www.sudzibas.lv Sētnieki ilguciema Troksnosana brivdienas rita

AtrisinātaSētnieki ilguciema - Troksnosana brivdienas rita

Labdien. Pilnigs arprats...vai tiesam kad cilvekam dotas tik divas brivas dienas lai pec smagas darba nedelas izguletos vismaz lidz 9,10 riitaa...tomer ir normali kad setnieks iesledz savu nenormali skalo lapu puteju un modina jau augsa..kad tu lec no gultas negativa noskanojuma...un super riits gimenee,.? Kur ir taisniba? Slinkis..lai savas lapas vac ar grabekli!Vinjs to nevareja darit vakar.jebkuru citu darbadienu kad visi darba? (Ilguciems,Veca bullu iela.)

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Gigi31 28.11.2018

Mani noteikti netrauce sētnieku darbi agrā rita stunda.

G

Karīna Mabreka 17.11.2018

Jāceļas ir 6os no rīta, nevis jāaudzē savu resno vēderu!
Stulbie, pārēdušies rīdzinieki tik zin kā vaimanāt pat par to, ka citi strādā, kamēr paši sev pežas nav izmazgājuši!

G Gigi31 23.11.2018

Cista dumja esi...kurai riebjas te viss..ne pa teemu vispar atbildi...tik konfliktu mekle...nafig.. prom no potala! Aizbrauc lauciniece uz KRUSTA KALNU attirities!

ņ ŅAU 25.11.2018

Galvenais,ka tu izmazgā savējo. Par pārējām neuztraucies.

ņ ŅAU 17.11.2018

vai tad kautkur ir norādīts, kādā veidā ir jāsavāc lapas?Pirmajā stāvā dzirdams arī kad slota skrāpējās pret ietvikad slauka lapas. Tad jau laikam arī ziemā jādusmojas, kad sētnieks ar lāpstu stumj sniegu no rīta, lai jūs uz pakaļas nenokristu! Un koki jāzāģē ar zāģīti,nevis ar bendzīnu darbināmo,ja? :D Aloo,kurš gadsimts jau? :D

ņ ŅAU 17.11.2018

Papildināšu- tās nav VIŅA lapas :) viņš viņas vāc,lai tādi kā tu nepukstētu,kāpēc lapas nav notīrītas, un tu to noteikti darītu. Tas ir viņa darbs. Domāju,ka arī tu savā darbā kādam smagi riebies.

A Annan. 17.11.2018

Tev laikam nav viss kārtībā.. cilvēks vienkārši dara savu darbu.

G Gigi31 17.11.2018

Ja tev nav ko rakstit.tad paturi pie sevis savu meeli un nav jaapsaukaajas "gudraa atradusies" .ja mani nosauka.tad Pati neesi labaka.

A aicis24 17.11.2018

Domā ,ka sētnieki ir laimīgi sestdienās strādāt,bet nu es dzīvoju pirmajā stāvā un man nav traucēklis,ka lapas sētnieks no rīta plkst:8:10 tādā veidā savāc lapas,bet tu dzīvo apmēram 4 vai 5 stāvā un čīksti.Iebāz vati ausīs,ja nav auss aizbāžņi.Atradis pa ko sūdzēties.

G Gigi31 17.11.2018

Vispar...tiesam nevaidzeja neko rakstit...jo redzu,ka man ir jadzivo muti ciet.visam japiekrit.ar visu jasamierinas...tikai visi citi visu drikst

L Lexy135 17.11.2018

Es ari stradaju stradaju ar lapu puteju,un man japuš parkos, blakus dzivojamas majas ari ir.Bet neviens nekad nav sudzejies ka es kadam trauceju svediena 6 no rita.Cilveki tev paldies pasaka,ka viss ir tiers un sakoptsa.Un nevienam tas netrauce.Pec jus paši sudzaties par to ka nav lapas savaktas

G Gigi31 23.11.2018

Tu drosvien nestrada Rigaa vai arii esi tik nekaunigs.,bet iedzivotoji vissbiezak to nokluse,jo reti kurs musu laikos censas uzsakt sarunu par kaut ko kas butu trauceklis. Tev paveicies ar iedzivotajiem kurus apkalpo kaa seetnieks. Zeel tikai vinjus...

G Gigi31 17.11.2018

ES LOTI ATVAINOJOS KA ESMU AIZSKARUSI JUS VISUS.JA VARETU TIESAM IZDZESTU RAKSTITO! PILINGS SVIEST..

P pagpag 17.11.2018

mēs ģimenē savukārt rittīgi rēcam par šitiem lapu raspūtējiem... sieva saka: "labāk nevis vandītos bet iekšā sūktu, kā ar putekļusūcēju!" tad mēs pārējie vēl trakāk smejam kā kutināti :-D nene Gigi, Jūs mūs neaizskārāt, tikai priekšsvētku vakarā biku iesmīdinājāt, kādu tur vitamīnu saražojāt... mīļš paldies... ;-)

G Gigi31 23.11.2018

Ojjj.kads sviests...mes runajam par brivdienam! Tada sajuta ka jus visi esiet bez darba- muzigajas brivdienas... tu piedzimi robots ar nemuzigi beidzamo pozitivismu kaut tev kakaa uz galvas?

G Gigi31 23.11.2018

Nafig tevi...tu drosvien nezini darbalaikus...atlautos troksnosanas laikus Un tev noteikti nav neraktisto likumu piklajiba pret citiem cilvekiem.

ņ ŅAU 25.11.2018

Pastāsti mums visiem to, lūdzu :) Kādi ir atļautie sētnieka trokšņošanas darba laiki?

K kristine88 30.11.2018

UK, piemēram, šādi trokšņot neviens neļautu, man arī riebjas, ka uztriec augšā tik agri no rīta, tad visu dienu jūties kā zombijs.