www.sudzibas.lv Sergel Parādu piedziņa

SIA SERGEL - Parādu piedziņa

Esmu atteikusies no SIA BITE interneta jau 2011.gada decembra sākuma, un aprīļa 26 datuma saņēmu vēstuli no SIA SERGEL kompānijas parādu piedziņā, lieta tāda ja gribu atteikties no pakalpojumiem BITE un lauzt līgumu ir jāsamaksā visi rēķini, ja nav samaksāts līgumu lauzt nevar. Un tagad man atnāk vēstule ka nav apmaksāti 7 santīmi. Tad vel atnāk vēstule ka nav samaksāti 10 ls un pluss SIA SERGEL prasa 12 ls par to ka uzrakstija man pēc 4 mēnešiem. Nekādus rēķinus no Bites neesmu saņēmusi no janvāra līdz aprīlim. Ka tas var būt iespējams?

E

K kurmiks3 07.05.2012

Saja valstii iespejams ir viss. Jums paskaidros, ka arii 7 santimi ir liela nauda, ka Juus
pie visa notikusaa esat vainiiga pati, ka vajadzeja panemt izzinu ka esat visus rekinus
nomaksajusi.Aizmirsiis tikai pateikt, ka rakstiski vini tadas izzinas nedod, bet mutiski
operatores teiktais nav pieradijums.

Likumsargs 07.05.2012

Jūs paskatieties kā parādpiedzinēju kantori uzrodas! Ar šito SERGEL vēl saķeršanās nav bijusi, bet gan jau tikšu arī šim reketieru kantorim klāt!
LATVIJĀ NEVIENS PARĀDU PIEDZINĒJS NEDARBOJAS PILNĪGI LIKUMĪGI!
LATVIJĀ PARĀDPIEDZINĒJI IZMANTO, TO, KA PARĀDU PIEDZIŅA TIEK REGULĒTA PĒC CIVILLIKUMA UN ŠIE KANTORI ŠO LIKUMU KATRS TULKO SEV IZDEVĪGĀ VIRZIENĀ!
REĀLI NEVIENAM PARĀDNIEKAM NAV JĀMAKSĀ NEKĀDAS SUMMAS PARĀDU PIEDZINĒJAM, JA PARĀDS NAV CEDĒTS! MAKSĀJIET KREDITORAM UN IGNORĒJIET ŠOS PARĀDU PIEDZINĒJUS!
JA PARĀDS CEDĒTS, TAD JUMS IR JĀMAKSĀ JAUNAJAM ĪPAŠNIEKAM, BET ARĪ TAD TIKAI PATS PARĀDS+PROCENTI+ KAVĒJUMA PROCENTI UN NEKAS VAIRĀK!

LINDORFFam būs pamatīgi tiesas darbi! Viens mans klients gatavo pieteikumu tiesai par krāpšanu un izspiešanu! Mēs tagad veicam pārrunas ar vienu TV, lai šo procesu varētu pārraidīt TV, lai cilvēki redz, kā šie māna un krāpj jau tā grūtībās nonākušos!

ATCERATIES!
Izņemot pienākumus, jums ir arī tiesības!

P Piegādātājs2 16.05.2014

Piekrītu, arī mums bija darīšana ar šo kantori, Sergel. Praktiski no mums sāka prasīt kaut kādus parāda piedzīšanas izdevumus un līgumsodus, kurus mums pat nekad nav prasījis uzņēmums, kurš ir mūsu kreditora lomā ar kuru vēl joprojām turpinām sadarboties un kura pakalpojumus turpinam izmantot. Arī mūsu gadījumā šie te izlīda pilnīgi negaidot zvanot pa telefonu bez jebkādām rakstiskām komunikācijām, kuras nekad neesam redzējuši, draudot ievietot mūsu uzņēmumu melnajā sarakstā, gadījumā ja mēs nemaksāsim viņu prasīto. Uz doto brīdi izvērtējam iespēju griezties ar iesniegumu policijā par izspiešanu- jo kā tad savādāk šo var nosaukt, ja pat pats kreditors no mums neko neprasa, kā šis kantoris ar kuru mums nav nekādu saistību var no mums ko prasīt?

