Sergejs Bobovs - Krāpnieks

Šī te persona , Sergejs Bobovs pers. kods: 080171- ***** , bija uzsācis darbu mūsu uzņēmumā kā autovadītājs starptautiskajos kravu pārvadājumos- 1. reisā jau tērēja naudu no uzņēmuma kartes privātām vajadzībām , par ko atdzinās ,tikai tad ,kad uzrādīja čekus - paralēli tam degvielas patēriņu atveda 38l/100km ,kas ir ļoti slikts rādītājs jauna izlaiduma kravas vilcējam 2012. gada izlaiduma! Neskatoties uz to ,kad tika nosūtīts 2. reisā mūsu uzņēmuma kravas vilcēju pameta uz Polijas robežas, kas vispār ir prātam neaptverami un pamatot to nekā nespēja kaut arī ar darba līgumu bija iepazinies un parakstīja! Esiet uzmanīgi ar šo te personu - viņa rīcība ir neadekvāta.

S sergej71 26.06.2012

Jus aizmirsat uzrakstit kas jus esat par kompaniju, AGS compani sia, krapnieki. Transporta pakalpojumi. Direktors Aleksandrs kurs tikai sola un ne maksa algu vispar. Izbraucu 10000km samaksaja 300ls.Un pat tos negribeja maksat, pirms reisa loti labi sola, pec gandriz suta uz..., negribi nebrauc, naudu nedabusi savu. Sie krapnieki nenem telefonu vai vispar met un neruna.Shoferus nem uz vienu reisu, par kuru nemaksa. Loti uzmanigi autovaditai.

D Darbinieks a 02.07.2012

300 Ls - nevajag terēt no zuņēmuma kartes naudu privātām vajadzībām, ar noteikumiem iepazināties pirms braucat reisā - Jums visu sīki un konkrēti izskaidroja, bet tagad tēlojat nezinīti un upuri - tik nesaki, ka lasīt nemāki;)

D Darbinieks a 02.07.2012

Un, ja nemaldos Jums tika izmaksāta visa alga 530 LVL no 720 LVL sarēķinātajiem -, jo līgumā bija arī minēts, cik ir sods par uzņēmuma kartes lietošanu privātām vajadzībām, ko Jūs arī izdarījāt - Labāk pastāstiet kā pametāt uzņēmuma kravas a/m uz Polijas robežas un aizbraucāt mājās - vispār nesaprotu par ko Jūs varat sūdzēties, ja visi aprēķini tika veikti Jūsu klātbūtnē un ar Jūsu piekrišanu! Vnk bez komentāriem - Jūs esat krāpnieks.
P.S.

Ierodaties beidzot parakstīt atlaišanas dokumentus, kaut gan šaubos, ka pēc sarunātā uzņēmumuma direktoram Jums pietiks drosmes ierasties...

D Darbinieks a 02.07.2012

Mēs pat ļaunākajam ienaidniekam nenovēlam šādu te vadītāju:)

S sergej71 05.07.2012

AGS krapnieki!!! Uzmanigi visi autovaditai!!! Tikaj ne uz AGS company! Algu ne maksa, lai ne maksatu algu nem shoferus uz vienu reisu!

D Darbinieks a 05.07.2012

Nu ja un te Tev mutīte aizvērās, nav ko atbildēt- kā jau teicu, adekvātums šai te personai ir sveša lieta- Tev par kossmonautu jāiet ir;) Veiksmi degradant

D Darbinieks a 09.07.2012

Un, ja ir tāda nepieciešamība mēs varam publicēt visus nepieciešamos maksājumus, kuros algu Tev esam izmaksājuši, bet kā Tu paskaidrot vari to, ka nolēji degvielu un pameti a/m - šaubos, ka tas ir iespējams...