www.sudzibas.lv Servis Centrs Atsakās salabot savu kļūdaino darbu

Servis Centrs - Atsakās salabot savu kļūdaino darbu

Šis serviss remontēja veļas mašīnu / žāvētāju, kura vairs nežāvēja (Iztīrīja to) un nākamajā dienā pēc remonta no mašīnas sāka tecēt ūdens. Meistars atbrauca apskatīt otro reizi un teica, ka ūdens tek no norasojušām durtiņām un ka remontēt neesot ko. Sākām pievērst pastiprinātu uzmanību un konstatējām, ka ūdens netek no durtiņām bet gan kaut kur no apakšas. Zvanīju atkal uz šo centru un man teica ka meistars varot atbraukt bet par šo izsaukumu būšot jāmaksā, jo noteikti tagad ir notikusi kāda cita ķibele par ko ir jāmaksā atkal! Sāku strīdēties ar operatori par to, ka sāka tecēt taču nākamajā mazgāšanas reizē pēc meistara vizītes bet vienalga, operatore palika pie sava! Tagad reāli jāmaksā būs citam meistaram par pirmā meistara neizdarību : ( un papildus izdevumi..

D

- Slikts servis
Slikts servisEs nopirku xbox one s kontrolere. Sešu meneša laika vinjš salauzijas, es vinju nodevu veikla garantijas laika. Pec remonta nekas nebija izdarits viņi paskaidroja ka es speleju un patc esmu vainigs ka viņš salauzijas.