A Andris1985 20.11.2014

Mīlīši, parāda piedziņās izdevumi un šito kantoru darbs ir atrunāts, pieregulēts un noregulēts Parādu ārpustiesas atgūšanas likumā, labrīt. Ari parādu var nopirkt/pārdot (cedēt), ja rēķini nav samaksāti ilgus gadus. Par to tā kā nevajadzētu brīnīties, ja pašiem ir bijis slinkums piezvanīt tiem, kam palikāt parādā un apjautāties par parādu.

tanta 10.04.2016

Ievadiet atbildes tekstuTe tev nav taisnība! PĒC 10 gadiem!!! pēkšņi uzrodas parāds,ka nav nomaksāts....kaut kāds mistisks rēķins TELE 2! kur tad viss tas bija 10 gadus?! un tad tās drukātās vēstules....mētajas pa koridoriem......ja arī ir parādi,ka var tadas sūtīt? nedz zināms vai tas parādnieks vispar dzīvs....nevienam nav jāsaņem par tas saņemšanu! Tas jau vien nozīmē,ka kantorels....velk laiku! ilgāks laiks...lielaka summa kabatā! Un kā lai ko pierāda....vismaz zinu,ka tam cilvēkam 10 gadus ir pieslēgums LMT,bet te......10 gadi atpakaļ......esot bijis TELE 2

A Ališuks 11.12.2015

Man ir parāds kaut kāds un es tādu nezinu vispār no SIA SERGEL.Ko man darīt?

V Valerija29 07.01.2016

Что за такие сообщения поступают непонятные?какие долги?у меня точно нет никаких долгов в TELE2

V Violeta Amtmane 25.02.2016

Как у Вас решился вопрос? Таже ситуация у нас. Вдруг звонок о каком-то мистическом долге

A Aigarins 10.07.2018

Kak ja tut smotrju..eto ne odin takoi slucai u etoi kompaniji.Obratitesj v sud s iskom protiv etoi kompaniji,esli dolga destvitelno net.

S [email protected] 14.11.2016

Man pienaca vestule par paradu 2016 10 novembri kad esmu nemusi 2013 18 septembri uz uzvarda kuru nomainiju 2010g kad aprecejos ka tas var but.

Tas ir advokātu un tiesnešu bizness.Parādu piedzinēji darbojās kā bandīti. Ar parādu piedziņu pelna vesela juristu mafija. Ja loģiski padomā, vai ir ekonomiski izdevīgi piedzīt 10 EUR, kaut 30 EUR? Vai es vai Jūs to darītu? Bet, kad pieskaita tiesas izdevumus, advokātu pakalpojumus, tad salasās vairāki simti, pat tūkstoši, kurus ir jāatmaksā.
Ja parāds tiek piedzīts uz pilnvaras pamata, tad jādodas uz Sergel biroju un jāprasa lai uzrāda pilnvaru, kuru izdevis Jūsu "kreditors". Jāraksta iesniegums, lai paskaidro, kādus dokumentus "kreditors" ir iesniedzis, jālūdz, lai sagādā rēķinu kopijas, un ja pakalpojumu noslēgusi kāda cita persona uz Jūsu vārda, jāpaprasa līgums, ar kuru varēsiet griesties policijā ar iesniegumu.
Līdzīgi jārīkojas cesijas gadījumā. Ja neko nedarīsiet, nāksies maksāt daudz vairāk. Ja sniegsiet savus iebildumus, Sergel apniks ar Jums noņemties un tad pēc gada vai diviem "kreditors" savu naudiņu mēģinās piedzīt caur kādu citu parādu piedzinēju.