ServiceNet - dators

man bija līdzīgi,nodevu datoru garantijas remontā jo raustījās ekrāns,pēc kāda laika datoru saņēmu ar tādām pašā sūdzībām kā nodevu.Kad viņi sazinājās ar mani tad teica ka interesanti,jo servisā nekā tamlīdzīga neesot novērojuši,nesaprotot kāpēc pie manis mājās tas ekrāns raustās.Nu tā vēl jo projām atrodas garantijas remontā.

I

Z Zigismunds 14.01.2013

Man tieši tas pats Toshiba portatīvo aiznesu uz remontu jo ik pa laikam slēdzās ārā (pirms tam noraustijās ekrāns un zem tastatūras nosprakšķēja) šie man nākamajā dienā zvana un saka ka dators strādājot un kur esot vaina? :D vai tad viņiem nav jāveic diagnostika? Visu izskaidroju un pēc 2 dienām atkal zvana un meistars saka ka VARĒTU BŪT VAINA MĀTESPLATES BAROŠANĀ varot nomainīt mātes plati tas maksāšot 226ls kopā ar darbu. Protams ka ateicos no remonta, tad būs jāmaksā 18ls par sūda diagnostiku.

G Gabor 29.12.2013

Mātesplates un LCD ekrānus, salīdzinoši lēti, var iegādāties eBrejā.

L LSDmons 06.01.2014

Par ekrāniem piekrītu, par mātesdēļiem daļēji - pilns ar "šrotu", kuriem uzsildīti čipi, pastrādā 2 nedēļās un viss (personīga, jau pasena pieredze). Par ServiceNet - labi partneri, labs serviss, cenas izliek tādas, kādas nosaka ražotājs, kura autorizētais serviss viņi ir, un servisa klienti, kuri pārsvarā šīs summas arī maksā. Rīgā ir daudz un lētāki datorservisi, bet nenosodu SN - kur aitas, tur cirpēji.