas Sandijas Paegles. Ārstē savus mazvērtības kompleksus, iemācies gatavot, tā vietā, lai mācītu citus!

S Sanija Paegle 22.09.2018

Kāds sakars šeit mazvērtības kompleksiem? Atvainojos,bet mans vārds nav Sandija.
Ir vienkārši tirdzniecības vietās jāiemacās elementāra pieklājība pret klientiem. Jebkurš pārdevējs veicina veikala reputāciju.

Tā jau ar jums patērētāju sugu ir - neko savā dzīvē neesat spējīgi dot, tikai grābt, ar domu, es taču maksāju! Sāksim ar to, ka pārdevējai nav tik vien tā darba, lai dancotu pakaļ katrai izlaistai kazai, viņai vēl ir jāsakārto plaukti jāsavada pavadzīmes un arī elementāri jāpaēd un jāaiziet uz tualeti. Tev, protams, tas neinteresē - tu taču esi "klients"! Un pēc tā prasīt, lai pārdevēja, kuru esi atrāvusi no, iespējams vienīgās ēdienreizes, tevi sagaidītu ar smaidu ir vairāk nekā stulbi! Kas attiecas uz taviem mazvērtības kompleksiem - ja kāda padauza 21:00 benzīntankā meklē ēdienu, tas tikai norāda uz to, ka tevi darbā ir drāzuši visi, kam nebija slinkums un vienīgā būtne, kuru tu, savā niecībā vari nolikt ir benzīntanka pārdevēja. Un kāda starpība, ka tavs vārds nav Sandija, bet apgraizīta Sanija.

C critical thinker 21.09.2018

shell taktiku nevar saprast. pumpis ar tanti samaksai.

A aicis24 22.09.2018

Man likās,ka Shell benzīna tankos neviens nebrauc,jo vienmēr viņi ir tukşi,kad braucu garām,bet domāju,ka tur alga nav lielāka pa minimālo un tapēc tādi strādnieki.Kā saka,kā maksā,tā arī strādā.

Sociopāts 25.09.2018

Shell Latvija taču ir tas pats bijušais Trest. SIA tiek mainītas ar diezgan aizdomīgu regularitāti un gadu gaitā diezgan daudz sūdzību dzirdēts (+ vēl nodokļu parādi valstij un neizmaksātās algas darbiniekiem)